Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 stycznia 2015 r.
6:30
Edytuj ten wpis

Lotnisko w Świdniku chce promować Lubelskie. Zlecenie za 2 mln zł

207 28 A A

Tylko jedna oferta wpłynęła w organizowanym przez Urząd Marszałkowski przetargu na promocję województwa na lotniskach i na pokładach samolotów. Złożył ją Port Lotniczy Lublin. Wartość zlecenia wynosi 2 mln zł brutto

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Decyzja o tym, czy to Port Lotniczy Lublin zorganizuje kampanię promocyjną województwa zapadnie najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu. To, że zgłosił się tylko jeden oferent może przyspieszyć sprawę, bo nie będzie trzeba czekać 10 dni na ewentualne protesty pozostałych uczestników przetargu.

- Obecnie sprawdzamy nadesłaną ofertę pod względem formalnym, następnie przejdziemy do oceny merytorycznej. Jeżeli nie będzie żadnych zastrzeżeń, to podpiszemy umowę i zaczniemy szykować kreacje. Chcemy, by kampania wystartowała w lutym - mówi Dariusz Donica, dyrektor Departamentu Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim.

Władze lotniska do czasu rozpatrzenia oferty nie chcą mówić o swoich planach. - Zajmujemy się dystrybucją biletów i jesteśmy w stałym kontakcie z przewoźnikami, dlatego mogliśmy wziąć udział w przetargu. Jest to dla nas możliwość pozyskania dodatkowych pieniędzy - przyznaje Piotr Jankowski, rzecznik PLL.

Poza lubelskim portem pytania w sprawie przetargu zadawały jeszcze dwa podmioty, z których żaden nie zdecydował się przedstawić oferty. Jednym z nich były linie lotnicze Eurolot.

Zamówienie jest podzielone na dwa etapy. Pierwszy ma zostać zrealizowany najpóźniej do 30 maja i dotyczy ekspozycji reklam województwa w portach lotniczych. Będą one eksponowane dwóch seriach. Pierwsza będzie trwała pięć, a druga trzy tygodnie.

W poczekalniach klasy biznes miałyby być eksponowane wydawnictwa dotyczące naszego regionu, a w lotniskowych gazetkach miałyby znaleźć się jego całostronicowe reklamy. W grę wchodzą minimum dwa lotniska krajowe i trzy zagraniczne, z którymi Port Lotniczy Lublin ma połączenie lotnicze w trakcie trwania kampanii. W tym pierwszym przypadku pojawi się problem, bo jedynym krajowym lotniskiem, z którego można dolecieć do Lublina jest obecnie Gdańsk. Ostatni samolot do Warszawy odleci 18 stycznia. W tej sytuacji władze województwa zastanawiają się nad zmianą szczegółów zamówienia, choć nie wykluczają, mimo wszystko, reklamy na warszawskim Okęciu.

Drugi etap dotyczy działań promocyjnych na pokładach samolotów wykonujących loty do i z Lublina, na stronach internetowych linii lotniczych, w magazynach pokładowych oraz za pomocą elektronicznych form komunikacji marketingowej przewoźników. Ta kampania ma potrwać minimum 30 dni i rozpocznie się po upływie 30 dni od momentu podpisania umowy.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jan / 18 stycznia 2015 o 17:23
0
A na co to Cargo na buraki cukrowe? Czy prosięta?
Avatar
pat / 16 stycznia 2015 o 17:41
0

Dawno tu byłem /na tych stronach/ jak miło jest znowu poczytać malkontentów lubelskich.

Proponuję zmianę hasła promującego lubelskie, na

Lubelskie kraina malkontentów.

A powinniśmy się cieszyć jak nas dymają i robią z nas wała ,tak?

Avatar
Jan / 16 stycznia 2015 o 10:21
0

Dawno tu byłem /na tych stronach/ jak miło jest znowu poczytać malkontentów lubelskich.

Proponuję zmianę hasła promującego lubelskie, na

Lubelskie kraina malkontentów.

