Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 stycznia 2011 r.
17:26
Edytuj ten wpis

Ksiądz Puzewicz znowu rzecznikiem arcybiskupa Życińskiego

0 63 A A
Ksiądz Mieczysław Puzewicz  (archiwum)
Ksiądz Mieczysław Puzewicz (archiwum)

Ksiądz Mieczysław Puzewicz wraca na stanowisko rzecznika prasowego metropolity lubelskiego abp Józefa Życińskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jeszcze w listopadzie duchowny zadecydował, że rezygnuje z tej funkcji. W przesłanym mediom oświadczeniu tłumaczył, że powodem są problemy zdrowotne. Teraz ksiądz Puzewicz zmienił zdanie. Decyzję o tym, że nadal będzie pełnił swoje obowiązki, podjął razem z arcybiskupem Życińskim. Metropolita poinformował o tym podczas audycji "Pasterski kwadrans” na antenie radia Er.

- To, kiedy rzecznik prasowy powróci do kurii, zależy już od samego ks. Puzewicza – komentuje ks. Tomasz Adamczyk, sekretarz arcybiskupa. Obecnie duchowny przebywa na urlopie zdrowotnym. W najbliższym czasie ponownie przejmie swoje obowiązki – dodaje.

28 listopada ks. Mieczysław Puzewicz poinformował w mailu, że od kilku tygodni nie jest już rzecznikiem arcybiskupa. Przestał pełnić też dotychczasową funkcję rektora kościoła pw. św. Ducha. Na to stanowisko lubelski metropolita powołał ks. Marka Urbana.

- Ks. Urban pozostanie rektorem kościoła pw. św. Ducha - zaznacza sekretarz arcybiskupa.


Komentarze 63

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Olek / 14 lipca 2012 o 18:19
0
A co sie teraz dzieje z ksiedzem Puzewiczem? W Centrum mlodziezy juz go nie ma...
Avatar
pola / 3 maja 2012 o 01:04
0
[quote name='facet' timestamp='1335512249' post='625671']
Ciekawe, co mówisz. A co mówią lekarze?

Wątki seksualne mnie nie dotyczą, ale współpracowałem z Puzewiczem i zapamiętałem go jako nadętego bufona i skończonego CHAMA nie szanującego ludzi. Portafił komuś odpysknąć tak, że w pięty poszło, a dziesięć sekund później mówić do telefonu o miłośni bliźniego. To co piszesz o Puzewiczu jest zatem zupełnie bezwartościowe, bo nie znasz dwulicowości tego typa.
A wszystkie poszkodowane dziewczyny powinni się "skrzyknąć" i złożyć doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez tego "powołującego się na słowa JPII" księżulka. Biskup Budzik nic nie zrobi, bo zapewne dał się już przez niego zmanipulować.
Amen.
[/quote]
[quote name='facet' timestamp='1335512249' post='625671']
Ciekawe, co mówisz. A co mówią lekarze?

Wątki seksualne mnie nie dotyczą, ale współpracowałem z Puzewiczem i zapamiętałem go jako nadętego bufona i skończonego CHAMA nie szanującego ludzi. Portafił komuś odpysknąć tak, że w pięty poszło, a dziesięć sekund później mówić do telefonu o miłośni bliźniego. To co piszesz o Puzewiczu jest zatem zupełnie bezwartościowe, bo nie znasz dwulicowości tego typa.
A wszystkie poszkodowane dziewczyny po... rozwiń
Avatar
nie oceniam / 27 kwietnia 2012 o 11:14
0
[quote name='chłop z j...mi' timestamp='1335506425' post='625635']
Dobrze że ma ciąg do kobiet to cecha 100% mężczyzny.Tak trzymać,ładne i zadbane kobitki mają wzięcie.
[/quote]
To jest tylko jedna z wielu cech 100% mężczyzny i dobrze,że ją posiada. O innych równie istotnych nie wypowiem się bo nie znam człowieka ,ale lublinianka powiedziała już tyle....
[quote name='chłop z j...mi' timestamp='1335506425' post='625635']
Dobrze że ma ciąg do kobiet to cecha 100% mężczyzny.Tak trzymać,ładne i zadbane kobitki mają wzięcie.
[/quote]
To jest tylko jedna z wielu cech 100% mężczyzny i dobrze,że ją posiada. O innych równie istotnych nie wypowiem się bo nie znam człowieka ,ale lublinianka powiedziała już tyle.... rozwiń
Avatar
facet / 27 kwietnia 2012 o 09:37
0
[quote name='Lublinianka' timestamp='1335440946' post='625446']
w swoim życiu i pracy z młodzieżą powołuje się na słowa JANA PAWŁA II,a co najważniejsze nie są to tylko słowa bez pokrycia!!![/quote]

