Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 grudnia 2018 r.
20:03

Kupili bilety na stronie Flixbus, a autobusów nie było. Pasażerowie kursów z Lublina wystawieni do wiatru

0 50 A A

Setki pasażerów miały w święta problem z wyjazdem z Lublina przez „błąd w komunikacji” między dwoma przewoźnikami autokarowymi. Jeden sprzedawał bilety na kursy, których drugi nie zamierzał wykonać. W taki sposób skomplikowała się planowana na Wigilię podróż pary niewidomych z Puław.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Pan Bartosz i jego narzeczona (oboje są niewidomi) mieli jechać w Wigilię z Lublina do Gdyni. Bilet zakupili z miesięcznym wyprzedzeniem poprzez internetową stronę firmy Flixbus, zaś kurs miał wykonać współpracujący z tą firmą lubelski przewoźnik BP Tour.

– Dwa dni po zakupie biletów, szukając kompletnie innego połączenia na stronie BP Tour, dowiedzieliśmy się, że przejazd w Wigilię jest odwołany. Firma potwierdziła to także w kontakcie telefonicznym – relacjonuje pan Bartosz. Twierdzi, że Flixbus mimo to zapewniał go kilkakrotnie, że kurs zostanie wykonany. – Dopiero 22 grudnia przed południem dowiedzieliśmy się, że przejazd jest odwołany. Pani z infolinii powiedziała nam, że musimy sobie „jakoś poradzić”. Ale znalezienie alternatywnego połączenia tuż przed świętami graniczy z cudem.

Niektórzy pasażerowie twierdzą, że nie zostali nawet powiadomieni o odwołaniu kursów. Chodzi o dziesiątki kursów. W trasy nie wyjechały autobusy z Lublina do Wrocławia, Gdyni, Zakopanego i Krakowa. Między 23 a 26 grudnia BP Tour albo wcale nie jeździł na tych trasach, albo wykonywał tylko część kursów.

Lubelski przewoźnik nie ma sobie nic do zarzucenia. – W legendach naszych rozkładów jazdy jest wyraźna informacja, że w dniach, na które pasażerowie zakupili bilety internetowe za pośrednictwem strony Flixbus.pl, te przejazdy nie są realizowane – mówi Piotr Brewczak, właściciel firmy BP Tour. – Prowadzimy sprzedaż biletów internetowych na nasze kursy również za pośrednictwem innych portali internetowych. Żaden pasażer, który kupił bilety za pomocą tych stron nie wysuwa roszeń reklamacyjnych odnośnie tych kursów. Jak dotąd nie mieliśmy podobnych problemów.

Dlaczego kłopot pojawił się w przypadku biletów kupowanych przez jedną stronę internetową? Z firmą Flixbus nie udało nam się w środę skontaktować.

Przedstawiciele Flixbusa odpowiadający w internecie na pełne żalu komentarze powołują się na „błąd w komunikacji” z firmą BP Tour. Zapewniają, że pasażerowie mogą „skorzystać z alternatywnego przejazdu, zgłosić się po zwrot lub przebukowanie”. Podkreślają też, że firma starała się znaleźć pasażerom alternatywne połączenia i że udało się to w przypadku trzech czwartych pasażerów. Pozostali mogą się ubiegać się o zwrot kosztów podróży innym transportem, a właśnie tak zakończyła się podróż niewidomej pary z Lublina do Gdyni.

– Udało nam się znaleźć inny transport i wyegzekwować od Flixbusa deklarację zwrotu kosztów zarówno kupionych u nich biletów jak i kosztów za alternatywny przejazd – mówi pan Bartosz. – Mamy nadzieję, że wywiążą się z tej obietnicy.

Quiz: Miejski slang młodzieżowy. Znasz te słowa?