Avatar
pat / 16 stycznia 2015 o 08:58
0

Na jesieni miało być 4 mln,pisali,a tu nagle staniało do 2 mln?Przystąpienie przez PLL do przetargu jest jawnym przestępstwem i jest już najwyższy czas ,aby tym tworem zajęła się prokuratura o ile takowa jeszcze w Polsce istnieje.Może z powodu inwestycji w stadiony,lotniska, markety nie ma już w Polsce kasy na prokuraturę?

Avatar
gumofilc / 16 stycznia 2015 o 08:50
0

A dokąd można dolecieć z Lublina? I z jakich miast do Lublina przylatują?

Już dawno fachowcy stwierdzili, że Lubelskie Lotnisko bez Cargo jest po prostu niewypałem. NO i tak jest

Jacy fachowcy i jakie Cargo?Sądzę, że jest to tylko i wyłącznie tw opinia.Był projekt na terminal Cargo w Białej Podlaskiej ,przy naprawdę niewielkich nakładach lecz został w zarodku odrzucony przez Milera i spółkę tylko dlatego że miał szansę wypalić i nie będzie ciepłych posadek dla notabli czyli nikt z tego nic nie będzie miał tylko jakaś tam polska gospodarka co jest pojęciem tak abstrakcyjnym jak np czarna dziura.

Jacy fachowcy i jakie Cargo?Sądzę, że jest to tylko i wyłącznie tw opinia.Był projekt na terminal Cargo w Białej Podlaskiej ,przy naprawdę niewielkich nakładach lecz został w zarodku odrzucony przez Milera i spółkę tylko dlatego że miał szansę wypalić i nie będzie ciepłych posadek dla notabli czyli nikt z tego nic nie będzie miał tylko jakaś tam polska gospodarka co jest pojęciem tak abstrakcyjnym jak np czarna dziura.

rozwiń
Avatar
BudŻet / 15 stycznia 2015 o 22:24
0

co tam lotnisko, obwodnica - wszystko powinno iść na pomniki smoleńskie i popiersia prezesa, ehhh lubelski ciemnogrodzie nie dorosłeś jeszcze do cywilizacji

zadaniem lotniska podobnie jak dróg nie jest na siebie zarabiać, ale ułatwiać podróżowanie i przyciągać inwestorów

Jeżeli zadaniem lotniska nie jest na siebie zarabiać, to jaka jest rola organów jego operatora?

Znaczy się, że rada nadzorcza i zarząd mają brać pieniądze i mówić, że nadzorowana przez nich spółka akcyjna nie ma przynosić zysków, a tylko generować straty?

Sprawdź w Kodeksie handlowym do jakiego celu powołuje się spółki prawa handlowego i przestań przeciwstawiać sobie różne społecznie cele, bo gdyby PLL byłby właściwie zarządzany, to nie tylko na pomniki by zostało z już ponad 100 milionów strat tej spółki z udziałem lokalnych samorządów.

Twierdzenie, że zadaniem lotniska nie jest zarabianie na siebie i właściciela nie jest frywolnością, a społeczna nieodpowiedzialnością, bo  jako przedsięwzięcie gospodarcze

nie mieści się w zadaniach własnych samorządu terytorialnego.

Jak chcesz łożyć na nieodpowiedzialność organów tej spółki z marszałkiem województwa i prezydentem naszego miasta włącznie, to płać z własnej kieszeni, a nie usprawiedliwiasz niegospodarności środków publicznych.

Jeżeli zadaniem lotniska nie jest na siebie zarabiać, to jaka jest rola organów jego operatora?

Znaczy się, że rada nadzorcza i zarząd mają brać pieniądze i mówić, że nadzorowana przez nich spółka akcyjna nie ma przynosić zysków, a tylko generować straty?

Sprawdź w Kodeksie handlowym do jakiego celu powołuje się spółki prawa handlowego i przestań przeciwstawiać sobie różne społecznie cele, bo gdyby PLL byłby właściwie zarządzany, to nie tylko na pomniki by zostało z już ponad 100 milionów strat tej spółki z u... rozwiń

Avatar
Gość / 15 stycznia 2015 o 20:51
0

A dokąd można dolecieć z Lublina? I z jakich miast do Lublina przylatują?

Już dawno fachowcy stwierdzili, że Lubelskie Lotnisko bez Cargo jest po prostu niewypałem. NO i tak jest

Możesz podac nazwiska tych fachowców, którzy w regionie rolniczym widzą przyszłośc przed cargo lotniczym? :o  Ziemniaków, buraków, zboża i węgla nie wozi się samolotami.

