Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 lutego 2013 r.
15:10
Edytuj ten wpis

Lotnisko Lublin poinformuje, gdy samolot nie ląduje

0 34 A A
 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

Na nowej stronie internetowej Portu Lotniczego będą na bieżąco pojawiać się informacje o aktualnej sytuacji na lotnisku. Jeśli samolot spóźni się lub z jakichś powodów nie wyląduje w Świdniku, od razu dowiemy się o tym z Internetu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Nowa strona zostanie uruchomiona za kilka tygodni, teraz trwają prace nad jej budową – informuje Piotr Jankowski, rzecznik Portu Lotniczego Lublin. – Będzie ona skorelowana z systemem, który obsługuje tablicę w terminalu. Wszystkie informacje, które będą się więc wyświetlać na tablicy, w tym samym czasie pojawią się również w Internecie.

Ostatnie dni przyniosły kolejną falę krytyki wobec obsługi lubelskiego lotniska. Tym razem było to związane z chaosem informacyjnym w sobotę wieczorem. Z powodu awarii radiolatarni na lotnisku samoloty nie lądowały w Świdniku, a odlatywały do Warszawy. O sytuacji poinformowali nas internauci, którzy nie szczędzili gorzkich słów obsłudze portu.

– To jest niepoważne. Nikt nie podał, że samolot nie wyląduje w Świdniku – pisali internauci.
Internauci krytykowali obsługę PLL przede wszystkim za brak informacji. Nie było jej na stronie internetowej portu, nie można się było także dodzwonić do biura informacji lotniskowej. Z wpisów na naszym forum wynikało także, że na samym lotnisku trudno było się czegoś dowiedzieć.

– Informację na lotnisku obsługuje jedna osoba. Priorytetem jest dla niej informowanie pasażerów, którzy czekają w terminalu na samolot. Może się więc zdarzyć, że w tym czasie nie odbiera telefonów – tłumaczy Jankowski. I dodaje: Mamy nadzieję, że dzięki bieżącym informacjom na naszej nowej stronie sytuacja się unormuje. Nie trzeba więc będzie dzwonić, by się czegoś dowiedzieć.

Nowa strona portu ma służyć praktyczną i aktualną wiedzą dla pasażerów. Znajdzie się na niej m.in. bieżący rozkład lotów, informacje o wszelkich opłatach i o ewentualnych opóźnieniach, czy awariach.

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
df / 14 lutego 2013 o 20:49
0
@jan: O ja pier...., jak po wojnie!
Avatar
brakwonych połaczen / 14 lutego 2013 o 14:13
0
przed chwilą w Warszawie zakonczyła sie konfernecja Wizzaira. Lublin nie dostał zadnego nowego połaczenie na wisone. Ryan tez milczy. zadnej innej linii nie ma . złą wiadmoscią jest rózniwęz to, ze RYANAIR uruchamia loty na trasie Rzeszów - Oslo Rygge, które startują 30 kwietnia 2013. Nie jest ciekawie. Wyglada na to, ze przez wieksza czesc tego roku LUZ ma zamiar ciagnac na 5 połaczeniach do 3 kreajów.
Avatar
jan / 14 lutego 2013 o 13:28
0
http://youtu.be/gRQP9xOiNQs
Avatar
korona / 13 lutego 2013 o 18:05
0
nie porównuj samochodu do lotniska, bo sie ośmieszasz !!!
Avatar
korona / 13 lutego 2013 o 18:03
0
Wieża kontroli lotów na miarę lotniska, jak w Smoleńsku ! Po drabinie trzeba wchodzić, ale wiocha !
Avatar
sol / 13 lutego 2013 o 12:14
0
[quote name='karol' timestamp='1360698700' post='733344']
Nie martwcie sie zwiazki zawodowe czuwaja nad wizerunkiem lotniska .....
[/quote]

