Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie czy Wy sobie jaja robicie? Mam UPZD z poprzedniego naboru złożone pare minut po godzinie 12 a dzisiaj kliknąłem punkt 10:00 i mam potwierdzenie .txt ze zrzutem ekranu dostarczone o godz. 10:00:02 czasu lokalnego (CEST) i co Wy na to? Wysłane ze starego komputera stacjonarnego + neostrada starej generacji na kablu telefonicznym, więc nie kombinujcie, jak Wam się znowu nie udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady, tym razem wszystko działało jak należy. Udało mi się złożyć wniosek kilka sekund po 10, poprzednim razem przez prawie 4 godziny wyskakiwał błąd, nie można było się zalogować aż do 13.17. Mam nadzieję, że nabór nie będzie kolejny raz unieważniony, bo tym razem wszystko poszło bardzo sprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi strona się zawiesiła na samym początku pierwszej sekundy po 10.00 i co? a miałem światłowód. Miały być równe szanse a nie było to niech unieważniają kolejny raz!!! no chyba, że cofną anulowanie poprzedniego konkursu bo go nie powinny anulować, a jak nie to organizować trzeci konkurs albo do bólu aż nikomu się na chwile nawet nie zawiesi strona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak korzystałem z linku zamieszczonego w artykule Dziennika ***covidlsi2014.lubelskie.pl./ też był error. ten podany na stronie LAWP ***s://covidlsi2014.lubelskie.pl/ Działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu przy artykule wyraźnie widać godzinę 11 oraz ip. (lewy dolny róg). Zdjęcie podpisane "Widok strony systemu LAWP o godz. 10". Aha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działało dobrze. Oczywiste jest, że ruch był duży. Ale każdy kto chciał, dzisiaj złożył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Karol P. korzystał z VPN, to nie jest polskie IP i łączył się z ogromnym opóźnieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za pierwszym razem złożyłam dokumenty o 10:12, co prawda działał wolno ale udało się, dzisiaj złożone o 10:00:01. Czy będą unieważniać dopóty, dopóki wszyscy maruderzy nie nauczą się myślenia i tego, że równo o 10;00;00 klika się w link aktywacyjny a nie dopiero loguje do systemu. Normalnie myślącym zawsze wychodzi a malkontenci zawsze będą narzekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telefonicznie z LAWP - całkowita alokacja środków do 3s, lista zapasowa do 4s. Wyniki w piątek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy Wy sobie jaja robicie? Mam UPZD z poprzedniego naboru złożone pare minut po godzinie 12 a dzisiaj kliknąłem punkt 10:00 i mam potwierdzenie .txt ze zrzutem ekranu dostarczone o godz. 10:00:02 czasu lokalnego (CEST) i co Wy na to? Wysłane ze starego komputera stacjonarnego + neostrada starej generacji na kablu telefonicznym, więc nie kombinujcie, jak Wam się znowu nie udało.
 Czyli musiałeś kliknąć "wyślij" kilka sekund przed godziną 10.00 co było technicznie możliwe ale regulaminowo niedopuszczalne, system potrzebował czasu na przemielenie dokumentów, o czym zresztą była mowa w załączniku 6. U mnie mielił 30 sekund, a u ciebie 2 sekundy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O godzinie 9:30 wszedłem na stronę ***s://covidlsi2014.lubelskie.pl/ , wypełniłem tokeny hasła itp. potem patrząc na zegarek w komputerze czekałem na godz 10:00. O godzinie 10:00 nacisnąłem przycisk "kliknij aby złożyć pakiet" (zresztą pewnie 99,9% uczestników tak zrobiła). Niestety się nie udało i została wyświetlona strona jak powyżej w artykule "Strona niedostępna! Error 500!". Nie robiłem zdjęć ani zrzutów aby nie tracić czasu tylko jak najszybciej zalogowałem się ponownie i nacisnąłem przycisk złóż pakiet potem jakiś czas wyświetlała się strona z napisem "przetwarzanie" i ostatecznie na potwierdzeniu mam czas złożenia wniosku 10:01:16 sekund. Dopiero teraz jak czytam ten artykuł dowiedziałem się że miałem tak nie tylko ja i zrobiłem zrzut z ekrany z historii przeglądarki ale na nim mam godzinę bieżącą czyli 16:16. Wiec nie czepiajcie się zdjęcia w artykule że ma godz 11 bo ktoś też pewnie zrobił je już na spokojnie (z historii przeglądarki) po poprawnym wysłaniu wniosku . Nie było równych szans skoro jednym strona się blokowała a innym nie więc jeśli konkurs nie będzie anulowany to ja i wszyscy którzy mieli podobną sytuacją zrzeszymy się na Facebooku i złożymy pozew zbiorowy przeciwko LAW w sądzie o nie zapewnienie równych szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie mielił 30 sekund, a u ciebie 2 sekundy?