Ciekawe, co mówisz. A co mówią lekarze?

Wątki seksualne mnie nie dotyczą, ale współpracowałem z Puzewiczem i zapamiętałem go jako nadętego bufona i skończonego CHAMA nie szanującego ludzi. Portafił komuś odpysknąć tak, że w pięty poszło, a dziesięć sekund później mówić do telefonu o miłośni bliźniego. To co piszesz o Puzewiczu jest zatem zupełnie bezwartościowe, bo nie znasz dwulicowości tego typa.
A wszystkie poszkodowane dziewczyny powinni się "skrzyknąć" i złożyć doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez tego "powołującego się na słowa JPII" księżulka. Biskup Budzik nic nie zrobi, bo zapewne dał się już przez niego zmanipulować.
Amen.
[quote name='Lublinianka' timestamp='1335440946' post='625446']
w swoim życiu i pracy z młodzieżą powołuje się na słowa JANA PAWŁA II,a co najważniejsze nie są to tylko słowa bez pokrycia!!![/quote]

Ciekawe, co mówisz. A co mówią lekarze?

Wątki seksualne mnie nie dotyczą, ale współpracowałem z Puzewiczem i zapamiętałem go jako nadętego bufona i skończonego CHAMA nie szanującego ludzi. Portafił komuś odpysknąć tak, że w pięty poszło, a dziesięć sekund później mówić do telefon... rozwiń
Avatar
chłop z j...mi / 27 kwietnia 2012 o 08:00
0
[quote name='nie oceniam' timestamp='1335468433' post='625579']
Lublinianko ZASTANÓW SIĘ NAD SOBĄ!!!
[/quote]
Dobrze że ma ciąg do kobiet to cecha 100% mężczyzny.Tak trzymać,ładne i zadbane kobitki mają wzięcie.
[quote name='nie oceniam' timestamp='1335468433' post='625579']
Lublinianko ZASTANÓW SIĘ NAD SOBĄ!!!
[/quote]
Dobrze że ma ciąg do kobiet to cecha 100% mężczyzny.Tak trzymać,ładne i zadbane kobitki mają wzięcie. rozwiń
Avatar
nie oceniam / 26 kwietnia 2012 o 21:27
0
[quote name='Lublinianka' timestamp='1335440946' post='625446']
Boże Wielki, to jakaś seksoholiczna nagonka garstki młodych ludzi na tego człowieka.Znam księdz Puzewicza.O co wam chodzi? Jestem matką nastolatki i z największym spokojem oddałabym swoje dziecko pod opiekę tego księdza.Ludzie opamiętajcie się!!!!! Czy z czystej chęci zniszczenia wizerunku Kościoła w tej naszej biednej Polsce, posuniecie się do tak perfidnych opinii o człowieku,którego tak naprawdę nie znacie?!I tylko dlatego,że jest kapłanem?Nie politykuje ,nie wzywa do nienawiści, w swoim życiu i pracy z młodzieżą powołuje się na słowa JANA PAWŁA II,a co najważniejsze nie są to tylko słowa bez pokrycia!!!Mnóstwo akcji,które miały miejsce w Lublinie i nie tylko, wspomagających ludzi samotnych,bezdomnych,bez nadziei na normalne życie,czynna pomoc powodzianom to tylko mała część okazywania miłości i miłosierdzia, o które prosił nas JPII, a które z inicjatywy księdza Puzewicza były realizowane .Ten człowiek będzie narażony na tego typu pomówienia,bo pracuje z młodzieżą,z nastolatkami.A jak ktoś odrobinę orientuje się,co dzieje się w psychice nastolatka(nastolatki),jakie są jego relacje z ludżmi poglądy na życie ,jak widzi siebie i jak odbiera innych z którymi ma do czynienia,to może zastanowi się zanim wyda tak krzywdzącą opinię.Proponuję to również tym,którzy tu tak łatwo oceniacie i oskarżacie-zastanówcie się!!!Jeszcze tylko jedno.Oskarżanie,posądzanie księży o kontakty natury seksualnej to pospolity,prymitywny chwyt komunistyczny,służący ich dyskredytowaniu.Czy tych samych ohydnych argumentów używa człowiek żyjący w cywilizowanym demokratycznym kraju, tzw.porządny,szanujący drugiego a może nawet mianujący się chrześcijaninem????
[/quote]