Miejski slang młodzieżowy. Znasz te słowa?
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 50

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Po świętach / 26 grudnia 2018 r. o 20:14
+34
W legendach naszych rozkładów jazdy jest wyraźna informacja, że w dniach, na które pasażerowie zakupili bilety internetowe za pośrednictwem strony Flixbus.pl, te przejazdy nie są realizowane – mówi Piotr Brewczak, właściciel firmy BP Tour. – ten gość tak na poważnie???
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 r. o 20:35
+29
Witam, ja też jestem jedną z osób która miała jechać ww. kursem. Jakoś nikt z infolinii flixbusa nie zaoferował mi alternatywnej trasy lub innego połączenia - powinnam szukać innego transportu. Co jest najśmieszniejsze po otrzymaniu smsa o odwołaniu kursu w dalszym ciągu na ten kurs można było kupić bilety online.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 r. o 20:25
+26
Jak kupuje przeź Flixbus to skąd mogę wiedzieć że akurat bp tour to realizuje. Ten bp tour to niepoważna firma
Avatar
Z / 26 grudnia 2018 r. o 22:19
+21
Jechałem trasą Kraków- Lublin około 6 godzin kierowcy z Ukrainy ubikacje w autobusie nie czynne internetu na trasie Krakow -Lublin od dawna brak. Przewoźnik to oczywiście BP Tour szkoda Polskiego Busa. Na takiej długiej trasie zatrzymują się w byle dziurach i podróż trwa 6 godzin !!! I kibel nie czynny oraz przerwy brak, ale kierowca Ukrainiec ma czas zamówić kawę w Zwoleniu i na fajkę, niech inni czekają
Avatar
Gość / 27 grudnia 2018 r. o 00:03
+13
Ta firma to badziew. Napisalem kiedyś reklamację ze ubikacja nie działa to nawet nie raczyli odpisać. Z Lublina do Krakowa trasa przez Puławy to jak dookoła swiata. 6h jazda! Beznadzieja. Jeżdżę teraz PKS tym o godz 10:00 i przez Sandomierz. Duzo lepiej.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2018 r. o 01:16
+11
Dobre stare czasy gdzie jezdzil PKS Lublin -- Zakopane przez Annopol sandomierz.
Avatar
gosc / 26 grudnia 2018 r. o 23:04
+11
Jak kupuje przeź Flixbus to skąd mogę wiedzieć że akurat bp tour to realizuje. Ten bp tour to niepoważna firma
  Oczywiście nie każdy to może wiedzieć, ale o firmie Bp Tour swego czasu było już bardzo głośno, w szczególności na trasie Kraków Lublin i jak widać to nic nowego. Kierowca pan i władca przerwę to robi sam dla siebie na papierocha, WC zapchany i nie zatrzyma się na stacji paliw aby pasażerowie mogli skorzystać z toalety. Odjazd dosyć często z Lublina opóźniony mimo, że autobus podstawiony był dużo wcześniej. Tylko ceny biletów rosną. Dlaczego jak mają tyle autobusów nie puszczą bezpośrednich do Krakowa przez Annopol, Sandomierz gdzie trasa krótsza i szybsza, tylko dookoła ?
  Oczywiście nie każdy to może wiedzieć, ale o firmie Bp Tour swego czasu było już bardzo głośno, w szczególności na trasie Kraków Lublin i jak widać to nic nowego. Kierowca pan i władca przerwę to robi sam dla siebie na papierocha, WC zapchany i nie zatrzyma się na stacji paliw aby pasażerowie mogli skorzystać z toalety. Odjazd dosyć często z Lublina opóźniony mimo, że autobus podstawiony był dużo wcześniej. Tylko ceny biletów rosną. Dlaczego jak mają tyle autobusów nie puszczą bezpośrednich do Krakowa przez Annopol, S... rozwiń
Avatar
bb / 26 grudnia 2018 r. o 22:43
+11
Pamiętacie czasy busiarzy i co się zmieniło ? nadal czas przejazdu jest taki sam czyli ponad pięć godzin, busy do z Lublina do Krakowa dalej kursują, przerwy na siku brak, internetu dalej niema co powinno być już w standardzie. Brakuje rzetelnego przewoźnika i kolej dalej stoi.  
Avatar
Z Ameryce to by nie przeszło / 26 grudnia 2018 r. o 22:35
+10
Jedyna możliwość to pozew zbiorowy i po problemie.
Avatar
Ewa / 27 grudnia 2018 r. o 08:10
