Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 grudnia 2018 r.
20:03

Kupili bilety na stronie Flixbus, a autobusów nie było. Pasażerowie kursów z Lublina wystawieni do wiatru

0 43 A A

Setki pasażerów miały w święta problem z wyjazdem z Lublina przez „błąd w komunikacji” między dwoma przewoźnikami autokarowymi. Jeden sprzedawał bilety na kursy, których drugi nie zamierzał wykonać. W taki sposób skomplikowała się planowana na Wigilię podróż pary niewidomych z Puław.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Pan Bartosz i jego narzeczona (oboje są niewidomi) mieli jechać w Wigilię z Lublina do Gdyni. Bilet zakupili z miesięcznym wyprzedzeniem poprzez internetową stronę firmy Flixbus, zaś kurs miał wykonać współpracujący z tą firmą lubelski przewoźnik BP Tour.

– Dwa dni po zakupie biletów, szukając kompletnie innego połączenia na stronie BP Tour, dowiedzieliśmy się, że przejazd w Wigilię jest odwołany. Firma potwierdziła to także w kontakcie telefonicznym – relacjonuje pan Bartosz. Twierdzi, że Flixbus mimo to zapewniał go kilkakrotnie, że kurs zostanie wykonany. – Dopiero 22 grudnia przed południem dowiedzieliśmy się, że przejazd jest odwołany. Pani z infolinii powiedziała nam, że musimy sobie „jakoś poradzić”. Ale znalezienie alternatywnego połączenia tuż przed świętami graniczy z cudem.

Niektórzy pasażerowie twierdzą, że nie zostali nawet powiadomieni o odwołaniu kursów. Chodzi o dziesiątki kursów. W trasy nie wyjechały autobusy z Lublina do Wrocławia, Gdyni, Zakopanego i Krakowa. Między 23 a 26 grudnia BP Tour albo wcale nie jeździł na tych trasach, albo wykonywał tylko część kursów.

Lubelski przewoźnik nie ma sobie nic do zarzucenia. – W legendach naszych rozkładów jazdy jest wyraźna informacja, że w dniach, na które pasażerowie zakupili bilety internetowe za pośrednictwem strony Flixbus.pl, te przejazdy nie są realizowane – mówi Piotr Brewczak, właściciel firmy BP Tour. – Prowadzimy sprzedaż biletów internetowych na nasze kursy również za pośrednictwem innych portali internetowych. Żaden pasażer, który kupił bilety za pomocą tych stron nie wysuwa roszeń reklamacyjnych odnośnie tych kursów. Jak dotąd nie mieliśmy podobnych problemów.

Dlaczego kłopot pojawił się w przypadku biletów kupowanych przez jedną stronę internetową? Z firmą Flixbus nie udało nam się w środę skontaktować.

Przedstawiciele Flixbusa odpowiadający w internecie na pełne żalu komentarze powołują się na „błąd w komunikacji” z firmą BP Tour. Zapewniają, że pasażerowie mogą „skorzystać z alternatywnego przejazdu, zgłosić się po zwrot lub przebukowanie”. Podkreślają też, że firma starała się znaleźć pasażerom alternatywne połączenia i że udało się to w przypadku trzech czwartych pasażerów. Pozostali mogą się ubiegać się o zwrot kosztów podróży innym transportem, a właśnie tak zakończyła się podróż niewidomej pary z Lublina do Gdyni.

– Udało nam się znaleźć inny transport i wyegzekwować od Flixbusa deklarację zwrotu kosztów zarówno kupionych u nich biletów jak i kosztów za alternatywny przejazd – mówi pan Bartosz. – Mamy nadzieję, że wywiążą się z tej obietnicy.

Quiz: Miejski slang młodzieżowy. Znasz te słowa?

Miejski slang młodzieżowy. Znasz te słowa?

