Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ping sieci internetowej? A hosty? A blokowanie strony? Wszystko miało znaczenie dlatego jedni mieli większe szanse inni mniejsze. Równe szanse to jest podstawowoy warunek konkursów unijnych więc konkurs jest nieważny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby ktoś dostał ktoś musi nie dostać zrozum.  Musiał ktoś odpaść w ten czy inny sposób. Dzięki temu że takim jak ty strona nie działała pieniądze dostaną inni wiec kasa sie nie zmarnuje i do brukseli nie wróci i to najważniejsze. Ciesz się z szczęśćia innych. A co do sprawiedliwośći czy równych szans to się nie ośmieszaj. Sprawiedliwość czy równe szanse w UE??? Ha ha ha Jednym dają za darmo miliony dotacji (najczęściej i tak bogatym aby byli jeszcze bogatsi) a w podatkach zabierają wdowi grosz ciężko harującym biedakom. Sprawiedliwości niema i nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby ktoś dostał ktoś musi nie dostać zrozum.  Musiał ktoś odpaść w ten czy inny sposób. Dzięki temu że takim jak ty strona nie działała pieniądze dostaną inni wiec kasa sie nie zmarnuje i do brukseli nie wróci i to najważniejsze. Ciesz się z szczęśćia innych. A co do sprawiedliwośći czy równych szans to się nie ośmieszaj. Sprawiedliwość czy równe szanse w UE??? Ha ha ha Jednym dają za darmo miliony dotacji (najczęściej i tak bogatym aby byli jeszcze bogatsi) a w podatkach zabierają wdowi grosz ciężko harującym biedakom. Sprawiedliwości niema i nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za komedia ten sam prawnik przy pierwszym naborze wniosków chciał anulowanie anulowania a teraz że system działał tak samo nie prawidłowo jak pierwszym razem. Ja czegoś nie rozumiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaskoczyć Was wszystkich? Kliknąłem równo 10.00.00, system przetwarzał dane z 20-25 sekund po czym wyskoczyła informacja zwrotna, że zostało złożone 2 sekundy po 10.00 więc system działał prawidłowo a chciałem wyrobić się w pierwszej sekundzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kliknąłem równo 10.00.00, system przetwarzał dane z 20-25 sekund po czym wyskoczyła informacja zwrotna, że zostało złożone 2 sekundy po 10.00 więc system działał prawidłowo a chciałem wyrobić się w pierwszej sekundzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja dobrze widzę że na screenie jest strona "best gore" na pasku na górze po lewej stronie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedsiębiorcy - powinniśmy protestować. LAWP stworzył możliwości złożenia wniosków tylko dla znajomych przedsiębiorców którzy nie stracili dochodów 98% podczas pandemii. Dlaczego tak mówię gdyż w dniu złożenia wniosku do LAWP pojawił się komunikat następującej treści cyt. „ W związku z pracami dotyczącymi utrzymania systemu informatycznego w dniu 29 lipca od 9:30 do 11:30 nastąpi czasowe wyłączenie systemu LSI2014. Prosimy o uwzględnienie tej informacji w harmonogramie prac LSI 2014.” Sami osądzie…….. B.S
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...