Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 grudnia 2012 r.
19:13
Edytuj ten wpis

Lotnisko Lublin: Otwarcie w poniedziałek 17 grudnia

Autor: Zdjęcie autora (mag)
0 18 A A
 (Dorota Awiorko-Klimek)
(Dorota Awiorko-Klimek)

W poniedziałek rano odbędzie się uroczyste otwarcie lotniska w Świdniku. Niezależnie od tego, czy przyjedzie na nie prezydent Bronisław Komorowski, czy nie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Czekamy na potwierdzenie obecności pana prezydenta. Ale równolegle przygotowujemy się do uroczystości otwarcia portu. Zostały one zaplanowane na poniedziałek na godzinę 9.30. Goście już zostali zaproszeni – mówi Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta Lublina.

Tymczasem, Port Lotniczy Lublin wciąż nie ma certyfikatu Urzędu Lotnictwa Cywilnego dopuszczającego lotnisko do użytku. Ale władze PLL zapewniają, że certyfikat trafi do portu przed uroczystym otwarciem.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, możliwe, że dokument przekaże osobiście prezydent RP Bronisław Komorowski. – Czekamy na certyfikat i szykujemy się do otwarcia – mówi Piotr Jankowski, rzecznik PLL.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mn / 13 grudnia 2012 r. o 20:53
0
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa.
Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
Avatar
Bolo / 13 grudnia 2012 r. o 20:07
0
[quote name='ktoś' timestamp='1355407082' post='708742']
a ja nie ryzykuję i lece z Modlina....
[/quote]
słusznie, muchy, smród, brak dojazdu, jeden parkomat na cały parking, "przemiła obsługa", powodzenia. Nie każdy lubi sporty ekstremalne.
Avatar
ktoś / 13 grudnia 2012 r. o 14:58
0
a ja nie ryzykuję i lece z Modlina....
Avatar
A / 12 grudnia 2012 r. o 17:26
0
Bronisław wcale nie jest potrzebny, jak nie chce przyjechać to nie. Nie niech chłopisko pod żyrandolami u siebie w pałacu ... ))
Avatar
poznań / 12 grudnia 2012 r. o 14:54
0
Najważnejsze dopuszczenie lotniska Lubelskiego do eksploatacji pierwszej i ostatecznej, oby zawsze, było bezpieczne sprawne użyteczne tego życzy przyszły pasażer z P-Ń .
Avatar
dr japa / 12 grudnia 2012 r. o 14:34
0
A czy drogę dojazdową też otworzy ( przedłuzenie mełgiewskiej), czy bedzie jechał lasem, polem i oplotkami jak podczas dnia otwartego????
Avatar
fretka / 12 grudnia 2012 r. o 13:49
0
o której przyleci samolot ja się pytam:)))Kto wie i mi powie
Avatar
janek / 12 grudnia 2012 r. o 12:32
0
[quote name='mecenas' timestamp='1355311784' post='708303']
Nie przypalaj się cioto,tylko jedna linia będzie, do izraela i z powrotem.
[/quote]

hehe dobre
Avatar
mecenas / 12 grudnia 2012 r. o 12:29
0
[quote name='madzia z lublina' timestamp='1355304150' post='708260']
A ja jestem zachwycona, to lotnisko jest wspaniałą sprawą, za to okno na świat dla naszego miasta znów będę głosowała na PO. Zaraz po nowym roku lecę i będę latała gdzie się da, no ale cóż ja jestem piękna i bogata i ciągle młoda i się wyróżniam z tłumu lubelaków szarych smutnych i agresywnych malkontentów.
[/quote]Nie przypalaj się cioto,tylko jedna linia będzie, do izraela i z powrotem.
Avatar
Malina / 12 grudnia 2012 r. o 12:27
0
[quote name='Gość' timestamp='1355305494' post='708267']

jesteś zwykłą zdzirą, marna prowokacja
[/quote]
Avatar
mn / 13 grudnia 2012 r. o 20:53
0
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa.
Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
Avatar
Bolo / 13 grudnia 2012 r. o 20:07
0
[quote name='ktoś' timestamp='1355407082' post='708742']
a ja nie ryzykuję i lece z Modlina....
[/quote]
słusznie, muchy, smród, brak dojazdu, jeden parkomat na cały parking, "przemiła obsługa", powodzenia. Nie każdy lubi sporty ekstremalne.
Avatar
ktoś / 13 grudnia 2012 r. o 14:58
0
a ja nie ryzykuję i lece z Modlina....
Avatar
A / 12 grudnia 2012 r. o 17:26
0
Bronisław wcale nie jest potrzebny, jak nie chce przyjechać to nie. Nie niech chłopisko pod żyrandolami u siebie w pałacu ... ))
Avatar
poznań / 12 grudnia 2012 r. o 14:54
0
Najważnejsze dopuszczenie lotniska Lubelskiego do eksploatacji pierwszej i ostatecznej, oby zawsze, było bezpieczne sprawne użyteczne tego życzy przyszły pasażer z P-Ń .
Avatar
dr japa / 12 grudnia 2012 r. o 14:34
0
A czy drogę dojazdową też otworzy ( przedłuzenie mełgiewskiej), czy bedzie jechał lasem, polem i oplotkami jak podczas dnia otwartego????
Avatar
fretka / 12 grudnia 2012 r. o 13:49
0
o której przyleci samolot ja się pytam:)))Kto wie i mi powie
Avatar
janek / 12 grudnia 2012 r. o 12:32
0
[quote name='mecenas' timestamp='1355311784' post='708303']
Nie przypalaj się cioto,tylko jedna linia będzie, do izraela i z powrotem.
[/quote]