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Po świętach / 26 grudnia 2018 o 20:14
+34
W legendach naszych rozkładów jazdy jest wyraźna informacja, że w dniach, na które pasażerowie zakupili bilety internetowe za pośrednictwem strony Flixbus.pl, te przejazdy nie są realizowane – mówi Piotr Brewczak, właściciel firmy BP Tour. – ten gość tak na poważnie???
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 o 20:35
+29
Witam, ja też jestem jedną z osób która miała jechać ww. kursem. Jakoś nikt z infolinii flixbusa nie zaoferował mi alternatywnej trasy lub innego połączenia - powinnam szukać innego transportu. Co jest najśmieszniejsze po otrzymaniu smsa o odwołaniu kursu w dalszym ciągu na ten kurs można było kupić bilety online.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 o 20:25
+26
Jak kupuje przeź Flixbus to skąd mogę wiedzieć że akurat bp tour to realizuje. Ten bp tour to niepoważna firma
Avatar
Z / 26 grudnia 2018 o 22:19
+21
Jechałem trasą Kraków- Lublin około 6 godzin kierowcy z Ukrainy ubikacje w autobusie nie czynne internetu na trasie Krakow -Lublin od dawna brak. Przewoźnik to oczywiście BP Tour szkoda Polskiego Busa. Na takiej długiej trasie zatrzymują się w byle dziurach i podróż trwa 6 godzin !!! I kibel nie czynny oraz przerwy brak, ale kierowca Ukrainiec ma czas zamówić kawę w Zwoleniu i na fajkę, niech inni czekają
Avatar
Gość / 27 grudnia 2018 o 00:03
+13
Ta firma to badziew. Napisalem kiedyś reklamację ze ubikacja nie działa to nawet nie raczyli odpisać. Z Lublina do Krakowa trasa przez Puławy to jak dookoła swiata. 6h jazda! Beznadzieja. Jeżdżę teraz PKS tym o godz 10:00 i przez Sandomierz. Duzo lepiej.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2018 o 01:16
+11
Dobre stare czasy gdzie jezdzil PKS Lublin -- Zakopane przez Annopol sandomierz.
Avatar
gosc / 26 grudnia 2018 o 23:04
+11
Jak kupuje przeź Flixbus to skąd mogę wiedzieć że akurat bp tour to realizuje. Ten bp tour to niepoważna firma
  Oczywiście nie każdy to może wiedzieć, ale o firmie Bp Tour swego czasu było już bardzo głośno, w szczególności na trasie Kraków Lublin i jak widać to nic nowego. Kierowca pan i władca przerwę to robi sam dla siebie na papierocha, WC zapchany i nie zatrzyma się na stacji paliw aby pasażerowie mogli skorzystać z toalety. Odjazd dosyć często z Lublina opóźniony mimo, że autobus podstawiony był dużo wcześniej. Tylko ceny biletów rosną. Dlaczego jak mają tyle autobusów nie puszczą bezpośrednich do Krakowa przez Annopol, Sandomierz gdzie trasa krótsza i szybsza, tylko dookoła ?
  Oczywiście nie każdy to może wiedzieć, ale o firmie Bp Tour swego czasu było już bardzo głośno, w szczególności na trasie Kraków Lublin i jak widać to nic nowego. Kierowca pan i władca przerwę to robi sam dla siebie na papierocha, WC zapchany i nie zatrzyma się na stacji paliw aby pasażerowie mogli skorzystać z toalety. Odjazd dosyć często z Lublina opóźniony mimo, że autobus podstawiony był dużo wcześniej. Tylko ceny biletów rosną. Dlaczego jak mają tyle autobusów nie puszczą bezpośrednich do Krakowa przez Annopol, S... rozwiń
Avatar
bb / 26 grudnia 2018 o 22:43
+11
Pamiętacie czasy busiarzy i co się zmieniło ? nadal czas przejazdu jest taki sam czyli ponad pięć godzin, busy do z Lublina do Krakowa dalej kursują, przerwy na siku brak, internetu dalej niema co powinno być już w standardzie. Brakuje rzetelnego przewoźnika i kolej dalej stoi.  
Avatar
Z Ameryce to by nie przeszło / 26 grudnia 2018 o 22:35
+10
Jedyna możliwość to pozew zbiorowy i po problemie.
Avatar