Lublinianko ZASTANÓW SIĘ NAD SOBĄ!!!
[quote name='Lublinianka' timestamp='1335440946' post='625446']
Boże Wielki, to jakaś seksoholiczna nagonka garstki młodych ludzi na tego człowieka.Znam księdz Puzewicza.O co wam chodzi? Jestem matką nastolatki i z największym spokojem oddałabym swoje dziecko pod opiekę tego księdza.Ludzie opamiętajcie się!!!!! Czy z czystej chęci zniszczenia wizerunku Kościoła w tej naszej biednej Polsce, posuniecie się do tak perfidnych opinii o człowieku,którego tak naprawdę nie znacie?!I tylko dlateg... rozwiń
Avatar
Lublinianka / 26 kwietnia 2012 o 13:49
0
Boże Wielki, to jakaś seksoholiczna nagonka garstki młodych ludzi na tego człowieka.Znam księdz Puzewicza.O co wam chodzi? Jestem matką nastolatki i z największym spokojem oddałabym swoje dziecko pod opiekę tego księdza.Ludzie opamiętajcie się!!!!! Czy z czystej chęci zniszczenia wizerunku Kościoła w tej naszej biednej Polsce, posuniecie się do tak perfidnych opinii o człowieku,którego tak naprawdę nie znacie?!I tylko dlatego,że jest kapłanem?Nie politykuje ,nie wzywa do nienawiści, w swoim życiu i pracy z młodzieżą powołuje się na słowa JANA PAWŁA II,a co najważniejsze nie są to tylko słowa bez pokrycia!!!Mnóstwo akcji,które miały miejsce w Lublinie i nie tylko, wspomagających ludzi samotnych,bezdomnych,bez nadziei na normalne życie,czynna pomoc powodzianom to tylko mała część okazywania miłości i miłosierdzia, o które prosił nas JPII, a które z inicjatywy księdza Puzewicza były realizowane .Ten człowiek będzie narażony na tego typu pomówienia,bo pracuje z młodzieżą,z nastolatkami.A jak ktoś odrobinę orientuje się,co dzieje się w psychice nastolatka(nastolatki),jakie są jego relacje z ludżmi poglądy na życie ,jak widzi siebie i jak odbiera innych z którymi ma do czynienia,to może zastanowi się zanim wyda tak krzywdzącą opinię.Proponuję to również tym,którzy tu tak łatwo oceniacie i oskarżacie-zastanówcie się!!!Jeszcze tylko jedno.Oskarżanie,posądzanie księży o kontakty natury seksualnej to pospolity,prymitywny chwyt komunistyczny,służący ich dyskredytowaniu.Czy tych samych ohydnych argumentów używa człowiek żyjący w cywilizowanym demokratycznym kraju, tzw.porządny,szanujący drugiego a może nawet mianujący się chrześcijaninem????
Boże Wielki, to jakaś seksoholiczna nagonka garstki młodych ludzi na tego człowieka.Znam księdz Puzewicza.O co wam chodzi? Jestem matką nastolatki i z największym spokojem oddałabym swoje dziecko pod opiekę tego księdza.Ludzie opamiętajcie się!!!!! Czy z czystej chęci zniszczenia wizerunku Kościoła w tej naszej biednej Polsce, posuniecie się do tak perfidnych opinii o człowieku,którego tak naprawdę nie znacie?!I tylko dlatego,że jest kapłanem?Nie politykuje ,nie wzywa do nienawiści, w swoim życiu i pracy z młodzieżą ... rozwiń
Avatar
do Malgorzaty / 6 grudnia 2011 o 01:46
0
[quote name='małgorzata' timestamp='1320792209' post='556192']
Bardzo długo z Nim współpracowałam i chociaż jestem osobą o słabej psychice i silnej podatności na bodźce o czym On wiedział nigdy tego nie wykorzystał, ale mnie wspierał, zresztą jak każdego. [/quote]
Bo pewnie uroda nie grzeszysz...
Avatar
małgorzata / 8 listopada 2011 o 23:43
0
Ksiadz Mietek to wspaniały człowiek który ruszył cały Lublin do czynienia aktów miłości i miłosierdzia. Bardzo długo z Nim współpracowałam i chociaż jestem osobą o słabej psychice i silnej podatności na bodźce o czym On wiedział nigdy tego nie wykorzystał, ale mnie wspierał, zresztą jak każdego. Jest bardzo ciepłym i inteligentnym człowiekiem. A jeżeli ktoś ma problemy z interpretacją czyiś zachowań i nadmierną fantazją to polecam wizytę u specjalisty. A wasze serca natomiast opanował szatan, który sobie je później odbierze. Pozdrawiam
Avatar
Stefania / 19 lutego 2011 o 22:43
0
Dziewczyny - ja nawet otrzymalam propozycje malzenska od ks. Puzewicza, pod warunkiem ze przejde na greko-katolicyzm! Opowiadal mi wowczas ze ma wielu przyjaciol wsrod ksiezy tego wyznania i maja oni zony, dzieci i sa jednoczesnie ksiezmi.
Na szczescie poczucie humoru mnie nie opuszcza i wysmialam go wowczas.