+5
Bp Tour to po prostu kiepska firma nie dbająca o klientów. Nawet Contbus się ucywilizował  w końcu. A  Bp Tour konsekwentnie utrzymuje się  na niskim poziomie. Może brak konkurencji?  A właściciel klasa sama w sobie:(.  Na chwilę obecną wszelkie podróżowanie do i z Lublina to spore wyzwanie. 
Avatar
PedroHayes / 16 lipca 2020 r. o 10:13
0
Nazywam się Pedro Hayes. Chcę tylko, żeby cały świat wiedział o rzucającym zaklęcia, którego poznałem w Internecie o imieniu Dr Ogundele, nie potrafię wyjaśnić, w jaki sposób mi pomógł, podzielę się tutaj kilkoma słowami. Moja żona wyjechała z dziećmi 7 lat temu. W zeszłym tygodniu przeglądałem internet i znalazłem jakieś świadectwo podzielane przez tak wielu ludzi mówiących o dr Ogundele, szybko skontaktowałem się z nim o pomoc w ciągu 24 godzin, moja żona skontaktowała się ze mną, prosząc o wybaczenie, a ona wróciła do mojego życia i jesteśmy znów szczęśliwie wyszła za mąż, co za cudowny CUD jestem tak szczęśliwa. Dr Ogundele przywiózł moją żonę w ciągu 24 godzin. Nie mogę napisać wszystkiego na piśmie, wszystko, co mogę powiedzieć, to dziękuję, bardzo się cieszę. Powiedział mi, żebym podzielił się historią, tak jak wszyscy, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy. Skontaktuj się z dr Ogundele na jego WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445. Jego czary są skuteczne i nieszkodliwe, wszystko o dr Ogundele jest super.
Nazywam się Pedro Hayes. Chcę tylko, żeby cały świat wiedział o rzucającym zaklęcia, którego poznałem w Internecie o imieniu Dr Ogundele, nie potrafię wyjaśnić, w jaki sposób mi pomógł, podzielę się tutaj kilkoma słowami. Moja żona wyjechała z dziećmi 7 lat temu. W zeszłym tygodniu przeglądałem internet i znalazłem jakieś świadectwo podzielane przez tak wielu ludzi mówiących o dr Ogundele, szybko skontaktowałem się z nim o pomoc w ciągu 24 godzin, moja żona skontaktowała się ze mną, prosząc o wybaczenie, a ona wróciła do mojego życia i jeste... rozwiń
Avatar
Gość / 9 marca 2020 r. o 14:44
0
Cześć, jestem Maria Anarbe. Po wieloletnim związku z mężem zerwał ze mną. Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby go przywrócić, ale wszystko poszło na marne, tak bardzo go pragnąłem z powodu miłości, jaką do niego miałem, błagałem go ze wszystkim złożyłem obietnice, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem mojej przyjaciółce, a ona zasugerowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcia, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, by go przywrócić, nie miałem wyboru, jak tylko spróbować. Wysłałem wiadomość do casteromoogon zaklęcia, a on zapewnił mnie, że nie ma problemu i że wszystko będzie dobrze przed upływem trzech dni. Rzucił czar i, co zaskakujące, drugiego dnia zadzwonił do mnie mój mąż. Byłem tak zaskoczony, że odebrałem połączenie i powiedział tylko, że jest mu tak przykro z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, że chciał, żebym do niego wrócił. Powiedział też, że bardzo mnie kocha. Byłam bardzo szczęśliwa i poszłam do niego, dlatego znów zaczęliśmy szczęśliwie żyć razem. E-mail osób rzucających zaklęcie to omooguntempleofanswer@gmail.com. Możesz wysłać mu wiadomość e-mail, jeśli potrzebujesz pomocy w związku lub innej sprawie. Lub WhatApp go na +2348149416142 1) Zaklęcia miłosne 2) Zaklęcia utraconej miłości 3) Czary Rozwodowe 4) Zaklęcia małżeńskie 5) Zaklęcie Wiążące. 6) Czary rozpadu 7) Wygnaj byłego kochanka 8.) Chcesz otrzymać awans w swoim biurze / w loterii 9) chcesz zaspokoić swojego kochanka Skontaktuj się z tym wspaniałym człowiekiem, jeśli masz problem z trwałym rozwiązaniem przez omooguntempleofanswer@gmail.com
