Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 stycznia 2011 r.
13:17
Edytuj ten wpis

Kto spalił samochody na Czubach? "Tu nie jest bezpiecznie" (wideo)

0 37 A A
- Nie wiem, czemu ktoś chciał zniszczyć moje auto - mówi właściciel spalonego BMW (Maciej Kaczanowsk
- Nie wiem, czemu ktoś chciał zniszczyć moje auto - mówi właściciel spalonego BMW (Maciej Kaczanowsk

Wybijali szyby i wrzucali do środka łatwopalny materiał. W ten sposób dzisiaj w nocy nieznani sprawcy podpalili 8 samochodów na osiedlu Łęgi w Lublinie. – Nie miałem z nikim zatargów, nie wiem, czemu ktoś chciał zniszczyć moje auto - mówi właściciel spalonego BMW.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Błonie / 18 stycznia 2011 o 10:57
0
Ja szczerze wątpie w to aby to byli "Huliganie" Zanm dobrze takich oni az tacy nie są , dobrze pobicia zgodze się ale żeby podpalic samochody to sa za cieńcy... (Takie jest Moje zdanie)
Avatar
asdasd / 4 stycznia 2011 o 20:34
0
Boże widzisz i nie grzmisz tacy internetowi cwaniacy przez internet , pisza komentarze pod gazeta hehe smieszne sobie , wezcie sie do roboty a nie bawicie sie w straznikow teksasu ! zapewne pisza to mohery co nie maja co robic w domu , won do kiosku kupic sobie anonse i szukac pracy ! co za osiedle to nie mam pytan , chwila nerwowki i sie pruja jak przescieradla , za odsniezanie chodnikow sie wezcie a nie z okna filuja tylko , "spoleczny patrol" czyli widac ze chlop po 50 grubo nie pracuje , niema zajecia w domu i szuka wrazen , a sam pewnie chleje pod sklepem piwko i narzeka na mlodziez w dresie , to juz nie mozna wyjsc na dwor w sportowym ubraniu ?
Boże widzisz i nie grzmisz tacy internetowi cwaniacy przez internet , pisza komentarze pod gazeta hehe smieszne sobie , wezcie sie do roboty a nie bawicie sie w straznikow teksasu ! zapewne pisza to mohery co nie maja co robic w domu , won do kiosku kupic sobie anonse i szukac pracy ! co za osiedle to nie mam pytan , chwila nerwowki i sie pruja jak przescieradla , za odsniezanie chodnikow sie wezcie a nie z okna filuja tylko , "spoleczny patrol" czyli widac ze chlop po 50 grubo nie pracuje , niema zajecia w domu i szuka wra... rozwiń
Avatar
Janek / 4 stycznia 2011 o 10:53
0
Moje pytanie brzmi. Jaka jest odległość od miejsca gdzie podpalono samochody do 7ego komisariatu policji na ul Różanej? 3 minuty na piechotkę? Nie ma co, policja dba o bezpieczeństwo.
Avatar
kumaty / 3 stycznia 2011 o 23:31
0
Gdzie była policja gdy straż gasiła palące się BMW i Opla Astre. Nissan Micra w tym czasie był podpalany!!! . Gdzie wtedy była policja kur!!!!!!!!
Avatar
bizior / 3 stycznia 2011 o 22:19
0
Ja jestem ZA. Ale co jak dresy też zaczną łązić w kominiarkach i będą lać kogo popadnie "w ryja aż spuchnie i wypluje parę zębów". Jak odróżnić czy dany 'kominiarz' jest od nas czy od nich ?
Ja mam lepszy pomysł. Nie lepiej pomóc policji złapać tych obszczańców? Jestem prawie pewien, że są na osiedlu ludzie, którzy wiedzą kto to zrobił.
Avatar
Antydresiarz / 3 stycznia 2011 o 22:09
0
Mam propozycję dla mieszkańców Czubów, a szczególnie dla tej męskiej części. Panowie skrzyknijmy się do kupy i zróbmy parę tzw społecznych patroli w dzień i w nocy, załóżmy kominiarki i lejmy każdego spotkanego dresa w ryja aż spuchnie i wypluje parę zębów i tak co najmniej przez miesiąc, może to coś pomoże jak policja sobie nie radzi.
Avatar
mn / 3 stycznia 2011 o 21:31
0
"Mieszkańcy uważają, że w okolicy jest za mało patroli policyjnych"

"Prowadzimy śledztwo w sprawie celowego podpalenia aut przy ulicy Tymiankowej – mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie"