Ewa / 27 grudnia 2018 o 08:10
+5
Bp Tour to po prostu kiepska firma nie dbająca o klientów. Nawet Contbus się ucywilizował  w końcu. A  Bp Tour konsekwentnie utrzymuje się  na niskim poziomie. Może brak konkurencji?  A właściciel klasa sama w sobie:(.  Na chwilę obecną wszelkie podróżowanie do i z Lublina to spore wyzwanie. 
Avatar
Steve / 20 listopada 2019 o 09:07
0
Wesołych świąt z góry, wszystkim, którzy czytają tę historię, nazywam się Steve Mills. Dzielę się tym świadectwem z partnerami cierpiącymi w ich związkach, ponieważ istnieje trwałe rozwiązanie. Moja żona zostawiła mnie i 2 dzieci na innego mężczyznę na 3 lata. Starałem się być silny tylko dla moich dzieci, ale nie mogłem kontrolować bólu i smutku w moim sercu, byłem ranny i zdezorientowany. Potrzebowałem pomocy, więc przeprowadziłem badania w Internecie i natknąłem się na tak wielu lekarzy, ale oni nie mogli mi pomóc, kilka dni temu widziałem inną kobietę składającą zeznania na temat tego, jak otrzymała pomoc od rzucającego zaklęcia Dr Ogundele, ja szybko skontaktuj się z dr Ogundele, by uzyskać pomoc, a on zgodził się mi pomóc i wykonał swoje zaklęcie Po 24 godzinach moja żona, która odeszła od ponad 3 lat, zadzwoniła do mnie i powiedziała, że ​​znów mnie kocha. Ku mojemu największemu zaskoczeniu, po 24 godzinach moja Żona wróciła do domu :) Great Miracle autorstwa Dr Ogundele. W ten sposób ponownie się połączyliśmy i było w rodzinie dużo miłości, radości i pokoju, jak nigdy dotąd. Usiłuję poinformować każdego, kto potrzebuje rozwiązania jakichkolwiek problemów, możesz skontaktować się z dr Ogundele, potężnym rzucającym zaklęcia, aby znaleźć rozwiązania na jego e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com i WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445.
Wesołych świąt z góry, wszystkim, którzy czytają tę historię, nazywam się Steve Mills. Dzielę się tym świadectwem z partnerami cierpiącymi w ich związkach, ponieważ istnieje trwałe rozwiązanie. Moja żona zostawiła mnie i 2 dzieci na innego mężczyznę na 3 lata. Starałem się być silny tylko dla moich dzieci, ale nie mogłem kontrolować bólu i smutku w moim sercu, byłem ranny i zdezorientowany. Potrzebowałem pomocy, więc przeprowadziłem badania w Internecie i natknąłem się na tak wielu lekarzy, ale oni nie mogli mi pomóc, kilka dni temu widziałe... rozwiń
Avatar
Leona Filip / 26 września 2019 o 21:35
0
Cześć, jestem Leona Filip. Po wieloletnim związku z mężem zerwał ze mną. Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby go przywrócić, ale wszystko poszło na marne, tak bardzo go pragnąłem z powodu miłości, jaką do niego miałem, błagałem go o wszystko, składałem obietnice, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem mojej przyjaciółce, a ona zasugerowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcia, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby go przywrócić, nie miałem wyboru, jak tylko spróbować. Wysłałem wiadomość do rzucającego zaklęcie, a on zapewnił mnie, że nie ma problemu i że wszystko będzie dobrze przed 2 dniami. Rzucił czar i, co zaskakujące, drugiego dnia zadzwonił do mnie mój mąż. Byłem tak zaskoczony, że odebrałem telefon i powiedział tylko, że jest mu tak przykro z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, że chciał, żebym do niego wrócił. Powiedział też, że bardzo mnie kocha. Byłem bardzo szczęśliwy i poszedłem do niego, dlatego znów zaczęliśmy szczęśliwie żyć razem. E-mail rzucających zaklęcia to: isikolosolutionhome@gmail.com. Możesz wysłać mu wiadomość e-mail, jeśli potrzebujesz jego pomocy w związku lub innej sprawie. 1) Zaklęcia miłosne 2) Zagubione zaklęcia miłosne 3) Zaklęcia rozwodowe 4) Zaklęcia małżeńskie 5) Zaklęcie wiążące. 6) Czary rozpadu 7) Wygnaj dawnego kochanka 8.) Chcesz awansować w biurze / zaklęcie loterii 9) Chcesz zaspokoić swojego kochanka Skontaktuj się z tym wielkim człowiekiem, jeśli masz problem z trwałym rozwiązaniem przez isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp go na +2348133261196.