Cześć, jestem Maria Anarbe. Po wieloletnim związku z mężem zerwał ze mną. Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby go przywrócić, ale wszystko poszło na marne, tak bardzo go pragnąłem z powodu miłości, jaką do niego miałem, błagałem go ze wszystkim złożyłem obietnice, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem mojej przyjaciółce, a ona zasugerowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcia, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, by go przywrócić, nie miałem wyboru, jak tylko spróbować. Wysłałem wiadomość do casteromoogon zakl... rozwiń
Avatar
Michael / 10 lutego 2020 r. o 12:41
0
MUSISZ PRZECZYTAĆ: Cześć, jestem Michael Traversa Po 3 latach związku z Heleną zerwała ze mną, zrobiłem wszystko, co możliwe, by ją sprowadzić, ale wszystko poszło na marne. Tak bardzo jej pragnąłem z powodu miłości, którą do niej mam, błagałem i składałem jej obietnice, ale odmówiła. Wyjaśniłem mój problem mojemu przyjacielowi, a on zasugerował, że powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcia, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby ją przywrócić, ale jestem typem, który nigdy wcześniej nie wierzył w zaklęcia, nie miałem wyboru, jak dać mu próbę, skontaktowałem się z rzucającym zaklęcia na jego WhatsApp, i powiedział mi, że nie ma problemu, że wszystko będzie w porządku w ciągu 24 godzin, że mój były wróci do mnie w ciągu 24 godzin po rzuceniu zaklęcia, rzucił zaklęcie i, co zaskakujące w ciągu 24 godzin było około 16.00 07.02.2020. Helena (moja była) zadzwoniła do mnie, byłem tak zaskoczony, że odebrałem telefon i powiedziała tylko, że jest jej tak przykro z powodu wszystkiego, a ona zgodziła się znowu ze mną mieszkać. Byłam bardzo szczęśliwa i poszłam do niej, dlatego znów zaczęliśmy szczęśliwie żyć razem. Od tamtej pory obiecałem, że każdemu, kogo znam, który ma problem z relacją, pomogę takiej osobie, kierując ją do jedynego prawdziwego i potężnego rzucającego zaklęcia, który pomógł mi z moim problemem. Skontaktuj się z Dr Ogundele z WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445. E-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com.
MUSISZ PRZECZYTAĆ: Cześć, jestem Michael Traversa Po 3 latach związku z Heleną zerwała ze mną, zrobiłem wszystko, co możliwe, by ją sprowadzić, ale wszystko poszło na marne. Tak bardzo jej pragnąłem z powodu miłości, którą do niej mam, błagałem i składałem jej obietnice, ale odmówiła. Wyjaśniłem mój problem mojemu przyjacielowi, a on zasugerował, że powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcia, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby ją przywrócić, ale jestem typem, który nigdy wcześniej nie wierzył w zaklęcia, nie miałem wybo... rozwiń
Avatar
Isabella / 23 stycznia 2020 r. o 22:32
0
Mam świetną informację dla wszystkich na tym forum. Czy słyszałeś o rzucającym zaklęcia, dr Ogundele? Ten człowiek przywiózł mojego męża, który opuścił mnie na 7 lat w ciągu 24 godzin ze swoimi mocami, mam na imię Isabella, jest prawdziwy, skontaktuj się z nim na jego czacie WhatApp lub Viber: +27638836445.
Avatar
Martha Lucas / 19 stycznia 2020 r. o 23:03
0
Chcę docenić tego wspaniałego rzucającego zaklęcia, z którym się skontaktowałem z powodu problemu, który zostawiła moja żona. kiedy po raz pierwszy się z nim skontaktowałem, pomyślałem, że nic nie może zrobić, ale starałem się dać mu szansę zobaczyć, jak to idzie i do mojej opieki po tym, jak zrobił wszystko, co chciał, powiedział mi, żebym wrócił do domu w ciągu 24 godziny moja żona wróci. poszedłem do domu, jak powiedział, że hopig jest prawdą i ku mojemu zaskoczeniu następnego ranka ktoś zapukał do moich drzwi, zanim wyszedłem z domu do pracy, a kiedy otworzyłem drzwi, zobaczyłem, że to moja żona powiedziała mi, że przeprasza za wszystko i że wróciła, byłem zszokowany, ponieważ wszystko stało się tak szybko. Mówię ci teraz, że powinieneś skontaktować się z chubygreat, aby uzyskać pomoc, ponieważ rozwiązuje każdy problem. te, które wam mówi, że tak jest, tak to wygląda. możesz skontaktować się z chubygreat, podając następujące dane chubygreat@gmail.com lub whatsapp 2348165965904 dziękuję chubygreat.
