Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kwitły i pachniały. Skoszą wszystkie łąki kwietne w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 listopada 2019 r. o 09:44 Powrót do artykułu
lokalny pudelek znowu nadaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łąki jednoroczne - nowatorska koncepcja lubelskich ratuszowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wy bierzecie tych wszystkich oburzonych na wszystko i wszystkich czytelników i czytelniczki? Na forum jest jakiś tajemny dział o nazwie "Chcesz na coś ponarzekać? Napisz tutaj co cię boli a my to zamieścimy na stronie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miastowe narzekacze nie wiedzą, że łąki się kosi albo, że wysiewanie nie następuje w okresie zimowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malkontenci byli, są i będą. Taka natura Polaka, wpisana w jego DNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehhh, Smaga i te jego wieśniackie, pseudo-sensacyjne i pisane w pretensjonalnym tonie, wypociny. Skąd wy wzięliście tego żenującego gryzipiórka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW jest przygotowany na każdy wariant. Gdyby teraz nie skosili, to na wiosnę machnęłoby się artykuł o tym, że w Lublinie nie koszą łąk i po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Maryla, wybitna ekspertka w dziedzinie wysiewania, jest przekonana, że w zimie kwiatki dalej będą rosnąć i cieszyć oko ;))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że ktoś jest waszym stałym czytelnikiem, nie znaczy od razu, że musicie publikować każdą jego złotą myśl, szczególnie gdy nie ma w ogóle racji i próbuje być na siłę mądrzejszy od wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Wystarczy wysiąść na dowolnej pętli autobusowej blisko pól i łąk (np. na Widoku), by zauważyć, że łąki są tworami wieloletnimi. Wiara w hednoroczne łąki obnaża skandalicznie niski poziom umysłowy w lubelskim Ratuszu. Zgodnie z tą wiarą, etaty w Ratuszu także powinny być jednoroczne.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem przeciw tym pseudo "łąkom kwietnym", strasznie to wygląda! ja natomiast jestem OBURZONY, że się ich nie kosi. Proszę o mnie też napisać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd skosili łąki kwietne, pies ciągle szczeka a kury nie chcom się nieść. Pomocy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję jeszcze w kościele mszę zamówić w intencji skoszonych kwiatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów porywajacy artykuł p. Smagi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to w zimie laki nie kwitna??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję jeszcze w kościele mszę zamówić w intencji skoszonych kwiatków
 Ten ksiadz od walacego sie murku odprawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie geneza powstania tego gnioto-artykułu. Redaktor Smaga ma fetysz wąchania zimą/na wiosnę zgniłych kwiatków na lubelskich łąkach kwietnych czy też brakowało kilkuset słów do wyrobienia redakcyjnej normy i wpadł w ręce idealny temacik do jej wyrobienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łąki jednoroczne - nowatorska koncepcja lubelskich ratuszowców.
 Nie rozumiesz logiki ratuszowej. Jakby nie wykosili, to by się rośliny wysiały. Same. Jakby się wysiały same, to nie trzeba by było ich wysiewać ponownie. Jakby nie było trzeba ich wysiewać ponownie, to nie mozna by tego zlecić. Jak nie można by tego zlecić, to zaprzyjaźnione z ratuszem "organizacje pozarządowe" nie mogły by dostać zleceń na wysiew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie geneza powstania tego gnioto-artykułu. Redaktor Smaga ma fetysz wąchania zimą/na wiosnę zgniłych kwiatków na lubelskich łąkach kwietnych czy też brakowało kilkuset słów do wyrobienia redakcyjnej normy i wpadł w ręce idealny temacik do jej wyrobienia?
 Stawiam na to drugie. Dominik stawiasz piwo Maryli bo ci d... pupę uratowała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pismaka powinni odesłać na etat w jakim sie kształcił. To tak jakby lekarz był krawcem ale w Polsce zdarzają się takie anomalia prezydentem był elektryk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...