A tak przy okazji, ks Puzewicz lubil przytulac sie "na misia" tzn. w taki sposob aby wyczuc w przypadku kobiet pewne "wypuklosci". I to jest fakt, ktorego osobiscie doswiadczylam z jego strony, oprocz oczywiscie smsow i e-maili z podtekstem seksualnym. Dosc nieprzyzwoite i niestosowne zachowanie jak na ksiedza i to ksiedza o takie pozycji!

Pozdrawiam i zycze powodzenia z ujawnianiem kolejnych faktow z dzialanosci ks. Mietka Puzewicza
Dziewczyny - ja nawet otrzymalam propozycje malzenska od ks. Puzewicza, pod warunkiem ze przejde na greko-katolicyzm! Opowiadal mi wowczas ze ma wielu przyjaciol wsrod ksiezy tego wyznania i maja oni zony, dzieci i sa jednoczesnie ksiezmi.
Na szczescie poczucie humoru mnie nie opuszcza i wysmialam go wowczas.

A tak przy okazji, ks Puzewicz lubil przytulac sie "na misia" tzn. w taki sposob aby wyczuc w przypadku kobiet pewne "wypuklosci". I to jest fakt, ktorego osobiscie doswiadczylam z jego stron... rozwiń
Avatar
Olek / 14 lipca 2012 o 18:19
0
A co sie teraz dzieje z ksiedzem Puzewiczem? W Centrum mlodziezy juz go nie ma...
Avatar
pola / 3 maja 2012 o 01:04
0
[quote name='facet' timestamp='1335512249' post='625671']
Ciekawe, co mówisz. A co mówią lekarze?

