Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin: Otwarcie w poniedziałek 17 grudnia

Utworzony przez lela, 12 grudnia 2012 r. o 09:49 Powrót do artykułu
A którędy dojadą???? Może serwisówką i wiaduktem w okolicy dawnego wjazdu. No cóż dojazd do lotniska na miarę uroczystości:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie:drogą przez przejazd kolejowy obok dworca Swidnik Wschodni i Franciszków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmigłowcem rządowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znająć Komorowskiego może zapomnieć zabrać ze sobą certyfikatu ale by były jaja samolot musiałby londować zastępczo w Wawie hahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem zachwycona, to lotnisko jest wspaniałą sprawą, za to okno na świat dla naszego miasta znów będę głosowała na PO. Zaraz po nowym roku lecę i będę latała gdzie się da, no ale cóż ja jestem piękna i bogata i ciągle młoda i się wyróżniam z tłumu lubelaków szarych smutnych i agresywnych malkontentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kropidło nie może czekać. Poprzednik za poświęcenie Bogdanki i mostu w Puławach wziął po 70 tys. ale on był abp. Obecny jest tylko bp i ciekawe ile weźmie. Ale warto się ubezpieczyć tam w górze. Za każde pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
madzia z lublina napisał:
A ja jestem zachwycona, to lotnisko jest wspaniałą sprawą, za to okno na świat dla naszego miasta znów będę głosowała na PO. Zaraz po nowym roku lecę i będę latała gdzie się da, no ale cóż ja jestem piękna i bogata i ciągle młoda i się wyróżniam z tłumu lubelaków szarych smutnych i agresywnych malkontentów.
jesteś zwykłą zdzirą, marna prowokacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jesteś zwykłą zdzirą, marna prowokacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jesteś zwykłą zdzirą, marna prowokacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
madzia z lublina napisał:
A ja jestem zachwycona, to lotnisko jest wspaniałą sprawą, za to okno na świat dla naszego miasta znów będę głosowała na PO. Zaraz po nowym roku lecę i będę latała gdzie się da, no ale cóż ja jestem piękna i bogata i ciągle młoda i się wyróżniam z tłumu lubelaków szarych smutnych i agresywnych malkontentów.
Nie przypalaj się cioto,tylko jedna linia będzie, do izraela i z powrotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Nie przypalaj się cioto,tylko jedna linia będzie, do izraela i z powrotem.
hehe dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o której przyleci samolot ja się pytam:)))Kto wie i mi powie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy drogę dojazdową też otworzy ( przedłuzenie mełgiewskiej), czy bedzie jechał lasem, polem i oplotkami jak podczas dnia otwartego????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważnejsze dopuszczenie lotniska Lubelskiego do eksploatacji pierwszej i ostatecznej, oby zawsze, było bezpieczne sprawne użyteczne tego życzy przyszły pasażer z P-Ń .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronisław wcale nie jest potrzebny, jak nie chce przyjechać to nie. Nie niech chłopisko pod żyrandolami u siebie w pałacu ... ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie ryzykuję i lece z Modlina....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
a ja nie ryzykuję i lece z Modlina....
słusznie, muchy, smród, brak dojazdu, jeden parkomat na cały parking, "przemiła obsługa", powodzenia. Nie każdy lubi sporty ekstremalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa. Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...