Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ks. Łukasz Kachnowicz wezwany do pokuty. Odpowiada na Facebooku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 sierpnia 2019 r. o 19:14 Powrót do artykułu
Gej poszedł za gejami a nie za Chrystusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odważna decyzja, na pewno przemyślana. Facet postąpił fair w stosunku do trzódki. W przeciwieństwie do pozostałych sług bożych żyjących w zakłamaniu, prowadzących podwójne życie. Szacunek za uczciwość i szczerość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księży po złożeniu ślubowania powinno się sterylizować. Nie byłoby wtedy zdrad, dzieci, kochanek i kochanków a po kościołach rozbrzmiewały chóry anielskie w tonacji górne c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@gość to ja już wiem dlaczego tylu debili protestuje przeciwko paradom lgbt. Ciagnie swoj do swego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie trochę nieaktualne informacje. Łukasz Kachnowicz uczestniczył w marszu sodomitów w Płocku i przyznał się, że jest LGBT. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja. Szkoda chłopa, ale trzeba mieć nadzieję, że się ocknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie trochę nieaktualne informacje. Łukasz Kachnowicz uczestniczył w marszu sodomitów w Płocku i przyznał się, że jest LGBT. Tyle w temacie.
 To prawda wiem od naszego wspólnego kolegi że wybrał miłość, tylko dlaczego do kolegi!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G mnie obchodzi czy on hetero czy nie. Istotne jest to, że wybrał życie bez hipokryzji jak 99% kleru. Każdy klecha mówi co innego robi coś kompletnie odwrotnego. Nie ufam księżom. Nie są dla mnie wzorcem moralności i uczciwości. Są ich zaprzeczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ciekawe jeśli chodzi o alkoholika Głódzia albo biznesmena zakonnika z Torunia nikt do pokuty ich nie wzywał publicznie ze strony możnowładców kościelnych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochodzi z Lublina, a nie z Puław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwe załatwienie sprawy w stosunku do parafian - nie wiem jak na to popatrzy Stwórca i myślę że tego na tym padole też nikt nie wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez jednej siroty KK nie zawali się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że Łukasz ma wspólnika. Z tego że zawiódł i nie ma łaski Boga. Urządza spektakl anty Kościelny. Nawet ze wszystkimi złymi mocami Bram KK, nie przemogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie teraz Pan Łukasz pracuje? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wypowiedziach abp. Jędraszewskiego i innych mu wtórujących też jakoś przechodzi mi ochota chodzenia do kościoła. I jakoś przykro mi z tego powodu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest typowym owocem nauczania JE Filozofa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jestem w szoku, fajne kazania miał....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hierarchowie KK nie od dziś są drugą siła polityczną w tym kraju. Na całym świecie wiadomo że nie żyje się biskupom tak dobrze jak w Polsce. Nie płacą podatków składek na NFZ są po za prawem świeckim. Największą tajemnicą Polischinela jest działalność ojca z Torunia który ma większą władzę w tym kraju niż prezydent premier z obiema izbami sejmu i senatu oraz jest ponad prawem kanonicznym i polskimi biskupami. Należy zastanowić się skąd tak potężna władza w rękach jednego człowieka nawet nie księdza a zakonnika. Ubustwo pomoc bliźniemu czy dzielenie się z ubogimi w KK to czysta fikcja. Śluby chrzciny a nawet pogrzeby to już komercja która zaczyna dominować w Polskim kościele. Bissnes zaczyna się kręcić i dzięki dobrej koninkturze zaczyna przynosić zyski bo żyjemy w kraju katolickim a wg badań 85 %, obywateli polskich to katolicy którzy chcą być ochrzczeni wybierzmowani w legalnych związkach małżeńskich czy po katolicku pochowani. A za to trzeba zapłacić. Raczej nikt jeszcze nie przeprowadził badań pod względem Ile kosztuje w Polsce bycie przykładnym katolikiem. Oczywiście żyjemy w kraju demokratycznym i każdy obywatel ma swój wybór co do wyznania ale każda instytucja która funkcjonuje w tym kraju powinna być traktowana równo bez żadnych odrębnych przywilei. W myśl zasady Co boskie Bogu co cesarskie cesarzowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gej poszedł za gejami a nie za Chrystusem.
 A gdyby tak wszyscy księża-geje i księża będący w kapłaństwie z wygody (mający kobiety i często dzieci)  nagle porzucili swe wygodne życie, to jak myślicie, ilu by zostało? Może powinni stanąć w prawdzie przed Bogiem, wiernymi, a przede wszystkim przed samym sobą i przestać prowadzić dwutorowe życie?  To zakłamanie lejące się strumieniem z ust księży czy biskupów jest odpychające od kościoła. Mówią jedno, a robią drugie! Mówią: Nie trzeba zbierać dóbr materialnych tu na ziemi!  Robią: Budują plebanie-pałace, wożą zady w wypasionych brykach, noszą zegarki o wartości rocznej emerytury szarego Kowalskiego. I to wszystko w poczuciu wielkiej skromności ...  Zakłamanie jakich mało!   Może dlatego tak bardzo Papież Franciszek nie jest lubiany = słuchany przez polskich hierarchów, bo chciałby im zmienić życie na mniej wygodne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Celibat nie jest dogmatem KK przekazanym nam przez Jezusa Chrystusa, tylko przepisem stworzonym przez ludzi w określonym celu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...