Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
- Na stronie zobaczyliśmy... Są niewidomi, czy niedowodzący, bo to różnica...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W legendach naszych rozkładów jazdy jest wyraźna informacja, że w dniach, na które pasażerowie zakupili bilety internetowe za pośrednictwem strony Flixbus.pl, te przejazdy nie są realizowane – mówi Piotr Brewczak, właściciel firmy BP Tour. – ten gość tak na poważnie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kupuje przeź Flixbus to skąd mogę wiedzieć że akurat bp tour to realizuje. Ten bp tour to niepoważna firma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, ja też jestem jedną z osób która miała jechać ww. kursem. Jakoś nikt z infolinii flixbusa nie zaoferował mi alternatywnej trasy lub innego połączenia - powinnam szukać innego transportu. Co jest najśmieszniejsze po otrzymaniu smsa o odwołaniu kursu w dalszym ciągu na ten kurs można było kupić bilety online.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo z Lublina bedzie szybka kolej aż do Trójmiasta a w druge strone szybka droga aż do Salonik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, święta to czas spędzany w domu z najbliższymi a nie jakieś eskapady nad morze w głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha twoj bezpieczny przewoznik:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jechali do rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskibus pokazał że może być i tanio i wygodnie i punktualnie. Flixbus to drożyzna, mierne promocje jeśli są, no same minusy. Polonus jest za to pełen kulturalnych i pomocnych kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo z Lublina bedzie szybka kolej aż do Trójmiasta a w druge strone szybka droga aż do Salonik
 Tak tak, a potem kosmodrom do lotów w kosmos w cebulogrodzie mają wybudować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo z Lublina bedzie szybka kolej aż do Trójmiasta a w druge strone szybka droga aż do Salonik
 Tak tak, a potem kosmodrom do lotów w kosmos w cebulogrodzie mają wybudować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kupuje przeź Flixbus to skąd mogę wiedzieć że akurat bp tour to realizuje. Ten bp tour to niepoważna firma
Bp Tour twierdzi jak dobrze rozumiem że to wina Flixa Pamiętam czasy busiarzy i jak standard pokazał Polski bus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie ma problemów z Flix busem w całej EU w której jeździ tylko u nas muszą być. A co do wypowiedzi gościa ze POlski bus był tańszy i miał więcej promocji to prawda i wiemy też jak skończył. Bankructwem.Za darmo wozić powietrze nie da się. Chyba ze znawców sam otworzysz linie i będziesz woził za 1 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem trasą Kraków- Lublin około 6 godzin kierowcy z Ukrainy ubikacje w autobusie nie czynne internetu na trasie Krakow -Lublin od dawna brak. Przewoźnik to oczywiście BP Tour szkoda Polskiego Busa. Na takiej długiej trasie zatrzymują się w byle dziurach i podróż trwa 6 godzin !!! I kibel nie czynny oraz przerwy brak, ale kierowca Ukrainiec ma czas zamówić kawę w Zwoleniu i na fajkę, niech inni czekają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo z Lublina bedzie szybka kolej aż do Trójmiasta a w druge strone szybka droga aż do Salonik
Tak tak, a potem kosmodrom do lotów w kosmos w cebulogrodzie mają wybudować.
To już się wszystko buduje i niedługo powstaną nowe możliwości szybkiej ucieczki do pierwszego świata i kto wtedy tu zostanie jak nawet uchodźcy nie chcą tu uchodzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna możliwość to pozew zbiorowy i po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie czasy busiarzy i co się zmieniło ? nadal czas przejazdu jest taki sam czyli ponad pięć godzin, busy do z Lublina do Krakowa dalej kursują, przerwy na siku brak, internetu dalej niema co powinno być już w standardzie. Brakuje rzetelnego przewoźnika i kolej dalej stoi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskibus pokazał że może być i tanio i wygodnie i punktualnie. Flixbus to drożyzna, mierne promocje jeśli są, no same minusy. Polonus jest za to pełen kulturalnych i pomocnych kierowców.
 Polonus a gdzie te kursy i czym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ładne święta mieli, drogie bilety we Flixie kupili i na święta nie dojechali i czym  niby mieli dojechać jak już przed świętami był problem z biletami. Ciekawe kto za to odpowie i coś mi się widzi że to może być koniec współpracy  Flixa z BP Tour. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kupuje przeź Flixbus to skąd mogę wiedzieć że akurat bp tour to realizuje. Ten bp tour to niepoważna firma
  Oczywiście nie każdy to może wiedzieć, ale o firmie Bp Tour swego czasu było już bardzo głośno, w szczególności na trasie Kraków Lublin i jak widać to nic nowego. Kierowca pan i władca przerwę to robi sam dla siebie na papierocha, WC zapchany i nie zatrzyma się na stacji paliw aby pasażerowie mogli skorzystać z toalety. Odjazd dosyć często z Lublina opóźniony mimo, że autobus podstawiony był dużo wcześniej. Tylko ceny biletów rosną. Dlaczego jak mają tyle autobusów nie puszczą bezpośrednich do Krakowa przez Annopol, Sandomierz gdzie trasa krótsza i szybsza, tylko dookoła ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...