Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A dokąd można dolecieć z Lublina? I z jakich miast do Lublina przylatują?   Już dawno fachowcy stwierdzili, że Lubelskie Lotnisko bez Cargo jest po prostu niewypałem. NO i tak jest
  Cargo to max. 1 - 2 % wszystkich transportów towarów. Firmy nie chcą przewozić swoich jabłek, węgla i maszyn samolotami. Teraz towary przewozi się TIR-ami między krajami (nawet z Europy do Azji), bo samolotami jest dużo drożej. Cargo to mrzonka i to nie uzdrowi lotniska w Świdniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dokąd można dolecieć z Lublina? I z jakich miast do Lublina przylatują?   Już dawno fachowcy stwierdzili, że Lubelskie Lotnisko bez Cargo jest po prostu niewypałem. NO i tak jest
  Możesz podac nazwiska tych fachowców, którzy w regionie rolniczym widzą przyszłośc przed cargo lotniczym? :o  Ziemniaków, buraków, zboża i węgla nie wozi się samolotami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam lotnisko, obwodnica - wszystko powinno iść na pomniki smoleńskie i popiersia prezesa, ehhh lubelski ciemnogrodzie nie dorosłeś jeszcze do cywilizacji zadaniem lotniska podobnie jak dróg nie jest na siebie zarabiać, ale ułatwiać podróżowanie i przyciągać inwestorów
Jeżeli zadaniem lotniska nie jest na siebie zarabiać, to jaka jest rola organów jego operatora?   Znaczy się, że rada nadzorcza i zarząd mają brać pieniądze i mówić, że nadzorowana przez nich spółka akcyjna nie ma przynosić zysków, a tylko generować straty?   Sprawdź w Kodeksie handlowym do jakiego celu powołuje się spółki prawa handlowego i przestań przeciwstawiać sobie różne społecznie cele, bo gdyby PLL byłby właściwie zarządzany, to nie tylko na pomniki by zostało z już ponad 100 milionów strat tej spółki z udziałem lokalnych samorządów.   Twierdzenie, że zadaniem lotniska nie jest zarabianie na siebie i właściciela nie jest frywolnością, a społeczna nieodpowiedzialnością, bo  jako przedsięwzięcie gospodarcze nie mieści się w zadaniach własnych samorządu terytorialnego.   Jak chcesz łożyć na nieodpowiedzialność organów tej spółki z marszałkiem województwa i prezydentem naszego miasta włącznie, to płać z własnej kieszeni, a nie usprawiedliwiasz niegospodarności środków publicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dokąd można dolecieć z Lublina? I z jakich miast do Lublina przylatują?   Już dawno fachowcy stwierdzili, że Lubelskie Lotnisko bez Cargo jest po prostu niewypałem. NO i tak jest
Jacy fachowcy i jakie Cargo?Sądzę, że jest to tylko i wyłącznie tw opinia.Był projekt na terminal Cargo w Białej Podlaskiej ,przy naprawdę niewielkich nakładach lecz został w zarodku odrzucony przez Milera i spółkę tylko dlatego że miał szansę wypalić i nie będzie ciepłych posadek dla notabli czyli nikt z tego nic nie będzie miał tylko jakaś tam polska gospodarka co jest pojęciem tak abstrakcyjnym jak np czarna dziura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jesieni miało być 4 mln,pisali,a tu nagle staniało do 2 mln?Przystąpienie przez PLL do przetargu jest jawnym przestępstwem i jest już najwyższy czas ,aby tym tworem zajęła się prokuratura o ile takowa jeszcze w Polsce istnieje.Może z powodu inwestycji w stadiony,lotniska, markety nie ma już w Polsce kasy na prokuraturę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno tu byłem /na tych stronach/ jak miło jest znowu poczytać malkontentów lubelskich. Proponuję zmianę hasła promującego lubelskie, na Lubelskie kraina malkontentów.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno tu byłem /na tych stronach/ jak miło jest znowu poczytać malkontentów lubelskich. Proponuję zmianę hasła promującego lubelskie, na Lubelskie kraina malkontentów.
A powinniśmy się cieszyć jak nas dymają i robią z nas wała ,tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na co to Cargo na buraki cukrowe? Czy prosięta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...