Chcę docenić tego wspaniałego rzucającego zaklęcia, z którym się skontaktowałem z powodu problemu, który zostawiła moja żona. kiedy po raz pierwszy się z nim skontaktowałem, pomyślałem, że nic nie może zrobić, ale starałem się dać mu szansę zobaczyć, jak to idzie i do mojej opieki po tym, jak zrobił wszystko, co chciał, powiedział mi, żebym wrócił do domu w ciągu 24 godziny moja żona wróci. poszedłem do domu, jak powiedział, że hopig jest prawdą i ku mojemu zaskoczeniu następnego ranka ktoś zapukał do moich drzwi, zanim wyszedłem z domu do p... rozwiń
Avatar
Emily / 3 stycznia 2020 r. o 08:36
0
Kiedy znalazłem dr Ogundele, rozpaczliwie potrzebowałem przywrócić mojego byłego męża do życia w tym 2020 roku. Mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety. Stało się to tak szybko i nie wiedziałem, gdzie znaleźć pomoc, aby go odzyskać. Po prostu rzucił mnie po 17 latach małżeństwa, bez żadnego wyjaśnienia, i znalazłem dane kontaktowe Dr Ogundele, wielkiego rzucającego zaklęcia. Kontaktuję się z Dr.Ogundele za pośrednictwem jego WhatsApp: +27638836445 i powiedział mi, co muszę zrobić, zanim może mi pomóc, i zastosowałem się do jego instrukcji, po tym, jak podałem to, czego chciał, rzucił zaklęcie miłości, aby pomóc mi i mojemu mężowi wrócić razem. Krótko po tym, jak rzucił zaklęcie, mój mąż zaczął pisać do mnie SMS-y w zaledwie 24 godziny po rzuceniu zaklęcia, a mój mąż poczuł się okropnie z powodu tego, co mnie przedłożył i poprosił o wybaczenie. Powiedział, że jestem najważniejszą osobą w jego życiu i teraz o tym wie. Wprowadziliśmy się razem i był bardziej otwarty na mnie niż wcześniej, a potem zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż wcześniej. Odkąd dr Ogundele rzucił na mnie zaklęcie, mój partner jest bardzo stabilny, wierny i bliższy mnie niż wcześniej. Gorąco polecam dr Ogundele każdemu, kto potrzebuje pomocy, problem z miłością, problem z ciążą, chorobę, a nawet problemy finansowe. Oto Kontakt Dr Ogundele, WhatsApp i Viber Chat: +27638836445 E-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Podziękuj Mu za mnie, nazywam się Emily Volan i jestem z Kalifornii w USA.
Kiedy znalazłem dr Ogundele, rozpaczliwie potrzebowałem przywrócić mojego byłego męża do życia w tym 2020 roku. Mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety. Stało się to tak szybko i nie wiedziałem, gdzie znaleźć pomoc, aby go odzyskać. Po prostu rzucił mnie po 17 latach małżeństwa, bez żadnego wyjaśnienia, i znalazłem dane kontaktowe Dr Ogundele, wielkiego rzucającego zaklęcia. Kontaktuję się z Dr.Ogundele za pośrednictwem jego WhatsApp: +27638836445 i powiedział mi, co muszę zrobić, zanim może mi pomóc, i zastosowałem się do jego instrukcji, p... rozwiń
Avatar
Gideon / 21 grudnia 2019 r. o 22:14
0
Cześć, nazywam się Gideon Joubert. Chcę podzielić się moim niesamowitym doświadczeniem z największym rzucającym zaklęcia Dr Ogundele. Moja żona mnie zdradzała, a kiedy się dowiedziałem, pokłóciliśmy się o rozwód, płakałem i zachorowałem przez ponad 3 lata, pewnego dnia, kiedy szukałem w Internecie cytatów miłosnych, widziałem, jak ludzie mówią Dr Ogundele, czarodziej zaklęć miłosnych i jego świetna praca, zostawili jego dane kontaktowe, skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, żebym się nie martwił, że po 24 godzinach moja żona anuluje rozwód i wróci do mnie i pokocha mnie bardziej, gdy zrobię wszystko, co on. poprosiłem, żebym to zrobił, ku memu największemu zaskoczeniu, że następnego dnia wieczorem zadzwoniła moja żona i błagała mnie, abym przyjął ją z powrotem, jeszcze raz dziękuję dr Ogundele, że naprawdę jesteś błogosławieństwem dla mnie i dla świata. Może również pomóc Ci w kontaktowaniu się z nim za pośrednictwem WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445. i e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com
