Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin poinformuje, gdy samolot nie ląduje

Utworzony przez fred, 12 lutego 2013 r. o 15:33 Powrót do artykułu
---------------------------------DO KOMUCHA Z PRL-U... ------------------------------------------------------------- Nie chcę łamać zasad i podejmować polemike z komuchem ale czyta młodzież i nie można tolerować komunistycznych epitetów . Kochana Młodzieży , w taki właśnie sposób reagowali komuniści w dyskus jach na temat dobra Ojczyzny czy Rodziny .-----'NIE PODOBA CI SIĘ TO WYJEŻDŻAJ Z BILETEM W JEDNĄ STRONĘ !" , albo na Zebraniach pracowniczych---" NIE PODOBA CI SIĘ , TO SIĘ ZWOLNIJ". Ten komuch z internetu po przeczytaniu mojego Komentarza Prawdy, bo przecież zapraszam Prokurato rów na kontrole , wywnioskował z tego Komentarza , piszę w orginale " JAK CI ŻLE , TO KUP SOB IE BILET W JEDNĄ STRONĘ I ODLEĆ I NAJLEPIEJ NIE WRACAJ "--- (SIC?) To komucha rozwiązanie PROBLEMÓW NA LOTNISKU I W LUBELSKIM RATUSZU . (?) Jestem Polakiem , urodziłem się w pięknym Lublinie i moją OJCZYZNĄ JEST POLSKA ! . Między innymi bo też płacę podatki, pobrano bez Naszej wiedzy pieniądze z budżetu i wybudowano nam "lotnisko" BUBEL za który dzisiaj Nikt nie odpowiada . Jako pełnoprawny mieszkaniec Lublina , MAM PRAWO ZA PYTAĆ--- ILE POBRANO PIENIĘDZY Z BUDŻETU MIASTA I WOJWEÓDZTWA NA BUDOWE TEGO BUBLA LOTNISKA ? , JAKI JEST FAKTYCZNY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA" ? I CZY SĄ INNE PROJEKTY LOTNISKA Z BILANSEM FINANSOWYM ? . Każdy Lublinianin ma PRAWO te pytania za dać i na te pytania MUSI OTRZYMAĆ ODPOWIEDŻ !. A jeżeli już , to komuchy z PRL-u mają drzwi otwarte bezpośrednio i drogi prowadzące do... Moskwy !. My Polacy zostajemy, bo tutaj jest NASZA UKOCHANA OJCZYZNA ! . "Poniał ? "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kola napisał:
Już bez przesady. Trasa na lotnisko jest dobrze oznakowana. Sam jechałem według znaków i nie miałem z tym problemu. Przy 2-3 lotach dziennie rzeczywiście zatrudnianie dodatkowej osoby do informacji byłoby bez sensu. Po trzecie, awaria tej radiolatarni. Ludzie, czy wam się nigdy nic nie zepsuło? Chociażby samochód w najmniej odpowiednim momencie??
to jedź wieczorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kola napisał:
Już bez przesady. Trasa na lotnisko jest dobrze oznakowana. Sam jechałem według znaków i nie miałem z tym problemu. Przy 2-3 lotach dziennie rzeczywiście zatrudnianie dodatkowej osoby do informacji byłoby bez sensu. Po trzecie, awaria tej radiolatarni. Ludzie, czy wam się nigdy nic nie zepsuło? Chociażby samochód w najmniej odpowiednim momencie??
to jedź wieczorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie martwcie sie zwiazki zawodowe czuwaja nad wizerunkiem lotniska .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jeszcze nie roz*pier*dolili tego towarzystwa wzajemnej adoracji??? Kolesie???? Kto tym syfem kieruje,dlaczego nie reaguje? Dopiero teraz wpadli na pomysł, który jest u innych standardem? Prezesie do dzieła!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to jedź wieczorem
neony maja się palić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając fakt, że ten sam artykuł z innym tytułem pojawia się co dwa dni to ja nadal nie rozumiem o co Wy "bijecie pianę". Lotnisko powinno jeszcze zatrudnić minimum 2 osoby. Jedna będzie odbierała telefony od idiotów ( bynajmniej nie pasażerów), żeby informować co się na lotnisku dzieje . A drugą w roli przewodnika, żeby oprowadzać gapiów po pasie startowym. A może nawet 3 te osoby, bo odpukać idiota zadzwoni i zajęte będzie..... Zrozumcie w końcu, że to jest firma komercyjna- ma na siebie zarabiać, a nie dostarczać atrakcji i informacji mieszkańcom regionu. Jedynie czego mi, jako gapiowi brakuje, to lepszej kamery na płycie , ale nie zamierzam z tego powodu nikogo obrażać, ani opluwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało nie być pułapek radarowych. A dzielni wąsaci policjanci schowali się dzisiaj ze swoimi suszarkami za kładką na Smorawińskiego. Tam można bezpiecznie jechać nawet 90 (ulica dwujezdniowa, rozdzielone pasy, brak ruchu pieszego), niebezpiecznie jest kilkaset metrów dalej (przejścia, skrzyżowania, karetki). Dlaczego tam k... nie nigdy ich nie ma? Sam odpowiem: bo nie chodzi im o bezpieczeństwo ale po to by łupić. Na to zgody nie ma! PS. Mnie nie złapali, wiem że tam często stoją. Jestem za ściganiem deb***i drogowych ale nie za zdzierstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
Nie martwcie sie zwiazki zawodowe czuwaja nad wizerunkiem lotniska .....
hehe, przewodniczacego juz wyj...bali tak działa szef prezes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieża kontroli lotów na miarę lotniska, jak w Smoleńsku ! Po drabinie trzeba wchodzić, ale wiocha !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie porównuj samochodu do lotniska, bo sie ośmieszasz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://youtu.be/gRQP9xOiNQs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przed chwilą w Warszawie zakonczyła sie konfernecja Wizzaira. Lublin nie dostał zadnego nowego połaczenie na wisone. Ryan tez milczy. zadnej innej linii nie ma . złą wiadmoscią jest rózniwęz to, ze RYANAIR uruchamia loty na trasie Rzeszów - Oslo Rygge, które startują 30 kwietnia 2013. Nie jest ciekawie. Wyglada na to, ze przez wieksza czesc tego roku LUZ ma zamiar ciagnac na 5 połaczeniach do 3 kreajów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@jan: O ja pier...., jak po wojnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...