Cześć, jestem Leona Filip. Po wieloletnim związku z mężem zerwał ze mną. Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby go przywrócić, ale wszystko poszło na marne, tak bardzo go pragnąłem z powodu miłości, jaką do niego miałem, błagałem go o wszystko, składałem obietnice, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem mojej przyjaciółce, a ona zasugerowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcia, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby go przywrócić, nie miałem wyboru, jak tylko spróbować. Wysłałem wiadomość do rzucającego zaklęc... rozwiń
Avatar
Filip Bruno / 2 września 2019 o 19:42
0
WIELKICH MĘŻCZYZN, JAK DR ISIKOLO, JEST DOSTĘPNY, ABY PRZYWRÓCIĆ SWOJE ZŁAMANE RELACJE. Cześć, nazywam się Filip Bruno. miałem zerwanie z narzeczoną jakieś cztery miesiące temu po tym, jak wdałem się z nią w wielką kłótnię na temat faceta, którego twierdzi, że nigdy wcześniej nie widziała. Powiedziałem jej, że związek się skończył z gniewu i tej nocy opuściła mój dom. myślałem, że do mnie zadzwoni, ale nigdy nie zrobiła wszystkiego, co w mojej mocy, ale odmówiła przyjęcia mojego apelu, ponieważ tak bardzo ją kocham, prawie straciłam nadzieję, dopóki nie przekroczyłam ścieżki dr Isikolo i nie powiedziałam mu, co się dzieje, wątpiłam w niego na początku zaskoczyło mnie, jak pomógł mi odzyskać moją narzeczoną, dlatego zawsze, gdy mam problem, zawsze dzwonię do doktora Isikolo, aby mi pomóc, w ten sposób dr Isikolo zawsze mi pomaga. cieszę się, że w moim życiu skontaktowałem się z dr Isikolo. teraz przygotowuję plany małżeńskie, to cud, jak pomógł mi ją odzyskać, ponieważ jestem teraz kimś szczęśliwym. Ty też możesz skontaktować się z dr Isikolo, jeśli masz jakiekolwiek problemy. Dr Isikolo jest potężnym lekarzem, który może rozwiązać twoje problemy dla ciebie, abyś mógł stać się szczęśliwą osobą, taką jak ja, i robi dobre rzeczy w moim życiu, odkąd go znam. skontaktuj się z dr Isikolo na isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp go na +2348133261196
WIELKICH MĘŻCZYZN, JAK DR ISIKOLO, JEST DOSTĘPNY, ABY PRZYWRÓCIĆ SWOJE ZŁAMANE RELACJE. Cześć, nazywam się Filip Bruno. miałem zerwanie z narzeczoną jakieś cztery miesiące temu po tym, jak wdałem się z nią w wielką kłótnię na temat faceta, którego twierdzi, że nigdy wcześniej nie widziała. Powiedziałem jej, że związek się skończył z gniewu i tej nocy opuściła mój dom. myślałem, że do mnie zadzwoni, ale nigdy nie zrobiła wszystkiego, co w mojej mocy, ale odmówiła przyjęcia mojego apelu, ponieważ tak bardzo ją kocham, prawie straciłam nadzieję... rozwiń
Avatar
Dora Leon / 27 sierpnia 2019 o 17:27
0