Cześć, nazywam się Gideon Joubert. Chcę podzielić się moim niesamowitym doświadczeniem z największym rzucającym zaklęcia Dr Ogundele. Moja żona mnie zdradzała, a kiedy się dowiedziałem, pokłóciliśmy się o rozwód, płakałem i zachorowałem przez ponad 3 lata, pewnego dnia, kiedy szukałem w Internecie cytatów miłosnych, widziałem, jak ludzie mówią Dr Ogundele, czarodziej zaklęć miłosnych i jego świetna praca, zostawili jego dane kontaktowe, skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, żebym się nie martwił, że po 24 godzinach moja żona anuluje ... rozwiń
Avatar
Steve / 20 listopada 2019 r. o 09:07
0
Wesołych świąt z góry, wszystkim, którzy czytają tę historię, nazywam się Steve Mills. Dzielę się tym świadectwem z partnerami cierpiącymi w ich związkach, ponieważ istnieje trwałe rozwiązanie. Moja żona zostawiła mnie i 2 dzieci na innego mężczyznę na 3 lata. Starałem się być silny tylko dla moich dzieci, ale nie mogłem kontrolować bólu i smutku w moim sercu, byłem ranny i zdezorientowany. Potrzebowałem pomocy, więc przeprowadziłem badania w Internecie i natknąłem się na tak wielu lekarzy, ale oni nie mogli mi pomóc, kilka dni temu widziałem inną kobietę składającą zeznania na temat tego, jak otrzymała pomoc od rzucającego zaklęcia Dr Ogundele, ja szybko skontaktuj się z dr Ogundele, by uzyskać pomoc, a on zgodził się mi pomóc i wykonał swoje zaklęcie Po 24 godzinach moja żona, która odeszła od ponad 3 lat, zadzwoniła do mnie i powiedziała, że ​​znów mnie kocha. Ku mojemu największemu zaskoczeniu, po 24 godzinach moja Żona wróciła do domu :) Great Miracle autorstwa Dr Ogundele. W ten sposób ponownie się połączyliśmy i było w rodzinie dużo miłości, radości i pokoju, jak nigdy dotąd. Usiłuję poinformować każdego, kto potrzebuje rozwiązania jakichkolwiek problemów, możesz skontaktować się z dr Ogundele, potężnym rzucającym zaklęcia, aby znaleźć rozwiązania na jego e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com i WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445.
Wesołych świąt z góry, wszystkim, którzy czytają tę historię, nazywam się Steve Mills. Dzielę się tym świadectwem z partnerami cierpiącymi w ich związkach, ponieważ istnieje trwałe rozwiązanie. Moja żona zostawiła mnie i 2 dzieci na innego mężczyznę na 3 lata. Starałem się być silny tylko dla moich dzieci, ale nie mogłem kontrolować bólu i smutku w moim sercu, byłem ranny i zdezorientowany. Potrzebowałem pomocy, więc przeprowadziłem badania w Internecie i natknąłem się na tak wielu lekarzy, ale oni nie mogli mi pomóc, kilka dni temu widziałe... rozwiń
Avatar
Leona Filip / 26 września 2019 r. o 21:35
0
Cześć, jestem Leona Filip. Po wieloletnim związku z mężem zerwał ze mną. Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby go przywrócić, ale wszystko poszło na marne, tak bardzo go pragnąłem z powodu miłości, jaką do niego miałem, błagałem go o wszystko, składałem obietnice, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem mojej przyjaciółce, a ona zasugerowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcia, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby go przywrócić, nie miałem wyboru, jak tylko spróbować. Wysłałem wiadomość do rzucającego zaklęcie, a on zapewnił mnie, że nie ma problemu i że wszystko będzie dobrze przed 2 dniami. Rzucił czar i, co zaskakujące, drugiego dnia zadzwonił do mnie mój mąż. Byłem tak zaskoczony, że odebrałem telefon i powiedział tylko, że jest mu tak przykro z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, że chciał, żebym do niego wrócił. Powiedział też, że bardzo mnie kocha. Byłem bardzo szczęśliwy i poszedłem do niego, dlatego znów zaczęliśmy szczęśliwie żyć razem. E-mail rzucających zaklęcia to: isikolosolutionhome@gmail.com. Możesz wysłać mu wiadomość e-mail, jeśli potrzebujesz jego pomocy w związku lub innej sprawie. 1) Zaklęcia miłosne 2) Zagubione zaklęcia miłosne 3) Zaklęcia rozwodowe 4) Zaklęcia małżeńskie 5) Zaklęcie wiążące. 6) Czary rozpadu 7) Wygnaj dawnego kochanka 8.) Chcesz awansować w biurze / zaklęcie loterii 9) Chcesz zaspokoić swojego kochanka Skontaktuj się z tym wielkim człowiekiem, jeśli masz problem z trwałym rozwiązaniem przez isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp go na +2348133261196.
Cześć, jestem Leona Filip. Po wieloletnim związku z mężem zerwał ze mną. Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby go przywrócić, ale wszystko poszło na marne, tak bardzo go pragnąłem z powodu miłości, jaką do niego miałem, błagałem go o wszystko, składałem obietnice, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem mojej przyjaciółce, a ona zasugerowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcia, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby go przywrócić, nie miałem wyboru, jak tylko spróbować. Wysłałem wiadomość do rzucającego zaklęc... rozwiń
Avatar
Filip Bruno / 2 września 2019 r. o 19:42
0
WIELKICH MĘŻCZYZN, JAK DR ISIKOLO, JEST DOSTĘPNY, ABY PRZYWRÓCIĆ SWOJE ZŁAMANE RELACJE. Cześć, nazywam się Filip Bruno. miałem zerwanie z narzeczoną jakieś cztery miesiące temu po tym, jak wdałem się z nią w wielką kłótnię na temat faceta, którego twierdzi, że nigdy wcześniej nie widziała. Powiedziałem jej, że związek się skończył z gniewu i tej nocy opuściła mój dom. myślałem, że do mnie zadzwoni, ale nigdy nie zrobiła wszystkiego, co w mojej mocy, ale odmówiła przyjęcia mojego apelu, ponieważ tak bardzo ją kocham, prawie straciłam nadzieję, dopóki nie przekroczyłam ścieżki dr Isikolo i nie powiedziałam mu, co się dzieje, wątpiłam w niego na początku zaskoczyło mnie, jak pomógł mi odzyskać moją narzeczoną, dlatego zawsze, gdy mam problem, zawsze dzwonię do doktora Isikolo, aby mi pomóc, w ten sposób dr Isikolo zawsze mi pomaga. cieszę się, że w moim życiu skontaktowałem się z dr Isikolo. teraz przygotowuję plany małżeńskie, to cud, jak pomógł mi ją odzyskać, ponieważ jestem teraz kimś szczęśliwym. Ty też możesz skontaktować się z dr Isikolo, jeśli masz jakiekolwiek problemy. Dr Isikolo jest potężnym lekarzem, który może rozwiązać twoje problemy dla ciebie, abyś mógł stać się szczęśliwą osobą, taką jak ja, i robi dobre rzeczy w moim życiu, odkąd go znam. skontaktuj się z dr Isikolo na isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp go na +2348133261196
WIELKICH MĘŻCZYZN, JAK DR ISIKOLO, JEST DOSTĘPNY, ABY PRZYWRÓCIĆ SWOJE ZŁAMANE RELACJE. Cześć, nazywam się Filip Bruno. miałem zerwanie z narzeczoną jakieś cztery miesiące temu po tym, jak wdałem się z nią w wielką kłótnię na temat faceta, którego twierdzi, że nigdy wcześniej nie widziała. Powiedziałem jej, że związek się skończył z gniewu i tej nocy opuściła mój dom. myślałem, że do mnie zadzwoni, ale nigdy nie zrobiła wszystkiego, co w mojej mocy, ale odmówiła przyjęcia mojego apelu, ponieważ tak bardzo ją kocham, prawie straciłam nadzieję... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 50