Wątki seksualne mnie nie dotyczą, ale współpracowałem z Puzewiczem i zapamiętałem go jako nadętego bufona i skończonego CHAMA nie szanującego ludzi. Portafił komuś odpysknąć tak, że w pięty poszło, a dziesięć sekund później mówić do telefonu o miłośni bliźniego. To co piszesz o Puzewiczu jest zatem zupełnie bezwartościowe, bo nie znasz dwulicowości tego typa.
A wszystkie poszkodowane dziewczyny powinni się "skrzyknąć" i złożyć doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez tego "powołującego się na słowa JPII" księżulka. Biskup Budzik nic nie zrobi, bo zapewne dał się już przez niego zmanipulować.
Amen.
[/quote]
[quote name='facet' timestamp='1335512249' post='625671']
Ciekawe, co mówisz. A co mówią lekarze?

Wątki seksualne mnie nie dotyczą, ale współpracowałem z Puzewiczem i zapamiętałem go jako nadętego bufona i skończonego CHAMA nie szanującego ludzi. Portafił komuś odpysknąć tak, że w pięty poszło, a dziesięć sekund później mówić do telefonu o miłośni bliźniego. To co piszesz o Puzewiczu jest zatem zupełnie bezwartościowe, bo nie znasz dwulicowości tego typa.
A wszystkie poszkodowane dziewczyny po... rozwiń
Avatar
nie oceniam / 27 kwietnia 2012 o 11:14
0
[quote name='chłop z j...mi' timestamp='1335506425' post='625635']
Dobrze że ma ciąg do kobiet to cecha 100% mężczyzny.Tak trzymać,ładne i zadbane kobitki mają wzięcie.
[/quote]
To jest tylko jedna z wielu cech 100% mężczyzny i dobrze,że ją posiada. O innych równie istotnych nie wypowiem się bo nie znam człowieka ,ale lublinianka powiedziała już tyle....
[quote name='chłop z j...mi' timestamp='1335506425' post='625635']
Dobrze że ma ciąg do kobiet to cecha 100% mężczyzny.Tak trzymać,ładne i zadbane kobitki mają wzięcie.
[/quote]
To jest tylko jedna z wielu cech 100% mężczyzny i dobrze,że ją posiada. O innych równie istotnych nie wypowiem się bo nie znam człowieka ,ale lublinianka powiedziała już tyle.... rozwiń
Avatar
facet / 27 kwietnia 2012 o 09:37
0
[quote name='Lublinianka' timestamp='1335440946' post='625446']
w swoim życiu i pracy z młodzieżą powołuje się na słowa JANA PAWŁA II,a co najważniejsze nie są to tylko słowa bez pokrycia!!![/quote]

Ciekawe, co mówisz. A co mówią lekarze?

Wątki seksualne mnie nie dotyczą, ale współpracowałem z Puzewiczem i zapamiętałem go jako nadętego bufona i skończonego CHAMA nie szanującego ludzi. Portafił komuś odpysknąć tak, że w pięty poszło, a dziesięć sekund później mówić do telefonu o miłośni bliźniego. To co piszesz o Puzewiczu jest zatem zupełnie bezwartościowe, bo nie znasz dwulicowości tego typa.
A wszystkie poszkodowane dziewczyny powinni się "skrzyknąć" i złożyć doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez tego "powołującego się na słowa JPII" księżulka. Biskup Budzik nic nie zrobi, bo zapewne dał się już przez niego zmanipulować.
Amen.
[quote name='Lublinianka' timestamp='1335440946' post='625446']
w swoim życiu i pracy z młodzieżą powołuje się na słowa JANA PAWŁA II,a co najważniejsze nie są to tylko słowa bez pokrycia!!![/quote]

Ciekawe, co mówisz. A co mówią lekarze?