Dr Isikolo jest prawdziwym rzucającym zaklęcia, jest tak potężny, wyjątkowy i niesamowity. Dr Isikolo przywrócił szczęście w moim życiu, przywracając mi męża swoimi mocami. Skontaktowałem się z nim, a on podał mi szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób ponownie połączy mnie i mojego męża, a ja się zgodziłem, a on połączył nas ponownie za 48 godzin, a mój mąż anulował proces rozwodowy, który już rozpoczął. Dr Isikolo jest utalentowanym i bardzo potężnym dobrym człowiekiem, a jeśli nie dla niego, co by się zmieniło? Dr Isikolo, niech wasi dobrzy bogowie nadal was błogosławią za wasze dobre uczynki. Słowa dr Isikolo nie są w stanie wyrazić, jak wiele dobrego dla mnie zrobiliście i wierzę, że nawet tysiąc słów nie wystarczy, aby opisać wasze dobre, wspaniałe dzieła. Jeśli napotykasz jakiekolwiek problemy duchowe, radzę nie płakać, po prostu skontaktuj się z dr Isikolo na jego e-mailu lub na jego stronie internetowej, a on rozwiąże wszystkie twoje problemy. Skontaktuj się z nim na jego e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp go na +2348133261196 skontaktować się z nim i uzyskać rozwiązanie teraz. Dziękuję dr Isikolo, ponieważ jesteście naprawdę cudowni.
Dr Isikolo jest prawdziwym rzucającym zaklęcia, jest tak potężny, wyjątkowy i niesamowity. Dr Isikolo przywrócił szczęście w moim życiu, przywracając mi męża swoimi mocami. Skontaktowałem się z nim, a on podał mi szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób ponownie połączy mnie i mojego męża, a ja się zgodziłem, a on połączył nas ponownie za 48 godzin, a mój mąż anulował proces rozwodowy, który już rozpoczął. Dr Isikolo jest utalentowanym i bardzo potężnym dobrym człowiekiem, a jeśli nie dla niego, co by się zmieniło? Dr Isikolo, nie... rozwiń
Avatar
Gość / 28 grudnia 2018 o 11:01
+1
Drodzy Państwo Czytajmy ze zrozumieniem. Kto zawinił - BP Tour, który lojalnie informował ze kursy w okresie świątecznym są ograniczone, bądź odwołane, czy Flixbus, który wspaniałomyślnie prowadził sprzedaż biletów na autobusy, które miały nie wyruszyć?
Avatar
Gość / 27 grudnia 2018 o 20:07
+2
To nie pierwszy raz jak bp tour, oszukuje pasażerów. Unikam tej firmy jak ognia gdy wybieram się w podróż. Wole mieć pewność że pojadę np RegioTravel niż złapać się na zniżki które i tak nie są zniżkami bo konkurencja ma za tyle samo przejazd i przyjedzie po ciebie a nie skręci na rondzie i pojedzie dalej bo miejsca nie ma na pokładzie. (a tej firmy nie obchodzi że kupiłeś bilet) oszuści.
Avatar
Mika / 27 grudnia 2018 o 17:13
+1
Ja mam z kolei zle doświadczenie bardziej jeśli chodzi o samego Flixbusa, próbowałam nim 2 razy pojechać i w obu przypadkach się nie udało, pierwszy raz w Hiszpanii w San Sebastian - Tarbes we Francji a następnym razem z Krakowa do Radomia, jak dla mnie firma niepoważna.
Avatar
Oszukany przez Flixbus / 27 grudnia 2018 o 16:37
+2
Mi Flixbus popsuł końcówkę wakacji, ich autobus po prostu sobie nie przyjechał - zero informacji i możliwości kontaktu. 3h marzłem jak debil pod lotniskiem w Brukseli. NIE POLECAM, korzystania z ich usług, konkurencja jest bardziej solidna. Przez Flixbusa musiałem zrezygnować ze zwiedzania Amsterdamu, jechać bez spania do hotelu w Eindhoven przez Antwerpię (drogo płacąc) i nocować w Eindhoven aby wrócić do Lublina samolotem z tamtejszego lotniska. Amsterdamu już nie zwiedziłem...w zamian za to 0 odszkodowania, z łaski swojej dali mi voucher na kolejne przejazdy.
Avatar
hohoho / 27 grudnia 2018 o 11:03
+1
jeżdżę czesto contbusem i jest ok;  jak nie jade kursem na który zarezerwowałem bilet, nie ma problemu  ułatwiaja na full; poza tym pełna kultura ; szybko i wygodnie; polski bus tyż oki ; a o BP to pierwszy raz słyszę
Avatar
gosc / 27 grudnia 2018 o 10:27
+1
A to nie można pendolino?
 Z Lublina do Krakowa brak takiego połączenia, zresztą zwyklym pociągiem również. Trasa oblegana ale przewoźnicy zostali z przeświadczeniem z poprzedniej epoki tylko ceny podbijają
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS zmierzy się u siebie z Widzewem Łódź