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Jest odpowiedź komisarza wyborczego na wniosek radnego, który chciał wygaszenia mandatu prezydenta miasta. Chodziło o obecność Andrzeja Wnuka w Radzie ds. spółek skarbu państwa.

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Oburzenie w świecie teatru. Znany reżyser z Lublina Paweł Passini na renomowanym festiwalu występuje pod pseudonimem. Kilka miesięcy temu był antybohaterem głośnego artykułu o niewłaściwych zachowaniach wobec aktorek. – Nie ukrywam się – mówi artysta.

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin dokonały wielkiej rzeczy. Mimo braku niemal połowy składu i bez głównego szkoleniowca na ławce, pokonały na wyjeździe białoruski BC Horizont Mińsk 70:61. Awansowały do play-off europejskich rozgrywek

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku
zdjęcia
galeria

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku

Wiele z nich można nazwać jedynymi lub jednymi z kilku zachowanych egzemplarzy na świecie. Od soboty w Muzeum Narodowym w Lublinie będzie można oglądać eksponaty z Zamku Królewskiego na Wawelu. Wystawa potrwa do końca lutego

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Personel niemedyczny otrzyma jednorazowo 5 tys. zł brutto dodatku covidowego – poinformował w czwartek Narodowy Fundusz Zdrowia.

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Nadal nie ma porozumienia między pracownikami SOR przy ul. Jaczewskiego w Lublinie a dyrekcją szpitala. Oznacza to, że oddział ratunkowy wciąż będzie zamknięty dla większości pacjentów, a sytuację będą musiały ratować inne lecznice. Na zwolnieniach lekarskich jest tam blisko 60 osób.

Supersamochody na ulicach Lublina
4 grudnia 2021, 11:00

Supersamochody na ulicach Lublina

W sobotę w Lublinie będzie można zobaczyć "superauta". Muscle cary, auta sportowe i premium pojawią się m.in. na parkingu Galerii Olimp oraz na placu przed Galerią Centrum. Wszystko z powodu akcji charytatywnej.

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Ponad 1,1 mln zł rekompensat wypłacił do tej pory wojewoda lubelski przedsiębiorcom za straty związane ze stanem wyjątkowym. – Dostałem tyle, o ile wnioskowałem – przyznaje Marek Pomietło, właściciel wypożyczalni kajaków nad Bugiem.

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

Od czwartku działa miejskie lodowisko przy ul. Sienkiewicza. Atrakcja ma być czynna co najmniej do końca lutego.

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Reportażystka Radia Lublin jest w ścisłym finale najważniejszego konkursu dziennikarskiego w Polsce. Agnieszka Czyżewska-Jacquemet jest nominowana dwa razy. Jednym z reportaży jest ten o sytuacji w "Dzienniku Wschodnim".

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Trzy pracownie zgłosiły się do przetargu na zaprojektowanie nowych bloków komunalnych na Felinie. Taką dokumentację zamawia Zarząd Nieruchomości Komunalnych, który zakładał, że na projekty wyda najwyżej 350 tys. zł.

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

LUK Lublin odniósł trzy zwycięstwa z rzędu w PlusLidze i pnie się w górę ligowej tabeli. Z 11 punktami lublinianie awansowali już na ósme miejsce

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym
4 grudnia 2021, 20:00

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym

Paweł Szymański będzie gwiazdą sobotniego koncertu w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1). Artysta wystąpi na scenie bistro o godz. 20.

Lubelskie. Myśliwy zastrzelił Bąbla na oczach właściciela [drastyczne zdjęcia]
galeria

Lubelskie. Myśliwy zastrzelił Bąbla na oczach właściciela [drastyczne zdjęcia]

To był mój przyjaciel, domownik – mówi pan Tomasz o swoim psie Bąblu. Ich przyjaźń gwałtownie przerwał myśliwy z Tomaszowa Lubelskiego: czworonoga zastrzelił na oczach właściciela.

Co jest w menu rysia z Roztocza?

Co jest w menu rysia z Roztocza?

Podstawą diety rysi z terenu Puszczy Solskiej i Roztocza są sarny, a mięso jeleni i zajęcy jest jej uzupełnieniem – ustalili naukowcy z Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Roztoczańskim Parkiem Narodowym i Stowarzyszeniem dla Natury „Wilk”.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!