hehe dobre
Avatar
mecenas / 12 grudnia 2012 r. o 12:29
0
[quote name='madzia z lublina' timestamp='1355304150' post='708260']
A ja jestem zachwycona, to lotnisko jest wspaniałą sprawą, za to okno na świat dla naszego miasta znów będę głosowała na PO. Zaraz po nowym roku lecę i będę latała gdzie się da, no ale cóż ja jestem piękna i bogata i ciągle młoda i się wyróżniam z tłumu lubelaków szarych smutnych i agresywnych malkontentów.
[/quote]Nie przypalaj się cioto,tylko jedna linia będzie, do izraela i z powrotem.
Avatar
Malina / 12 grudnia 2012 r. o 12:27
0
[quote name='Gość' timestamp='1355305494' post='708267']

jesteś zwykłą zdzirą, marna prowokacja
[/quote]
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie. Norki na kwarantannie z powodu koronawirusa

Lubelskie. Norki na kwarantannie z powodu koronawirusa

Licząca ok. trzech tysięcy ferma norek w Starym Zadybiu w powiecie ryckim została objęta kwarantanną po tym jak badania potwierdziły zakażenie koronawirusem u pięciu osobników. Izolacja zwierząt potrwa 90 dni.

Seria włamań do domów koło Lublina. Alarmuje radny

Seria włamań do domów koło Lublina. Alarmuje radny

O „wzmożoną czujność” prosi mieszkańców Kamil Rarak, zastępca przewodniczącego Rady Gminy Niemce. Apel radnego ma związek z włamaniami do domów w podlubelskich miejscowościach.

"Inspiracje Ziemią... Zakwitły Bursztynem" - nowa wystawa w Centrum Spotkania Kultur
20 stycznia 2022, 18:00

"Inspiracje Ziemią... Zakwitły Bursztynem" - nowa wystawa w Centrum Spotkania Kultur

Od 21 stycznia w Galerii City Project Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) będzie można podziwiać wystawę Krystyny Rudzkiej-Przychody i Lucjana Gazdy "Inspiracje Ziemią... Zakwitły Bursztynem". Wernisaż zostanie zorganizowany w czwartek, 20 stycznia o godz. 18.

Luxiona AZS UMCS Lublin – Heiro Rzeszów 8:4. Pokazali siłę w ataku

Luxiona AZS UMCS Lublin – Heiro Rzeszów 8:4. Pokazali siłę w ataku

Luxiona AZS UMCS Lublin udanie rozpoczęła ligową rywalizację w 2022 roku. Akademicy pokonali w Świdniku Heiro Rzeszów, choć spotkanie zaczęło się zdecydowanie lepiej dla gości

Policja prosi kierowców o sprawdzenie nagrań z kamer. Szuka Pawła Micha
wideo
film

Policja prosi kierowców o sprawdzenie nagrań z kamer. Szuka Pawła Micha

W nocy z wtorku na środę w zeszłym tygodniu zaginął 37-letni Paweł Mich. Mieszkaniec Trzcianek w powiecie ryckim wyszedł z domu i do dzisiaj nie wrócił. Poszukiwania nie przynoszą skutków. Pomóc mogą kierowcy, którzy korzystają w kamer samochodowych.

Uszkodzenia po burzy śnieżnej. Z prądem najgorzej jest w okolicy Puław

Uszkodzenia po burzy śnieżnej. Z prądem najgorzej jest w okolicy Puław

Wichura uszkodziła sześć linii energetycznych. Do wieczora jednak wszystkie domy mają już mieć prąd.

AZS UMCS Volley miał problemy z Ósemką Siedlce, Tomasovia łatwo ograła Sandecję

AZS UMCS Volley miał problemy z Ósemką Siedlce, Tomasovia łatwo ograła Sandecję

AZS UMCS Volley znowu zgarnął trzy punkty. Ostatnia w grupie drugiej Ósemka Siedlce napsuła jednak lubliniankom sporo krwi i niewiele zabrakło, a urwałaby faworytkom przynajmniej „oczko”.

Pszczółka Polski Cukier zagra dwumecz EuroCup we Francji. Znamy termin meczu z SKK Polonią Warszawa

Pszczółka Polski Cukier zagra dwumecz EuroCup we Francji. Znamy termin meczu z SKK Polonią Warszawa

Wiadomo już, jak w najbliższych dniach będzie wyglądać kalendarz Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin, która narzeka na duże braki kadrowe. Potwierdziły się wszystkie nasze dotychczasowe informacje

Nowe części S17. Wiadomo, jak chcą poprowadzić trasę

Nowe części S17. Wiadomo, jak chcą poprowadzić trasę

GDDKiA przygotowuje się do ogłoszenia przetargu na zaprojektowanie i wybudowanie kolejnych części S17. W złożonych dokumentach drogowcy wskazują, jak chcą poprowadzić drogę.

The Settlers: Osadnicy przyjdą w marcu (wideo)
film

The Settlers: Osadnicy przyjdą w marcu (wideo)

The Settlers to jedna z najstarszych serii gier. 17 marca ukaże się nowa część, a już w czwartek będzie można wypróbować grę