Wątki seksualne mnie nie dotyczą, ale współpracowałem z Puzewiczem i zapamiętałem go jako nadętego bufona i skończonego CHAMA nie szanującego ludzi. Portafił komuś odpysknąć tak, że w pięty poszło, a dziesięć sekund później mówić do telefon... rozwiń
Avatar
chłop z j...mi / 27 kwietnia 2012 o 08:00
0
[quote name='nie oceniam' timestamp='1335468433' post='625579']
Lublinianko ZASTANÓW SIĘ NAD SOBĄ!!!
[/quote]
Dobrze że ma ciąg do kobiet to cecha 100% mężczyzny.Tak trzymać,ładne i zadbane kobitki mają wzięcie.
[quote name='nie oceniam' timestamp='1335468433' post='625579']
Lublinianko ZASTANÓW SIĘ NAD SOBĄ!!!
[/quote]
Dobrze że ma ciąg do kobiet to cecha 100% mężczyzny.Tak trzymać,ładne i zadbane kobitki mają wzięcie. rozwiń
Avatar
nie oceniam / 26 kwietnia 2012 o 21:27
0
[quote name='Lublinianka' timestamp='1335440946' post='625446']
Boże Wielki, to jakaś seksoholiczna nagonka garstki młodych ludzi na tego człowieka.Znam księdz Puzewicza.O co wam chodzi? Jestem matką nastolatki i z największym spokojem oddałabym swoje dziecko pod opiekę tego księdza.Ludzie opamiętajcie się!!!!! Czy z czystej chęci zniszczenia wizerunku Kościoła w tej naszej biednej Polsce, posuniecie się do tak perfidnych opinii o człowieku,którego tak naprawdę nie znacie?!I tylko dlatego,że jest kapłanem?Nie politykuje ,nie wzywa do nienawiści, w swoim życiu i pracy z młodzieżą powołuje się na słowa JANA PAWŁA II,a co najważniejsze nie są to tylko słowa bez pokrycia!!!Mnóstwo akcji,które miały miejsce w Lublinie i nie tylko, wspomagających ludzi samotnych,bezdomnych,bez nadziei na normalne życie,czynna pomoc powodzianom to tylko mała część okazywania miłości i miłosierdzia, o które prosił nas JPII, a które z inicjatywy księdza Puzewicza były realizowane .Ten człowiek będzie narażony na tego typu pomówienia,bo pracuje z młodzieżą,z nastolatkami.A jak ktoś odrobinę orientuje się,co dzieje się w psychice nastolatka(nastolatki),jakie są jego relacje z ludżmi poglądy na życie ,jak widzi siebie i jak odbiera innych z którymi ma do czynienia,to może zastanowi się zanim wyda tak krzywdzącą opinię.Proponuję to również tym,którzy tu tak łatwo oceniacie i oskarżacie-zastanówcie się!!!Jeszcze tylko jedno.Oskarżanie,posądzanie księży o kontakty natury seksualnej to pospolity,prymitywny chwyt komunistyczny,służący ich dyskredytowaniu.Czy tych samych ohydnych argumentów używa człowiek żyjący w cywilizowanym demokratycznym kraju, tzw.porządny,szanujący drugiego a może nawet mianujący się chrześcijaninem????
[/quote]

