Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nawet jedna złotówka wydana ze środków za przeproszeniem publicznych powinna być uzasadniona w sposób jawny. Powoływanie się na ustawy i inne przepisy jest nie tyle nie na miejscu, ile wręcz urzędniczą arogancją. Fundacja Wolności powinna przyjąć narrację marszałka województwa lubelskiego i powiedzieć mu won z zajmowanej funkcji i mandatu społecznego! Jeżeli obecnemu marszałkowi obca jest pełna transparentność w wydawaniu pieniędzy podatników, to droga wolna do własnej działalności gospodarczej, czy też zmywaka w Wielkiej Brytfance.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dober jednemu 100 zł a drugiemu 56000 zł .Czy to nie nazywa sie krad..ż ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I słusznie. Im się po prostu należy. Wystarczy tylko nie kraść a pieniądze się znajdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się bawi władza... Za nasze podatników pieniądze. A potem nie chcą ujawniać kto i ile dostał. To jest po prostu żenada i skandal. Cały ten PIS coraz bardziej trąci komuną, układami i kolesiostwem. Dali ludziom więcej niż PO, które tylko zamiatało do siebie ale to nie zwalnia ich z obowiązku przejrzystości i klarowności wydatków z publicznych pieniędzy. Tu nie ma prawa być żadnych tajemnic czy utajnień informacji. To nie są osoby prywatne tylko urzędnicy państwowi finansowani z pieniędzy podatników. I choćby z tego powodu Urząd Marszałkowski na OBOWIĄZEK ujawnienia wszelkich tego typu wydatków. Ludzie nie są głupi panie Stawiarski.... Proszę zatem o szacunek do ludzi, choć nie powinienem nawet o to prosić bo to pański obowiązek sprawować urząd godnie i prowadzić politykę w sposób dostępny i przejrzysty zwłaszcza w kwestiach finansowych dla każdego Polaka. Tajne przez poufne nie przejdzie. Tym bardziej, jeśli ktoś otrzymuje tak wysokie dodatkowe uposażenie. Pytanie, czy pracował po 24 godziny przez miesiąc, czy zasłużył się jakimś niebotycznym kontraktem, na którym miasto zarobiło setki tysięcy złotych? A może po prostu kolega kogo trzeba...? Prawo i Sprawiedliwość? No ciekawe bardzo, czy jesteście tacy prawi i sprawiedliwi... Utajnieni na pewno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi ?;=)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Lublina ładnie wszystkie premie dla swoich pupilków uzasadnił... bo wykonali pracę, do której ich zatrudniono i wyplacano regularnie pensję. Przecież mogli nie pracować? Malutkie miasteczko to i premie po 20 tysi wypadły. To teraz Marszałek mógłby tak samo uzasadnić premie... bo łaskawie wykonali robotę, do której byli zatrudnieni. I to jak skromnie, gdy przyrownamy całe województwo do folwarku Żuka. Tak. Można być wkurzonym, gdy jednym daje się pensję 2600 zł brutto wymagając wyższego wykształcenia i ponad czterdzieści punktów, które trzeba spełnić. Prawda panie prezydencie Chełma? Wystarczy zajrzeć na ofertę pracy PUPy Chełmskiej. Dajecie dziadowską pensję, by ludzi zniechęcić, a później zatrudniacie pociotków, którzy nawet połowy z żądanych predyspozycji kandydata nie spełniają. A potem pociotkom po kiilkadziesiąt tysięcy premie się wyplaca. Ta jak w Lublinie i u Marszałka. I by nie było złudzeń. Gdy ktoś się uprze pracować z poza pociotków to o premii może zapomnieć. Ja za 2600 brutto, to zapominam nawet jak wiązać buty. Za tyle to bezmózgiego ciecia na ciągłym odwyku mogą nabyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amknięte cmentarze, to na skutek zdarzeń ostatnich tygodni, ostatnich wydarzeń. Na łańcuchy patrzę, ocieram łzy, tak jak i Ty, tak jak i Ty. Otwiera się brama, ja nie wierzę oczom, czy jednak się rzeczy inaczej potoczą, podbiegam, Twoje karki krzyczą stój, bo Twój ból jest lepszy niż mój, Twój ból jest lepszy niż mój. Ból ukoić możesz Ty jeden, wszyscy inni wpadli w biedę, limuzyny dwie, jedna, cały cmentarz Twój, lepszy niż mój. Na ulicach i w mieszkaniach duch miłości się wyłania limuzyny dwie, jedna, cały cmentarz twój, większy niż mój. 4 lata temu 10 kwietnia Marii prosto pod koła córka uciekła. Maria nie przekroczy bramy dziś tej, bo Twój ból jest lepszy niż jej, Twój ból jest lepszy niż jej. Józef miał ojca, żonę i syna i tego się dnia dla nich czas ten zatrzymał. Józef nie wspomni dzisiaj dnia tego. Twój ból jest lepszy niż jego, Twój ból jest lepszy niż jego. Ból ukoić możesz Ty jeden, wszyscy inni wpadli w biedę. Limuzyny dwie, jedna, cały cmentarz Twój, leszy niż mój. Na ulicach i w mieszkaniach duch miłości się wyłania. Limuzyny dwie, jedna, cały cmentarz Twój, lepszy niż mój. Ja tam po prawdzie nie kocham cmentarzy, gdy mama mnie prosi, to z nią tam pojadę. Na grobie ojca kładę kwiatów strój. Twój ból jest lepszy niż mój, Twój ból jest lepszy niż mój. Co za piękny dzień dzisiaj nam wszystkim dano pamiętać o wszystkich, których zabrano. Po drugiej stronie stoją i ronią łzy, tak jak i TY, tak jak i TY, tak jak i TY, tak jak i TY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...