Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Feler napisał:
a kto jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo na dzielnicy ? Ty ?
W uproszczeniu - organ samorządowy, który opłaca policję. Ale to oczywiście nie rozwiązy\uje problemu, podobnie jak ilość komisariatów nie ma nic wspólnego z poprawą bezpieczeństwa. To większy problem. Ktoś tych nielatów wychowywał. Ktoś tych małolatów w ogóle nie pilnuje, czyli rodzice mają inne zmartwienie. Szkoła na to leje, miasto nic nie robi, żeby dzieciaki miały zajęcie. kościół zbiera jedynie datki. Summa sumarum masz tu kilka "czynników" odpowiedzilanych za bepieczeństwo. Dodałbym do tego samych mieszkańców, którzy mają to wszystko daleko w d.. A 90 proc. ludzie nie wie nawet jak się dzwoni na policję. Można do tego tez dodać media, które często staja w obronie biednych, pokrzywdzonych, którzy skarża się w gazecie, że zła policja im sprawiło manto. Reasumując, sama policja tu niewiele pomoże. To temat rzeka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty że co widzisz napis na bloku chuligan to od razu myślisz motor?? grubo się mylisz, ja cię zapewniam że to żaden z nich...tymbardziej że kibice nie demolują swojego miasta, które jest dla nich dumą... Następnym razem jak coś napiszesz to sie zastanow bo ludzie neo cos podchwycą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qen a graffiti w linku który dałes do zdjecia byl juz dawno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
a to nie było przypadkiem tam gdzie policjant po służbie złapał dwoch złodzieji co okradali samochody??????
ooo widzisz , kolo, chyba jesteś blisko rozwiązania zagadki - kto to zrobił. trop na pewno już sprawdzany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może policaje z "siudmego" komisariatu przybili im jeszcze kilka włamań i kradzieży z ostatniego czasu i głupkom oczy z orbit wyszły że bekną za dużo więcej niż narobili - to im nerwy puściły i zwykłym ludziom w szkodę poszli. tępić gnojstwo jak matka nie wychowała !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rrr napisał:
qen a graffiti w linku który dałes do zdjecia byl juz dawno
no i co z tego ze dawno było....widac kto "urzeduje" na tym osiedlu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rr napisał:
A ty że co widzisz napis na bloku chuligan to od razu myślisz motor?? grubo się mylisz, ja cię zapewniam że to żaden z nich...tymbardziej że kibice nie demolują swojego miasta, które jest dla nich dumą... Następnym razem jak coś napiszesz to sie zastanow bo ludzie neo cos podchwycą...
no widac po elewacjach bloków ze kibice nie niszcza swojego miasta ktore jest dla nich dumą heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Panowie, do dzieła.Czas najwyzszy zrobić porzadek na TYmiankowej. Za dużo tych zdarzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ela napisał:
No Panowie, do dzieła.Czas najwyzszy zrobić porzadek na TYmiankowej. Za dużo tych zdarzeń
taaak zrobmy sobie piknik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak se chodzę po Łęgach to widuję takich śmierdzących gówniarzy, co przesiadują tu i ówdzie, psują to i owo, malują to i tamto, potrząsają tym i tamtym i nikogo oni nie obchodzą, kradną to i tamto, a nie pracują. Gdzie są ich zdegenerowani rodzice? Gdzie ludzie tworzący lokalną wspólnotę? Wziąć się wspólnie za to tałatajstwo, bo pojedynczo nas rozpracują takie śmondaki deb***ne małoletnie z butelka piwa i tylko wstyd. Już to robią na oczach wszystkich, a my udajemy, że deszcz pada. Co to za napisy na ścianach nowo modernizowanych za nasze pieniądze bloków? To już nie PRL. Teraz trzeba współdziałać z Policją, aby wyplenić skutecznie te robactwo, co niszczy nasze mienie. Nie państwowe przecież, a nasze. I nie ma to tamto, że sąsiada robią, to ja odwracam głowę, bo jutro do ciebie przyjdą i to samo zrobią. Tak dużo trzeba, żeby przechytrzyć takich ograniczonych gówniarzy wspólnie z Policja? A kto regularnie przystanki niszczy na Jana Pawła? Toż te same mordy i łby zawszone, a my płacimy. No bo kto? święty Mikołaj może? To o take Polske? Gdzie się podział zapał? Gdzie solidarność współmieszkańców osiedla? Tak dużo trzeba? Pójść gromadą do rodziców tej młodzieży i zażądać odszkodowania, albo wyremontowania na ich koszt. Przecież wszyscy wiedzą o kogo chodzi, bo te obszczymurki są wszystkim znani. Wszak to nasi sąsiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mieszkańcy uważają, że w okolicy jest za mało patroli policyjnych" "Prowadzimy śledztwo w sprawie celowego podpalenia aut przy ulicy Tymiankowej – mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie" Skoro prowadzi to Zespół Prasowy KWP Lublin to sukces murowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam propozycję dla mieszkańców Czubów, a szczególnie dla tej męskiej części. Panowie skrzyknijmy się do kupy i zróbmy parę tzw społecznych patroli w dzień i w nocy, załóżmy kominiarki i lejmy każdego spotkanego dresa w ryja aż spuchnie i wypluje parę zębów i tak co najmniej przez miesiąc, może to coś pomoże jak policja sobie nie radzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem ZA. Ale co jak dresy też zaczną łązić w kominiarkach i będą lać kogo popadnie "w ryja aż spuchnie i wypluje parę zębów". Jak odróżnić czy dany 'kominiarz' jest od nas czy od nich ? Ja mam lepszy pomysł. Nie lepiej pomóc policji złapać tych obszczańców? Jestem prawie pewien, że są na osiedlu ludzie, którzy wiedzą kto to zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie była policja gdy straż gasiła palące się BMW i Opla Astre. Nissan Micra w tym czasie był podpalany!!! . Gdzie wtedy była policja kur!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje pytanie brzmi. Jaka jest odległość od miejsca gdzie podpalono samochody do 7ego komisariatu policji na ul Różanej? 3 minuty na piechotkę? Nie ma co, policja dba o bezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże widzisz i nie grzmisz tacy internetowi cwaniacy przez internet , pisza komentarze pod gazeta hehe smieszne sobie , wezcie sie do roboty a nie bawicie sie w straznikow teksasu ! zapewne pisza to mohery co nie maja co robic w domu , won do kiosku kupic sobie anonse i szukac pracy ! co za osiedle to nie mam pytan , chwila nerwowki i sie pruja jak przescieradla , za odsniezanie chodnikow sie wezcie a nie z okna filuja tylko , "spoleczny patrol" czyli widac ze chlop po 50 grubo nie pracuje , niema zajecia w domu i szuka wrazen , a sam pewnie chleje pod sklepem piwko i narzeka na mlodziez w dresie , to juz nie mozna wyjsc na dwor w sportowym ubraniu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja szczerze wątpie w to aby to byli "Huliganie" Zanm dobrze takich oni az tacy nie są , dobrze pobicia zgodze się ale żeby podpalic samochody to sa za cieńcy... (Takie jest Moje zdanie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...