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS zmierzy się u siebie z Widzewem Łódź 0 0

Po serii spotkań z bardziej wymagającymi rywalami przyszła pora na starcia z – teoretycznie – słabszymi przeciwnikami. Do zakończenia pierwszej rundy zmagań Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS Lublin pozostały dwa mecze. Dzisiaj akademiczki zagrają u siebie z CosinusMED Widzewem Łódź (godz. 19)

Nie żyje Adam Słodowy, prowadzący popularnego programu "Zrób to sam"

Nie żyje Adam Słodowy, prowadzący popularnego programu "Zrób to sam" 9 0

Nie żyje Adam Słodowy, popularyzator nauki i prowadzący programu "Zrób to sam". Informację tę potwierdziła w rozmowie z RMF FM żona zmarłego. Miał on 96 lat.

Tragiczna śmierć 13-latka w Zamościu. Nie zostawił żadnego listu

Tragiczna śmierć 13-latka w Zamościu. Nie zostawił żadnego listu 70 1

Do tragedii doszło na jednym z osiedli w Zamościu. Nie żyje 13-letni chłopiec. Jego ciało znalazł w mieszkaniu 10-letni brat

Azoty Puławy grają z MMTS Kwidzyn. Ostatni mecz u siebie

Azoty Puławy grają z MMTS Kwidzyn. Ostatni mecz u siebie 0 1

Po raz ostatni w tym roku Azoty Puławy wystąpią przed własną publicznością. W 16. kolejce spotkań ich przeciwnikiem będzie MMTS Kwidzyn. Początek środowego spotkania o godzinie 18

Będzie program wsparcia zdolnych uczniów w Białej Podlaskiej

Będzie program wsparcia zdolnych uczniów w Białej Podlaskiej 1 0

Radnego Zjednoczonej Prawicy niepokoi brak programu wspierania uzdolnionych uczniów w Białej Podlaskiej. Apeluje do władz miasta, aby stosowną uchwałę przyjąć jeszcze w tym roku. – Jest w przygotowaniu – odpowiada rzecznik magistratu.

Niezwykłe odkrycie w Bibliotece Uniwersyteckiej KUL. Pierwsza powojenna książka obecności czytelników
galeria

Niezwykłe odkrycie w Bibliotece Uniwersyteckiej KUL. Pierwsza powojenna książka obecności czytelników 13 2

Odkrycie cudne, wpisy wzruszające, dotyk historii... Tak komentowane jest odkrycie bibliotekarzy. W Bibliotece Uniwersyteckiej KUL znaleziono księgę, w której wpisywali się użytkownicy czytelni 75 lat temu!

