Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz Puzewicz znowu rzecznikiem arcybiskupa Życińskiego

Utworzony przez mosquito, 2 stycznia 2011 r. o 17:52 Powrót do artykułu
POPIERAM TO PRAWDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu forumowicze sączą złością i głupotą. Ludzie, z kim tu gadać? I o czym? Szkoda, że nie widzicie, ile dobrego ten człowiek robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MOGĘ W TO UWIERZĆ!!! DLACZEGO?! Jak on śmie wracać??? Po tym wszystkim! Nie wierze, zeby przez kilka tygodni mogl sie wyleczyc z tak ciezkiej choroby psychicznej!!! I owszem moze choroba nie jest to, ze mezczyznie podoba sie plec przeciwna. Ale on jest ksiedzem!!! I to juz leciwym. A jego wybranki to nastki. Nie wierze w to, co sie dzieje... Mam ochote wrzeszczec i krzyczec. Dlaczego ksiezom uchodza plazem takie poczynania. Przeciez to sie nie skonczy!!! Nie wierze w to. Nie rozumiem tez, dlaczego arcybiskup tak ryzykuje i otacza sie jego osoba i daje mu tak wazne stanowisko. Usiąść i plakac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ludzie. A i adwent minął i spowiedź była i składaliście zyczenia z opłatkiem w dłoni. Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem. Dobrze, że Ksiadz wraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olga napisał:
NIE MOGĘ W TO UWIERZĆ!!! DLACZEGO?! Jak on śmie wracać??? Po tym wszystkim! Nie wierze, zeby przez kilka tygodni mogl sie wyleczyc z tak ciezkiej choroby psychicznej!!! I owszem moze choroba nie jest to, ze mezczyznie podoba sie plec przeciwna. Ale on jest ksiedzem!!! I to juz leciwym. A jego wybranki to nastki. Nie wierze w to, co sie dzieje... Mam ochote wrzeszczec i krzyczec. Dlaczego ksiezom uchodza plazem takie poczynania. Przeciez to sie nie skonczy!!! Nie wierze w to. Nie rozumiem tez, dlaczego arcybiskup tak ryzykuje i otacza sie jego osoba i daje mu tak wazne stanowisko. Usiąść i plakac...
Nie masz nic konkretnego do roboty to płacz do woli,a będziesz miała ładniejsze oczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A swoja drogą pomijając wszystko o co w tym wszystkim chodzi czy ktoś wie tak naprawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klęka z trzaskiem na środku świątyni / W głos się modli, przewraca oczyma / A wciąż słowom Jezusa wbrew czyni / Bo miłości bliźniego w nim nie ma. W. C. ANCZYC, "Modli się przed figurą, a diabła ma za skórą"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ot.. jak ktoś taką strofę przytacza, to od razu widać, że nie zna ks. Miestka. Człowieku durny, przecież to on kierunkował Lublin na pomoc innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
===i ot.. jak ktoś taką strofę przytacza, to od razu widać, że nie zna ks. Miestka. Człowieku durny, przecież to on kierunkował Lublin na pomoc innym. Zna, zna... Aż za dobrze. I zna co najmniej 4 osoby, którym po tej znajomości do dziś odbija się zgagą, siebie w to włączywszy. 'Kierunkował'... luuuudzie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze ks MP ma jakies haki na swojego szefa i ten aby zamknac mu usta przywraca na to samo stanowisko ...??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronislaw napisał:
a moze ks MP ma jakies haki na swojego szefa i ten aby zamknac mu usta przywraca na to samo stanowisko ...??
Ksiądz i haki . Bój się Boga, Bronisław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj dzieje się, dzieje..... Niebawem pojawi się informacja, że Czcigodny Rzecznik został byc może i Dyrektorem domu rekolekcyjnego w Dąbrowicy..... Chyba naprawdę Czcigodny wie za dużo, że wraca....... Oj dzieje się, dzieje..... A drodzy internuci, czy wiecie co się dzieje z księżmi autorami afer z przed kilku lat????? A dzieje się i to dużo, ponieważ mieszkają obok nas i mają stanowiska! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chili napisał:
Te - "ja", czy jak ci tam na chrzcie dali. Albo podawaj konkretne fakty i dowody albo zamknij ryj, bo to są haniebne pomówienia. Na miejscu Puzewicza bym się zwrócił do prokuratury z prywatnym aktem oskarżenia o ściganie przestępstwa zniewagi, IP się łatwo ustali.