Lublinianko ZASTANÓW SIĘ NAD SOBĄ!!!
[quote name='Lublinianka' timestamp='1335440946' post='625446']
Boże Wielki, to jakaś seksoholiczna nagonka garstki młodych ludzi na tego człowieka.Znam księdz Puzewicza.O co wam chodzi? Jestem matką nastolatki i z największym spokojem oddałabym swoje dziecko pod opiekę tego księdza.Ludzie opamiętajcie się!!!!! Czy z czystej chęci zniszczenia wizerunku Kościoła w tej naszej biednej Polsce, posuniecie się do tak perfidnych opinii o człowieku,którego tak naprawdę nie znacie?!I tylko dlateg... rozwiń
Avatar
Lublinianka / 26 kwietnia 2012 o 13:49
0
Boże Wielki, to jakaś seksoholiczna nagonka garstki młodych ludzi na tego człowieka.Znam księdz Puzewicza.O co wam chodzi? Jestem matką nastolatki i z największym spokojem oddałabym swoje dziecko pod opiekę tego księdza.Ludzie opamiętajcie się!!!!! Czy z czystej chęci zniszczenia wizerunku Kościoła w tej naszej biednej Polsce, posuniecie się do tak perfidnych opinii o człowieku,którego tak naprawdę nie znacie?!I tylko dlatego,że jest kapłanem?Nie politykuje ,nie wzywa do nienawiści, w swoim życiu i pracy z młodzieżą powołuje się na słowa JANA PAWŁA II,a co najważniejsze nie są to tylko słowa bez pokrycia!!!Mnóstwo akcji,które miały miejsce w Lublinie i nie tylko, wspomagających ludzi samotnych,bezdomnych,bez nadziei na normalne życie,czynna pomoc powodzianom to tylko mała część okazywania miłości i miłosierdzia, o które prosił nas JPII, a które z inicjatywy księdza Puzewicza były realizowane .Ten człowiek będzie narażony na tego typu pomówienia,bo pracuje z młodzieżą,z nastolatkami.A jak ktoś odrobinę orientuje się,co dzieje się w psychice nastolatka(nastolatki),jakie są jego relacje z ludżmi poglądy na życie ,jak widzi siebie i jak odbiera innych z którymi ma do czynienia,to może zastanowi się zanim wyda tak krzywdzącą opinię.Proponuję to również tym,którzy tu tak łatwo oceniacie i oskarżacie-zastanówcie się!!!Jeszcze tylko jedno.Oskarżanie,posądzanie księży o kontakty natury seksualnej to pospolity,prymitywny chwyt komunistyczny,służący ich dyskredytowaniu.Czy tych samych ohydnych argumentów używa człowiek żyjący w cywilizowanym demokratycznym kraju, tzw.porządny,szanujący drugiego a może nawet mianujący się chrześcijaninem????
Boże Wielki, to jakaś seksoholiczna nagonka garstki młodych ludzi na tego człowieka.Znam księdz Puzewicza.O co wam chodzi? Jestem matką nastolatki i z największym spokojem oddałabym swoje dziecko pod opiekę tego księdza.Ludzie opamiętajcie się!!!!! Czy z czystej chęci zniszczenia wizerunku Kościoła w tej naszej biednej Polsce, posuniecie się do tak perfidnych opinii o człowieku,którego tak naprawdę nie znacie?!I tylko dlatego,że jest kapłanem?Nie politykuje ,nie wzywa do nienawiści, w swoim życiu i pracy z młodzieżą ... rozwiń
Avatar
do Malgorzaty / 6 grudnia 2011 o 01:46
0
[quote name='małgorzata' timestamp='1320792209' post='556192']
Bardzo długo z Nim współpracowałam i chociaż jestem osobą o słabej psychice i silnej podatności na bodźce o czym On wiedział nigdy tego nie wykorzystał, ale mnie wspierał, zresztą jak każdego. [/quote]
Bo pewnie uroda nie grzeszysz...
Avatar
małgorzata / 8 listopada 2011 o 23:43
0
Ksiadz Mietek to wspaniały człowiek który ruszył cały Lublin do czynienia aktów miłości i miłosierdzia. Bardzo długo z Nim współpracowałam i chociaż jestem osobą o słabej psychice i silnej podatności na bodźce o czym On wiedział nigdy tego nie wykorzystał, ale mnie wspierał, zresztą jak każdego. Jest bardzo ciepłym i inteligentnym człowiekiem. A jeżeli ktoś ma problemy z interpretacją czyiś zachowań i nadmierną fantazją to polecam wizytę u specjalisty. A wasze serca natomiast opanował szatan, który sobie je później odbierze. Pozdrawiam
Avatar
Stefania / 19 lutego 2011 o 22:43
0
Dziewczyny - ja nawet otrzymalam propozycje malzenska od ks. Puzewicza, pod warunkiem ze przejde na greko-katolicyzm! Opowiadal mi wowczas ze ma wielu przyjaciol wsrod ksiezy tego wyznania i maja oni zony, dzieci i sa jednoczesnie ksiezmi.
Na szczescie poczucie humoru mnie nie opuszcza i wysmialam go wowczas.

A tak przy okazji, ks Puzewicz lubil przytulac sie "na misia" tzn. w taki sposob aby wyczuc w przypadku kobiet pewne "wypuklosci". I to jest fakt, ktorego osobiscie doswiadczylam z jego strony, oprocz oczywiscie smsow i e-maili z podtekstem seksualnym. Dosc nieprzyzwoite i niestosowne zachowanie jak na ksiedza i to ksiedza o takie pozycji!