Skoro prowadzi to Zespół Prasowy KWP Lublin to sukces murowany.
Avatar
salceson / 3 stycznia 2011 o 21:07
0
Jak se chodzę po Łęgach to widuję takich śmierdzących gówniarzy, co przesiadują tu i ówdzie, psują to i owo, malują to i tamto, potrząsają tym i tamtym i nikogo oni nie obchodzą, kradną to i tamto, a nie pracują. Gdzie są ich zdegenerowani rodzice? Gdzie ludzie tworzący lokalną wspólnotę? Wziąć się wspólnie za to tałatajstwo, bo pojedynczo nas rozpracują takie śmondaki deb***ne małoletnie z butelka piwa i tylko wstyd. Już to robią na oczach wszystkich, a my udajemy, że deszcz pada. Co to za napisy na ścianach nowo modernizowanych za nasze pieniądze bloków? To już nie PRL. Teraz trzeba współdziałać z Policją, aby wyplenić skutecznie te robactwo, co niszczy nasze mienie. Nie państwowe przecież, a nasze. I nie ma to tamto, że sąsiada robią, to ja odwracam głowę, bo jutro do ciebie przyjdą i to samo zrobią. Tak dużo trzeba, żeby przechytrzyć takich ograniczonych gówniarzy wspólnie z Policja? A kto regularnie przystanki niszczy na Jana Pawła? Toż te same mordy i łby zawszone, a my płacimy. No bo kto? święty Mikołaj może? To o take Polske? Gdzie się podział zapał? Gdzie solidarność współmieszkańców osiedla? Tak dużo trzeba? Pójść gromadą do rodziców tej młodzieży i zażądać odszkodowania, albo wyremontowania na ich koszt. Przecież wszyscy wiedzą o kogo chodzi, bo te obszczymurki są wszystkim znani. Wszak to nasi sąsiedzi.
Jak se chodzę po Łęgach to widuję takich śmierdzących gówniarzy, co przesiadują tu i ówdzie, psują to i owo, malują to i tamto, potrząsają tym i tamtym i nikogo oni nie obchodzą, kradną to i tamto, a nie pracują. Gdzie są ich zdegenerowani rodzice? Gdzie ludzie tworzący lokalną wspólnotę? Wziąć się wspólnie za to tałatajstwo, bo pojedynczo nas rozpracują takie śmondaki deb***ne małoletnie z butelka piwa i tylko wstyd. Już to robią na oczach wszystkich, a my udajemy, że deszcz pada. Co to za napisy na ścianach nowo modernizowanych za nasze pi... rozwiń
Avatar
asd / 3 stycznia 2011 o 20:01
0
[quote name='Ela' timestamp='1294081131' post='416042']
No Panowie, do dzieła.Czas najwyzszy zrobić porzadek na TYmiankowej. Za dużo tych zdarzeń
[/quote]

taaak zrobmy sobie piknik
Avatar
Ela / 3 stycznia 2011 o 19:58
0
No Panowie, do dzieła.Czas najwyzszy zrobić porzadek na TYmiankowej. Za dużo tych zdarzeń
Avatar
Błonie / 18 stycznia 2011 o 10:57
0
Ja szczerze wątpie w to aby to byli "Huliganie" Zanm dobrze takich oni az tacy nie są , dobrze pobicia zgodze się ale żeby podpalic samochody to sa za cieńcy... (Takie jest Moje zdanie)
Avatar
asdasd / 4 stycznia 2011 o 20:34
0
Boże widzisz i nie grzmisz tacy internetowi cwaniacy przez internet , pisza komentarze pod gazeta hehe smieszne sobie , wezcie sie do roboty a nie bawicie sie w straznikow teksasu ! zapewne pisza to mohery co nie maja co robic w domu , won do kiosku kupic sobie anonse i szukac pracy ! co za osiedle to nie mam pytan , chwila nerwowki i sie pruja jak przescieradla , za odsniezanie chodnikow sie wezcie a nie z okna filuja tylko , "spoleczny patrol" czyli widac ze chlop po 50 grubo nie pracuje , niema zajecia w domu i szuka wrazen , a sam pewnie chleje pod sklepem piwko i narzeka na mlodziez w dresie , to juz nie mozna wyjsc na dwor w sportowym ubraniu ?
Boże widzisz i nie grzmisz tacy internetowi cwaniacy przez internet , pisza komentarze pod gazeta hehe smieszne sobie , wezcie sie do roboty a nie bawicie sie w straznikow teksasu ! zapewne pisza to mohery co nie maja co robic w domu , won do kiosku kupic sobie anonse i szukac pracy ! co za osiedle to nie mam pytan , chwila nerwowki i sie pruja jak przescieradla , za odsniezanie chodnikow sie wezcie a nie z okna filuja tylko , "spoleczny patrol" czyli widac ze chlop po 50 grubo nie pracuje , niema zajecia w domu i szuka wra... rozwiń
Avatar
Janek / 4 stycznia 2011 o 10:53
0
Moje pytanie brzmi. Jaka jest odległość od miejsca gdzie podpalono samochody do 7ego komisariatu policji na ul Różanej? 3 minuty na piechotkę? Nie ma co, policja dba o bezpieczeństwo.
Avatar
kumaty / 3 stycznia 2011 o 23:31
0
Gdzie była policja gdy straż gasiła palące się BMW i Opla Astre. Nissan Micra w tym czasie był podpalany!!! . Gdzie wtedy była policja kur!!!!!!!!
Avatar
bizior / 3 stycznia 2011 o 22:19
0
Ja jestem ZA. Ale co jak dresy też zaczną łązić w kominiarkach i będą lać kogo popadnie "w ryja aż spuchnie i wypluje parę zębów". Jak odróżnić czy dany 'kominiarz' jest od nas czy od nich ?
Ja mam lepszy pomysł. Nie lepiej pomóc policji złapać tych obszczańców? Jestem prawie pewien, że są na osiedlu ludzie, którzy wiedzą kto to zrobił.
Avatar
Antydresiarz / 3 stycznia 2011 o 22:09
0
Mam propozycję dla mieszkańców Czubów, a szczególnie dla tej męskiej części. Panowie skrzyknijmy się do kupy i zróbmy parę tzw społecznych patroli w dzień i w nocy, załóżmy kominiarki i lejmy każdego spotkanego dresa w ryja aż spuchnie i wypluje parę zębów i tak co najmniej przez miesiąc, może to coś pomoże jak policja sobie nie radzi.
Avatar
mn / 3 stycznia 2011 o 21:31
0
"Mieszkańcy uważają, że w okolicy jest za mało patroli policyjnych"