hehe, przewodniczacego juz wyj...bali tak działa szef prezes
Avatar
pan jan / 13 lutego 2013 o 10:44
0
Miało nie być pułapek radarowych. A dzielni wąsaci policjanci schowali się dzisiaj ze swoimi suszarkami za kładką na Smorawińskiego. Tam można bezpiecznie jechać nawet 90 (ulica dwujezdniowa, rozdzielone pasy, brak ruchu pieszego), niebezpiecznie jest kilkaset metrów dalej (przejścia, skrzyżowania, karetki). Dlaczego tam k... nie nigdy ich nie ma? Sam odpowiem: bo nie chodzi im o bezpieczeństwo ale po to by łupić. Na to zgody nie ma!
PS. Mnie nie złapali, wiem że tam często stoją. Jestem za ściganiem deb***i drogowych ale nie za zdzierstwem.
Avatar
kasia / 13 lutego 2013 o 09:07
0
Pomijając fakt, że ten sam artykuł z innym tytułem pojawia się co dwa dni to ja nadal nie rozumiem o co Wy "bijecie pianę". Lotnisko powinno jeszcze zatrudnić minimum 2 osoby. Jedna będzie odbierała telefony od idiotów ( bynajmniej nie pasażerów), żeby informować co się na lotnisku dzieje . A drugą w roli przewodnika, żeby oprowadzać gapiów po pasie startowym. A może nawet 3 te osoby, bo odpukać idiota zadzwoni i zajęte będzie..... Zrozumcie w końcu, że to jest firma komercyjna- ma na siebie zarabiać, a nie dostarczać atrakcji i informacji mieszkańcom regionu. Jedynie czego mi, jako gapiowi brakuje, to lepszej kamery na płycie , ale nie zamierzam z tego powodu nikogo obrażać, ani opluwać.
Pomijając fakt, że ten sam artykuł z innym tytułem pojawia się co dwa dni to ja nadal nie rozumiem o co Wy "bijecie pianę". Lotnisko powinno jeszcze zatrudnić minimum 2 osoby. Jedna będzie odbierała telefony od idiotów ( bynajmniej nie pasażerów), żeby informować co się na lotnisku dzieje . A drugą w roli przewodnika, żeby oprowadzać gapiów po pasie startowym. A może nawet 3 te osoby, bo odpukać idiota zadzwoni i zajęte będzie..... Zrozumcie w końcu, że to jest firma komercyjna- ma na siebie zarabiać, a nie dostarczać atrakcji i ... rozwiń
Avatar
jon / 13 lutego 2013 o 08:15
0
[quote name='Gość' timestamp='1360697364' post='733327']
to jedź wieczorem
[/quote]
neony maja się palić ?
Avatar
belfer / 12 lutego 2013 o 21:23
0
Dlaczego jeszcze nie roz*pier*dolili tego towarzystwa wzajemnej adoracji??? Kolesie???? Kto tym syfem kieruje,dlaczego nie reaguje? Dopiero teraz wpadli na pomysł, który jest u innych standardem? Prezesie do dzieła!!!!!
Avatar
df / 14 lutego 2013 o 20:49
0
@jan: O ja pier...., jak po wojnie!
Avatar
brakwonych połaczen / 14 lutego 2013 o 14:13
0
przed chwilą w Warszawie zakonczyła sie konfernecja Wizzaira. Lublin nie dostał zadnego nowego połaczenie na wisone. Ryan tez milczy. zadnej innej linii nie ma . złą wiadmoscią jest rózniwęz to, ze RYANAIR uruchamia loty na trasie Rzeszów - Oslo Rygge, które startują 30 kwietnia 2013. Nie jest ciekawie. Wyglada na to, ze przez wieksza czesc tego roku LUZ ma zamiar ciagnac na 5 połaczeniach do 3 kreajów.
Avatar
jan / 14 lutego 2013 o 13:28
0
http://youtu.be/gRQP9xOiNQs
Avatar
korona / 13 lutego 2013 o 18:05
0
nie porównuj samochodu do lotniska, bo sie ośmieszasz !!!
Avatar
korona / 13 lutego 2013 o 18:03
0
Wieża kontroli lotów na miarę lotniska, jak w Smoleńsku ! Po drabinie trzeba wchodzić, ale wiocha !
Avatar
sol / 13 lutego 2013 o 12:14
0
[quote name='karol' timestamp='1360698700' post='733344']
Nie martwcie sie zwiazki zawodowe czuwaja nad wizerunkiem lotniska .....
[/quote]

hehe, przewodniczacego juz wyj...bali tak działa szef prezes
Avatar
pan jan / 13 lutego 2013 o 10:44
0
Miało nie być pułapek radarowych. A dzielni wąsaci policjanci schowali się dzisiaj ze swoimi suszarkami za kładką na Smorawińskiego. Tam można bezpiecznie jechać nawet 90 (ulica dwujezdniowa, rozdzielone pasy, brak ruchu pieszego), niebezpiecznie jest kilkaset metrów dalej (przejścia, skrzyżowania, karetki). Dlaczego tam k... nie nigdy ich nie ma? Sam odpowiem: bo nie chodzi im o bezpieczeństwo ale po to by łupić. Na to zgody nie ma!
PS. Mnie nie złapali, wiem że tam często stoją. Jestem za ściganiem deb***i drogowych ale nie za zdzierstwem.
Avatar
kasia / 13 lutego 2013 o 09:07
0
Pomijając fakt, że ten sam artykuł z innym tytułem pojawia się co dwa dni to ja nadal nie rozumiem o co Wy "bijecie pianę". Lotnisko powinno jeszcze zatrudnić minimum 2 osoby. Jedna będzie odbierała telefony od idiotów ( bynajmniej nie pasażerów), żeby informować co się na lotnisku dzieje . A drugą w roli przewodnika, żeby oprowadzać gapiów po pasie startowym. A może nawet 3 te osoby, bo odpukać idiota zadzwoni i zajęte będzie..... Zrozumcie w końcu, że to jest firma komercyjna- ma na siebie zarabiać, a nie dostarczać atrakcji i informacji mieszkańcom regionu. Jedynie czego mi, jako gapiowi brakuje, to lepszej kamery na płycie , ale nie zamierzam z tego powodu nikogo obrażać, ani opluwać.
Pomijając fakt, że ten sam artykuł z innym tytułem pojawia się co dwa dni to ja nadal nie rozumiem o co Wy "bijecie pianę". Lotnisko powinno jeszcze zatrudnić minimum 2 osoby. Jedna będzie odbierała telefony od idiotów ( bynajmniej nie pasażerów), żeby informować co się na lotnisku dzieje . A drugą w roli przewodnika, żeby oprowadzać gapiów po pasie startowym. A może nawet 3 te osoby, bo odpukać idiota zadzwoni i zajęte będzie..... Zrozumcie w końcu, że to jest firma komercyjna- ma na siebie zarabiać, a nie dostarczać atrakcji i ... rozwiń
Avatar
jon / 13 lutego 2013 o 08:15
0
[quote name='Gość' timestamp='1360697364' post='733327']
to jedź wieczorem
[/quote]
neony maja się palić ?
Avatar
belfer / 12 lutego 2013 o 21:23
0
Dlaczego jeszcze nie roz*pier*dolili tego towarzystwa wzajemnej adoracji??? Kolesie???? Kto tym syfem kieruje,dlaczego nie reaguje? Dopiero teraz wpadli na pomysł, który jest u innych standardem? Prezesie do dzieła!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec
Tylko u nas

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec 1 0

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 21 11

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 15 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 506 48

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 10

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 9

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 1

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!