Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Strasznie obłudne bestie z tych Obrońców Górek. Szkoda, że nie pisali listów i nie protestowali jak budowali swoje domy na Górkach. Mieli gdzieś chomiczki, motylki i inne dżdżownice... Przyroda to pretekst w tym wypadku. Ci ludzie myślą wyłącznie o swojej wygodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za parkiem. Czas zrobić porządek z tymi chaszczami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego obrońcy Górek nie robili nic z tym bałaganem wcześniej ? Syf, chaszcze , śmietnisko.....Nasze miasto nie jest ciemnogrodem i powinnno wspierać takie decyzja , jak zadbanie o niszczejący teren . Jestem za rezerwatem ale też za właściwie zagospodarowanym terenem Górek Czechowskich .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górki Czechowskie to skupisko śmieci,puszek ,butelek i chwastów które niszczą ekosystem. Wyniszczają rośliny i krzywdzą zwierzęta obecne tam i tego obrońcy nie widzą? Jak wreszcie jest szansa na odnowienie i uporządkowanie terenu i stworzenie warunków dla przyrody to bojkotują . Trzeba było wcześniej robić a nie teraz płakać i krzyczeć o nic ... Jestem za uporządkowaniem Czechowskich Górek ,pozbyciem się miejsca schadzek pijackich i kolejnym miejscem porzucania lub,i zabijania zwierząt . Niech Lublin kwitnie,rozwija się i będzie przychylny dla wszystkich !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 14 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...