System eMandat w Straży Miejskiej w Chełmie. "Będzie mniej „papierologii”, a więcej działania"

System eMandat w Straży Miejskiej w Chełmie. "Będzie mniej „papierologii”, a więcej działania" 0 1

Cyfryzacja w Straży Miejskiej. Funkcjonariusz z GPS-em w radiowozie doda do meldunku zdjęcie z komórki

Świdnik: Mieszkańcy zapłacą więcej za wywóz śmieci

Świdnik: Mieszkańcy zapłacą więcej za wywóz śmieci 0 6

25 złotych miesięcznie od osoby – tyle od nowego roku zapłacą mieszkańcy Świdnika, którzy segregują śmieci. Dla tych, którzy tego nie robią, stawka będzie podwójna. Tak w poniedziałek zdecydowała Rada Miasta Świdnik, obniżając tym samym stawkę „podwyższonej opłaty” z zaproponowanych przez burmistrza 75 zł na 50 zł.

Acid Drinkers wystąpią w Graffiti
13 grudnia 2019, 19:00

Acid Drinkers wystąpią w Graffiti 0 0

Legendarna polska formacja heavymetalowa - Acid Drinkers już 13 grudnia o godz. 19 wystąpi na scenie Klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13).

Liga Mistrzów. Wielki mecz Milika, dramat Ajaxu Amsterdam
film

Liga Mistrzów. Wielki mecz Milika, dramat Ajaxu Amsterdam 0 0

Napoli pokonało Genk 4:0 i awansowało do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Do wygranej szczególnie przyczynił się Arkadiusz Milik, który zdobył klasycznego hat-tricka w pierwszej połowie spotkania. Na gola w Lidze Mistrzów 25-latek czekał ponad dwa lata

Zrobili sobie parking na alejce dla pieszych. Straż Miejska nie może interweniować
Alarm24

Zrobili sobie parking na alejce dla pieszych. Straż Miejska nie może interweniować 9 31

Chociaż kierowcy na pl. Kaczyńskiego nagminnie parkują na alejce dla pieszych, to Straż Miejska twierdzi, że jest bezradna, bo nie może tu wlepiać mandatów. Strażnicy przekonują, że problem jest w stanie rozwiązać Urząd Miasta. Ten zaś zapewnia, że postara się uwolnić alejkę od parkujących samochodów

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 11 grudnia 2019 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 11 grudnia 2019 r. 0 0

Grand Press 2019. Tomasz Sekielski zdobywcą statuetki Dziennikarza Roku
Lista laureatów

Grand Press 2019. Tomasz Sekielski zdobywcą statuetki Dziennikarza Roku 0 28

Poznaliśmy Dziennikarza Roku 2019 oraz wszystkich laureatów 23. edycji nagród Grand Press. Uroczysta, finałowa gala odbyła się dzisiaj w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie.

Ogromny pomnik Ofiar Komunizmu ma stanąć na pl. Singera. Zgłosili się chętni projektanci

Ogromny pomnik Ofiar Komunizmu ma stanąć na pl. Singera. Zgłosili się chętni projektanci 53 52

25 zespołów projektowych zgłosiło się do konkursu na projekt pomnika Ofiar Komunizmu, który ma stanąć na pl. Singera. Zwycięską wizję powinniśmy poznać 30 grudnia, a jej autor stanie się też wykonawcą samego pomnika. Jego koszt może sięgnąć 300 tys. euro, bo pomysłodawcy chcą, aby był „monumentalny”

Uwaga! TVN: Dziadkowie uprowadzili wnuka? "Chodzi o dobro dziecka”
film

Uwaga! TVN: Dziadkowie uprowadzili wnuka? "Chodzi o dobro dziecka” 0 4

Ile w Polsce znaczą wyroki sądu, jeśli chodzi o kwestie zabezpieczenia interesów dziecka? Historia pani Beaty, która od września nie widziała własnego dziecka, jest bulwersująca. Choć po stronie kobiety stoi prawo, to niewiele z tego wynika.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.