Fakty? Okolo roku czasu molestowania seksulanego (w moim przypadku tylko psychiczne na szczescie) - najpierw czy go pocaluje, czy sie dla niego rozbiore, kiedy sie z nim przespie, jak bedziemy to robili, jakie pozycje mu sie snia z moim udzialem, Dlaczego tego nie chce, a wtedy obrazanie sie, grozby, wysmiewanie, ponizanie... Fakty. Mialam 17 lat. On ponad 45. Fakt. Fakt? Nie bylam jedyna. Fakt rowniez. Manipulant. Fakt. Ma w plywy w Lublinie wieksze niz komukolwiek moze sie snic dlatego do tej pory nic nie wyszlo na jaw. Fakt. Numer IP? Przeciez sam nie bedzie rozgrzebywal swojego g..na!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olga napisał:
NIE MOGĘ W TO UWIERZĆ!!! DLACZEGO?! Jak on śmie wracać??? Po tym wszystkim! Nie wierze, zeby przez kilka tygodni mogl sie wyleczyc z tak ciezkiej choroby psychicznej!!! I owszem moze choroba nie jest to, ze mezczyznie podoba sie plec przeciwna. Ale on jest ksiedzem!!! I to juz leciwym. A jego wybranki to nastki. Nie wierze w to, co sie dzieje... Mam ochote wrzeszczec i krzyczec. Dlaczego ksiezom uchodza plazem takie poczynania. Przeciez to sie nie skonczy!!! Nie wierze w to. Nie rozumiem tez, dlaczego arcybiskup tak ryzykuje i otacza sie jego osoba i daje mu tak wazne stanowisko. Usiąść i plakac...
Olga, jestem z Toba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@@@a napisał:
Fakty? Okolo roku czasu molestowania seksulanego (w moim przypadku tylko psychiczne na szczescie) - najpierw czy go pocaluje, czy sie dla niego rozbiore, kiedy sie z nim przespie, jak bedziemy to robili, jakie pozycje mu sie snia z moim udzialem, Dlaczego tego nie chce, a wtedy obrazanie sie, grozby, wysmiewanie, ponizanie... Fakty. Mialam 17 lat. On ponad 45. Fakt. Fakt? Nie bylam jedyna. Fakt rowniez. Manipulant. Fakt. Ma w plywy w Lublinie wieksze niz komukolwiek moze sie snic dlatego do tej pory nic nie wyszlo na jaw. Fakt. Numer IP? Przeciez sam nie bedzie rozgrzebywal swojego g..na!
Jaaasne. A ty anonimowa biedulo przez rok (!!) rzekomo znosiłaś biernie takie ohydne molestowanie. Choć odrobinę inteligentnej istocie wystarczyłaby jedna, max dwie takie sytuacje, żeby uznać, że coś jest nie tak i to jest niesmaczne i niestosowne. A ta rzekomo przez rok pokornie słuchała jak jej ksiądz (!) mówił w jakiej pozycji chce ją bzyknąć... Buaahaha, niech wierzy kto naiwny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prew napisał:
Jaaasne. A ty anonimowa biedulo przez rok (!!) rzekomo znosiłaś biernie takie ohydne molestowanie. Choć odrobinę inteligentnej istocie wystarczyłaby jedna, max dwie takie sytuacje, żeby uznać, że coś jest nie tak i to jest niesmaczne i niestosowne. A ta rzekomo przez rok pokornie słuchała jak jej ksiądz (!) mówił w jakiej pozycji chce ją bzyknąć... Buaahaha, niech wierzy kto naiwny.