 Ja wysyłałem razem ze znajomym, który też wysyłał swój wniosek i siedział obok mnie. Klikneliśmy wysyłkę równo o 10:00 w tym samym czasie (różnica - maksymalnie może z pół sekundy). Jego wniosek przemieliło w 5 sekund, mój procesowało aż 20 i takie czasy właśnie mamy na swoich potwierdzeniach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pojawiła się informacja, że za dużo osób w jednym momencie składa wnioski – mówi nam prawnik" należałoby jeszcze dodać, że chodzi o JEDEN adres IP, czyli najczęściej o firmy posiadające wiele stanowisk komputerowych i próbujące zwiększyć swoje szanse przez klikanie z wielu komputerów! Tym razem system wycinał takie "przedsiębiorcze" osoby, co uważam za sprawiedliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłanie wniosku powinno wymagać zalogowania się do systemu LSI jak w pierwszym naborze. Jeden użytkownik = jedno urządzenie = jedna szansa i brak uprzywilejowania dla spryciarzy klikających całymi rodzinami, firmami czy sąsiadami i dla agencji sępów pracujących za procent od dotacji. A baton "wyślij" powinien być aktywny od określonej godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłanie wniosku powinno wymagać zalogowania się do systemu LSI jak w pierwszym naborze. Jeden użytkownik = jedno urządzenie = jedna szansa i brak uprzywilejowania dla spryciarzy klikających całymi rodzinami, firmami czy sąsiadami i dla agencji sępów pracujących za procent od dotacji. A baton "wyślij" powinien być aktywny od określonej godziny.
 Gdyby tak zrobili to znajomi mieliby problem złozyć wnisek, a tak kliknęli 9:55 i sukces, pośrednicy też by nie zarobili. System przygotowany dla swoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłanie wniosku powinno wymagać zalogowania się do systemu LSI jak w pierwszym naborze. Jeden użytkownik = jedno urządzenie = jedna szansa i brak uprzywilejowania dla spryciarzy klikających całymi rodzinami, firmami czy sąsiadami i dla agencji sępów pracujących za procent od dotacji. A baton "wyślij" powinien być aktywny od określonej godziny.
 Tym razem "spryciarze" dostali po tyłku, bo system rozpoznawał takie wysyłanie dokładnie jak użycie "robotów" i blokował ładowanie strony :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłanie wniosku powinno wymagać zalogowania się do systemu LSI jak w pierwszym naborze. Jeden użytkownik = jedno urządzenie = jedna szansa i brak uprzywilejowania dla spryciarzy klikających całymi rodzinami, firmami czy sąsiadami i dla agencji sępów pracujących za procent od dotacji. A baton "wyślij" powinien być aktywny od określonej godziny.
Tym razem "spryciarze" dostali po tyłku, bo system rozpoznawał takie wysyłanie dokładnie jak użycie "robotów" i blokował ładowanie strony :)
 Nie mam takiej pewności. System nie rozpoznawał, że ktoś klika przycisk przed 10:00 to tym bardziej nie odfiltruje robota. Zresztą to nie jest system, jak dla mnie to strona stworzona na poziomie 10latka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kliknąłem dokładnie o 10:00 CEST. Strona si3 ładowała 28 sekund. Gdzie tu równe szanse? Ten cały nabór to jedna wielka KPINA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten konkurs to jakieś jaja wiadomo że wszyscy nacisnęli przycisk "wyślij" równo o 10:00. Tyko dlaczego jednym strona się blokowała, inni mieli czas przetwarzania 1sekundę, inni 15 sekund a jeszcze inni 30sekund lub więcej mimo że wszyscy kliknęli o tym samym czasie. To jakaś loteria jak lotto czy jakieś kombinacje? Lepiej już obniżcie dotacje do np. 5000zł i wtedy dostanie każdy i czas na złożenie wniosku np 7dni. Było by sprawiedliwie, uczciwie i wszyscy byli by zadowolenie a przynajmniej wiekszosć bo lepszy rydz niż nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłanie wniosku powinno wymagać zalogowania się do systemu LSI jak w pierwszym naborze. Jeden użytkownik = jedno urządzenie = jedna szansa i brak uprzywilejowania dla spryciarzy klikających całymi rodzinami, firmami czy sąsiadami i dla agencji sępów pracujących za procent od dotacji. A baton "wyślij" powinien być aktywny od określonej godziny.
Tym razem "spryciarze" dostali po tyłku, bo system rozpoznawał takie wysyłanie dokładnie jak użycie "robotów" i blokował ładowanie strony :)
Nie mam takiej pewności. System nie rozpoznawał, że ktoś klika przycisk przed 10:00 to tym bardziej nie odfiltruje robota. Zresztą to nie jest system, jak dla mnie to strona stworzona na poziomie 10latka.
 Za robota system uznawał zbyt szybko nastepujące po sobie wysyłanie zgłoszenia z jednego IP - na tle szybkie, że człowiek nie byłby w stanie tego zrobić... A więc jeśli próba szła z wielu komputerów w niemalże tej samej chwili, to kończyło się zwiechą strony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...