"Prowadzimy śledztwo w sprawie celowego podpalenia aut przy ulicy Tymiankowej – mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie"

Skoro prowadzi to Zespół Prasowy KWP Lublin to sukces murowany.
Avatar
salceson / 3 stycznia 2011 o 21:07
0
Jak se chodzę po Łęgach to widuję takich śmierdzących gówniarzy, co przesiadują tu i ówdzie, psują to i owo, malują to i tamto, potrząsają tym i tamtym i nikogo oni nie obchodzą, kradną to i tamto, a nie pracują. Gdzie są ich zdegenerowani rodzice? Gdzie ludzie tworzący lokalną wspólnotę? Wziąć się wspólnie za to tałatajstwo, bo pojedynczo nas rozpracują takie śmondaki deb***ne małoletnie z butelka piwa i tylko wstyd. Już to robią na oczach wszystkich, a my udajemy, że deszcz pada. Co to za napisy na ścianach nowo modernizowanych za nasze pieniądze bloków? To już nie PRL. Teraz trzeba współdziałać z Policją, aby wyplenić skutecznie te robactwo, co niszczy nasze mienie. Nie państwowe przecież, a nasze. I nie ma to tamto, że sąsiada robią, to ja odwracam głowę, bo jutro do ciebie przyjdą i to samo zrobią. Tak dużo trzeba, żeby przechytrzyć takich ograniczonych gówniarzy wspólnie z Policja? A kto regularnie przystanki niszczy na Jana Pawła? Toż te same mordy i łby zawszone, a my płacimy. No bo kto? święty Mikołaj może? To o take Polske? Gdzie się podział zapał? Gdzie solidarność współmieszkańców osiedla? Tak dużo trzeba? Pójść gromadą do rodziców tej młodzieży i zażądać odszkodowania, albo wyremontowania na ich koszt. Przecież wszyscy wiedzą o kogo chodzi, bo te obszczymurki są wszystkim znani. Wszak to nasi sąsiedzi.
Jak se chodzę po Łęgach to widuję takich śmierdzących gówniarzy, co przesiadują tu i ówdzie, psują to i owo, malują to i tamto, potrząsają tym i tamtym i nikogo oni nie obchodzą, kradną to i tamto, a nie pracują. Gdzie są ich zdegenerowani rodzice? Gdzie ludzie tworzący lokalną wspólnotę? Wziąć się wspólnie za to tałatajstwo, bo pojedynczo nas rozpracują takie śmondaki deb***ne małoletnie z butelka piwa i tylko wstyd. Już to robią na oczach wszystkich, a my udajemy, że deszcz pada. Co to za napisy na ścianach nowo modernizowanych za nasze pi... rozwiń
Avatar
asd / 3 stycznia 2011 o 20:01
0
[quote name='Ela' timestamp='1294081131' post='416042']
No Panowie, do dzieła.Czas najwyzszy zrobić porzadek na TYmiankowej. Za dużo tych zdarzeń
[/quote]

taaak zrobmy sobie piknik
Avatar
Ela / 3 stycznia 2011 o 19:58
0
No Panowie, do dzieła.Czas najwyzszy zrobić porzadek na TYmiankowej. Za dużo tych zdarzeń
Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 0 1

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Zderzenie busa z osobówką na al. Witosa. Kilka osób rannych. Droga zablokowana

Zderzenie busa z osobówką na al. Witosa. Kilka osób rannych. Droga zablokowana 0 0

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Według informacji policjantów kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 6 6

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 9 1

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 32 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 40 19

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce