Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Małpon nie siej propagandy jak Jaruzelski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym i popieram strajk nauczycieli pomimo że, musiałam zmienić plany. Nauczyciele za Bóg zapłać nie zrobią opłat, nie nakarmią rodzin. Nauczyciele pracują i zabierają pracę do domu ale nikt tego nie zaóważa oprócz dzieci które by chciały żeby mama się z nimi pobawiła czy wyszła na spacer a mama musi siedzieć sprawdzać klasówki i przygotować zajęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi autorze tego artykułu odrobina wiedzy przyda się każdemu. Ks. Tomasz nosi nazwisko Gap a gapa to jesteś TY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym i popieram strajk nauczycieli pomimo że, musiałam zmienić plany. Nauczyciele za Bóg zapłać nie zrobią opłat, nie nakarmią rodzin. Nauczyciele pracują i zabierają pracę do domu ale nikt tego nie zaóważa oprócz dzieci które by chciały żeby mama się z nimi pobawiła czy wyszła na spacer a mama musi siedzieć sprawdzać klasówki i przygotować zajęcia.
 zwłaszcza w-fistka, katechetka, plastyczka, muzyczka, ... mam wymieniać dalej?  Nie twierdzę, że nauczyciele nie pracują, ale nie mierzmy wszystkich jedną miarą!   Jak tak współczujesz dzieciom nauczycieli, to powiem CI że większośc dzieci swoich rodziców nie ogląda tygodniami bo charują po 8, 10 czy 12 godzin, albo zapie... w Niemczech żeby rodzinę wyżywić. To są dopiero dramatyczne wybory dla ojców i matek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nauczyciele nie pracują to nie powinni dostać pensji. Jak chcą uprawiać polityczną rewoltę niech robią to na wakacjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech CZARNI odpieprzą się od nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belfry do roboty pasożyty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qwerty, a skąd wiesz jak wygląda praca "plastyczki", "muzyczki "? Jakim prawem oceniasz i wydajesz wyroki? Jestem" muzuczką", ciągłe przygotowywanie materiałów na lekcje, bo przecież lekcje muszą być atrakcyjne, a dzieci przychodzą na muzykę, nie żeby się uczyć, ale "wyluzować" po ciężkiej pracy na innych przedmiotach. Trzeba przygotować karty z ćwiczeniami, teksty piosenek, robić aranżacje instrumentalne, przygotowywać akademie, konkursy, teatrzyki-po lekcjach oczywiście, nagrywać podkłady, itd. A lekcja? 45 minut eksploatacji nauczyciela, żeby dzieci miały fajne zajęcia, aktywne słuchanie muzyki, przygotowywanie pomocy- bez bazy dydaktycznej. Po pracy nie mam już sił dla swoich dzieci, czary - mary..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiązanie tego całego zamieszania jest banalnie proste. Ten ksiądz z Nałkowskich powiedział że nauczyciele powini pracować za darmo bo świadczą misję. Jeżeli takie jest oficjalne stanowisko Kościoła w Polsce to w takim wypadku powinno zaprzestać się finansowania religii w szkołach - w końcu są przedstawicielami Kościoła Katolickiego od których przełożeni wymagają świadczenia darmowej posługi. Zaoszczędzone pieniądze w ten sposób przeznaczamy na podwyżki dla nauczycieli i mozna ogłosić koniec strajku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół i Księża powinni krzewić i wzmacniać wiarę w Boga, a nie w PIS- bożka sypiącego srebrnikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym i popieram strajk nauczycieli pomimo że, musiałam zmienić plany. Nauczyciele za Bóg zapłać nie zrobią opłat, nie nakarmią rodzin. Nauczyciele pracują i zabierają pracę do domu ale nikt tego nie zaóważa oprócz dzieci które by chciały żeby mama się z nimi pobawiła czy wyszła na spacer a mama musi siedzieć sprawdzać klasówki i przygotować zajęcia.
 A Gienek ma siosty od tego (czytaj: czarnej roboty) i za nic nie płaci tylko czyściutką kasiorę wpłaca raz w tygodniu na swoje konta "VIP" w kilku bankach zeby go nie namierzyli inni czarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, widać kto czuje się panem tego kraju. Kościół to władza najwyższa, a kto mu się najniżej kłania i najwięcej płaci z NASZYCH podatków, ten zostaje łaskawie namaszczony na marionetkowy rząd. PiS idealnie się czuje w tej roli, przy wsparciu finansowym ze wschodu zresztą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A GDZIE usłuzny KSIĄDZ BYŁ GDY P0-ZSL KRADŁO OFE, VAT, A MAFIOZI KRĘCILI PALIWEM????? W cieplutkim łóżeczko w seminarium?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten ksiundz z Lublina to kumpel Gurzyńskiego i spadkobierca wartości Życińskiego ? Dlatego ja już staram się rozmawiać z Panem Bogiem bez takich to oto pośredników . Wiary ze mnie żadna siła nie jest wykorzenić ale też nie mam zamiaru korzystać z pośrednictwa tych tu nie bez kozery zwanych - sukienkowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewielebny Klecho zabierz głos w sprawie swoich pedofilów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księża wcale nie są potrzebni ludziom do życia. Oni są po to by was z kasy skubać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele! Ogromna rzesza ludzi w tym kraju zarabia marnie i nie strajkuje . Uważacie że podwyżki należą się tylko Wam? Odpowiedzcie sobie na te pytania: Boli Was 13 dla emerytów , którzy dostają 1000-1500 na przeżycie miesiąca? Wielu z Was niedługo nimi będzie. Boli Was 500+ dla młodych rodziców? Wielu z Was korzysta z tego świadczenia a teraz skorzysta więcej. Pojawiają się komentarze z Waszej strony,  że w biedronce ludzie zarabiają lepiej (co nie jest prawdą). A wiecie czemu wielu równie wykształconych ludzi podjęło pracę w markecie- bo nie mieli tyle szczęścia co Wy. Życzę odrobinę pokory, bo buta wielu z Was i pogarda dla innych zawodów, często fizycznych nie mieści się w kulturze europejskiej, którą powinniści reprezentować wobec młodego pokolenia.
 Czyli skoro inny marnie zarabia, to ja w imię solidarności w biedzie nie powinienem walczyć o swoje, tylko skulić ogon i godzić się marną pensję. Postawa homosovieticusa. Władza rzuci ochłap i mam się cieszyć. Skoro nauczyciele się zmobilizowali, to tylko im chwała i to nie jest problem pracowników biedronki. Co za głupota? Skoro Ci z marketu nie potrafią walczyć o godne płace, to niech robią za miskę ryżu. Ja tam popieram wszystkich, którzy potrafią powiedzieć nie wyzyskowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz-OTUA, karwasz twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w ogóle nauczyciele mogą strajkować? To teraz taki przedmiot wprowadzili w szkołach? Skaranie boskie. Do czego dochodzi. Lepiej zorganizowali by nauczycielom godziny wychowawcze bo jak widać niczego nie umieją, a o wychowaniu dzieci w ogóle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pięknie powiedziałeś. Mądrego aż miło posłuchać. Ja mam też tych katabachów powyżej uszu. To są naprawdę łajdaki i nieroby a do tego oni walczą z LGBT? Największe LGBT to jest wśród kleru fałszywego i zakłamanego. Czy normalny facet założył by czarną  sukienkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...