1. mialam 17 lat, bylam dzieckiem. 2. on mial podan 45, jest bardzo inteligentnym czlowiekiem 3. jest manipulantem prawie na poziomie Hitlera, a ten wciskal bzdury milionom przez lata 4. nie znasz go skoro tak piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@@@a napisał:
1. mialam 17 lat, bylam dzieckiem. 2. on mial podan 45, jest bardzo inteligentnym czlowiekiem 3. jest manipulantem prawie na poziomie Hitlera, a ten wciskal bzdury milionom przez lata 4. nie znasz go skoro tak piszesz
1. 17 latka to nie dziecko tylko już inteligentna i świadoma młoda istota. Nie pieprz. 2. Nie wiem co to jest "podan" ale wiek nie ma nic do rzeczy. Znam sporo "dzieciaków" z duszpasterstwa od ks. Mietka - to inteligentni i rozgarnięci młodzi ludzie. Po pierwszym takim tekście jakie rzekomo słyszałaś z obrzydzeniem powiadomiliby rodziców. 3. "Na poziomie Hitlera" 4. Znam doskonale. I bardzo cenię i szanuje. 5. Molestowana onegdaj 17-latka o 3 w nocy czuwa na forum, żeby prostować opinie na temat Puzewicza? Kłamiesz łobuzie. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prew napisał:
1. 17 latka to nie dziecko tylko już inteligentna i świadoma młoda istota. Nie pieprz. 2. Nie wiem co to jest "podan" ale wiek nie ma nic do rzeczy. Znam sporo "dzieciaków" z duszpasterstwa od ks. Mietka - to inteligentni i rozgarnięci młodzi ludzie. Po pierwszym takim tekście jakie rzekomo słyszałaś z obrzydzeniem powiadomiliby rodziców. 3. "Na poziomie Hitlera" 4. Znam doskonale. I bardzo cenię i szanuje. 5. Molestowana onegdaj 17-latka o 3 w nocy czuwa na forum, żeby prostować opinie na temat Puzewicza? Kłamiesz łobuzie. Tyle w temacie.
Dlaczego sie czepiasz czasu i jednej literowki? Brakuje Ci argumentow? Mialam 17 lat. Znalam go od kilku lat wczesniej, ufalam mu, nawiazywal ze mna bardziej przyjacielski kontakt od pol roku wczesniej. Zaczelo sie niewinnie - od tego co w szkole i jak sie czuje, co w domu, jak mi leci, interesowal sie mna, a mnie to imponowalo. Z kazdym miesiacem kontakt byl coraz czestszy coraz intymniejsze tematy... Pozniej pierwsza erotyczna wiadomosc. Delikatna, ale erotyczna. Wycofalam sie. Ale wtedy juz bylam w jego sieci. Obrazil sie i nie chcial juz ze mna o niczym rozmawiac. Juz nawet nie o szkole. Potrzebowalam jego przyjazni, jego uwagi, niczego wiecej, wiec zaczelam przepraszac. I juz wtedy wiedzialam, ze jesli powiem "nie" to sie obrazi, odrzuci mnie. Myslisz ze chcialam zeby mi cos takiego mowil? To sie mialo stac. Myslisz, ze tego chcialam? Nigdy. Tylko nie chcialam byc odrzucona. Jesli znasz chociaz podstawy psychologii to wiesz o czym mowie. On swietnie zna psychologie i manipulacje i potrafi z tego korzystac. Nie mialam dobrego kontaktu z rodzicami. Jesli znasz ta mlodziez, to wiesz, ze takie osoby tez tam sa. Gdyby rodzice sie dowiedzieli, ze jestem w takiej relacji z ksiedzem, to bym miala afere w domu. A i tak bylo wystarczajaco problemow. Kto ma uszy i oczy otwarte ten widzi i slyszy co sie wokol niego dzieje. Radze sie nad tym zastanowic. Chyba ze wolisz zyc w slodkiej nieswiadomosci przez cale zycie. Tak jest latwiej, ale czy lepiej..? Klamie? Tylko po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na akt oskarżenia od Miecia! Proszę ustalić moje IP! Natychmiast, Mieciu, gdziekolwiek jesteś! To wszystko jest ohydne, poziom reakcji na straszną historię tej dziewczyny jest na poziomie moralności samego Mieczysława. A takich dziewczyn było więcej i ja to WIEM! I mam ogromną nadzieję, że ten człowiek wreszcie poniesie jakieś konsekwencje swych czynów, może chociaż przeprosi publicznie i podejmie terapię, chociaż niestety aktualnie się na to nie zanosi... Fakt, trudno sobie wyobrazić aby ów człowiek mógł robić coś złego. Ja również nie mogłem w to uwierzyć. Najstraszniejsze jest to, że Kościół również wiedząc to wszystko toleruje to, a wierni również dają wodzić się za nos i oszukiwać zupełnie przecież sprzecznymi komunikatami. Skoro Miecio zachorował, dlaczego usunięto też drugiego księdza z Ducha? Skoro już wyzdrowiał, dlaczego wraca, dostaje nowe stanowiska, a w Duchu już go nie będzie? Jest zbyt chory na Ducha? Na kapłaństwo i pracę z ludźmi jest stanowczo zbyt chory... Czekam na pozew. A pokrzywdzonym dziewczynom życzę dużo siły i spokoju! Trzymajcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "ja": Dziekuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...