Pozdrawiam i zycze powodzenia z ujawnianiem kolejnych faktow z dzialanosci ks. Mietka Puzewicza
Dziewczyny - ja nawet otrzymalam propozycje malzenska od ks. Puzewicza, pod warunkiem ze przejde na greko-katolicyzm! Opowiadal mi wowczas ze ma wielu przyjaciol wsrod ksiezy tego wyznania i maja oni zony, dzieci i sa jednoczesnie ksiezmi.
Na szczescie poczucie humoru mnie nie opuszcza i wysmialam go wowczas.

A tak przy okazji, ks Puzewicz lubil przytulac sie "na misia" tzn. w taki sposob aby wyczuc w przypadku kobiet pewne "wypuklosci". I to jest fakt, ktorego osobiscie doswiadczylam z jego stron... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 63

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń 0 0

Każdy kto w tym roku będzie chciał zobaczyć aukcję Pride of Poland będzie musiał zapłacić za zaproszenie. I to nie mało. Organizatorzy właśnie podali, że zaproszenie kosztować będzie 450 zł.

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić
Alarm 24

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić 10 2

Do zdarzenia doszło w Zemborzycach Tereszyńskich na drodze krajowej nr 19 pod Lublinem.

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie
22 września 2018, 16:00

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 22 września o godz. 16 i 20 w Teatrze Starym (ul. Jezuicka) wystąpią artyści z Narodowego Starego Teatru w Krakowie ze spektaklem Szewcy.

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin!

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin! 56 10

To prawdziwy hit tego lata! Kontrakt z żółto-biało-niebieskimi podpisał były zawodnik Górnika Łęczna, Grzegorz Bonin

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna 0 0

PIŁKARSKA II LIGA W sobotę Górnik Łęczna rozegra pierwszy mecz nowego sezonu gdzie w Wejherowie zagra z tamtejszym Gryfem. Na kilka dni przed tym spotkaniem do klubu dołączyło dwóch zawodników, którzy mają stanowić o sile ofensywnej zielono-czarnych

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje
film

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje 23 14

Czy 10 jednohektarowych plantacji ekologicznych malin na Ukrainie zniszczy polskie rolnictwo? Poseł Jarosław Sachajko twierdzi, że tak właśnie się stanie. I wypomina marszałkowi objęcie tej inicjatywy honorowym patronatem.

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne 0 2

Miasto chce wprowadzić szlabany na nowo powstałym parkingu przy urzędzie miasta.

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna"
galeria

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna" 3 2

Prokuratura ponownie zbada sprawę budowy szkoły w Kazimierzu Dolnym. Chodzi o nieprawidłowości przy przetargu oraz zabezpieczeniu pobliskiej skarpy. Pierwsze postępowanie w tej sprawie umorzono.

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3
20 lipca 2018, 21:00

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek i sobotę (20-21 lipca, godz. 21) w kinie plenerowym przy ul. Królewskiej 3 odbędą się projekcje filmów Włóczęgi i Dwie korony.

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta 7 19

Doniesienie do prokuratury składa przedsiębiorca, któremu Centrum Kultury wypowiedziało umowę najmu pomieszczeń na lokal gastronomiczny „Szklarnia”. Sugeruje, że stał za tym zastępca prezydenta. – Nie było takich nacisków – mówi dyrektor CK. I tłumaczy, że przedsiębiorca po prostu naruszył zasady współpracy

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie
20 lipca 2018, 19:00

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Zabytkowych Podziemiach w Nałęczowie (ul. Lipowa 27) odbędzie się wyjątkowy koncert przebojów Anny Jantar z udziałem Anny Kostkiewicz i Fryderyka Pieńkosia.

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha 133 4

Mężczyzna, który biegał nago po al. Tysiąclecia usłyszał prokuratorskie zarzuty. 32-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Biegając bez ubrania po ulicy chciał zaimponować swojej dziewczynie.

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu 2 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w Dąbrowie. Wśród nich jest 6-letnie dziecko.

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 2 3

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 22 19

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!