Avatar
gen / 15 stycznia 2015 o 18:10
0

A dokąd można dolecieć z Lublina? I z jakich miast do Lublina przylatują?

Już dawno fachowcy stwierdzili, że Lubelskie Lotnisko bez Cargo jest po prostu niewypałem. NO i tak jest

Cargo to max. 1 - 2 % wszystkich transportów towarów.

Firmy nie chcą przewozić swoich jabłek, węgla i maszyn samolotami.

Teraz towary przewozi się TIR-ami między krajami (nawet z Europy do Azji), bo samolotami jest dużo drożej.

Cargo to mrzonka i to nie uzdrowi lotniska w Świdniku.

Cargo to max. 1 - 2 % wszystkich transportów towarów.

Firmy nie chcą przewozić swoich jabłek, węgla i maszyn samolotami.

Teraz towary przewozi się TIR-ami między krajami (nawet z Europy do Azji), bo samolotami jest dużo drożej.

Cargo to mrzonka i to nie uzdrowi lotniska w Świdniku.

rozwiń
Avatar
zenek / 15 stycznia 2015 o 17:30
0

A dokąd można dolecieć z Lublina? I z jakich miast do Lublina przylatują?

Już dawno fachowcy stwierdzili, że Lubelskie Lotnisko bez Cargo jest po prostu niewypałem. NO i tak jest

Avatar
Gość / 15 stycznia 2015 o 16:21
0

Czy to nie jest tak, że te 2 mln. mają wesprzeć finansowo lotnisko? Bo co i komu reklamować, jak ruchu nie ma, bo połączeń brak? Lotnisko, to niewypał, to przejaw megalomanii władz miasta i część propagandy sukcesu.

Ci, którzy podejmowali decyzje o tej inwestycji powinni być rozliczeni za niegospodarność i odpowiadać swoim prywatnym majątkiem, ponieważ bezpośrednio przyczynili się do tego, że każdy mieszkaniec woj. lubelskiego stał się biedniejszy, zubożały jego dzieci, pogorszyły się warunki życia staruszków.

co tam lotnisko, obwodnica - wszystko powinno iść na pomniki smoleńskie i popiersia prezesa, ehhh lubelski ciemnogrodzie nie dorosłeś jeszcze do cywilizacji

zadaniem lotniska podobnie jak dróg nie jest na siebie zarabiać, ale ułatwiać podróżowanie i przyciągać inwestorów

co tam lotnisko, obwodnica - wszystko powinno iść na pomniki smoleńskie i popiersia prezesa, ehhh lubelski ciemnogrodzie nie dorosłeś jeszcze do cywilizacji

zadaniem lotniska podobnie jak dróg nie jest na siebie zarabiać, ale ułatwiać podróżowanie i przyciągać inwestorów

rozwiń
Avatar
jan / 18 stycznia 2015 o 17:23
0
A na co to Cargo na buraki cukrowe? Czy prosięta?
Avatar
pat / 16 stycznia 2015 o 17:41
0

Dawno tu byłem /na tych stronach/ jak miło jest znowu poczytać malkontentów lubelskich.

Proponuję zmianę hasła promującego lubelskie, na

Lubelskie kraina malkontentów.

A powinniśmy się cieszyć jak nas dymają i robią z nas wała ,tak?

Avatar
Jan / 16 stycznia 2015 o 10:21
0

Dawno tu byłem /na tych stronach/ jak miło jest znowu poczytać malkontentów lubelskich.

Proponuję zmianę hasła promującego lubelskie, na

Lubelskie kraina malkontentów.

Avatar
pat / 16 stycznia 2015 o 08:58
0

Na jesieni miało być 4 mln,pisali,a tu nagle staniało do 2 mln?Przystąpienie przez PLL do przetargu jest jawnym przestępstwem i jest już najwyższy czas ,aby tym tworem zajęła się prokuratura o ile takowa jeszcze w Polsce istnieje.Może z powodu inwestycji w stadiony,lotniska, markety nie ma już w Polsce kasy na prokuraturę?

Avatar
gumofilc / 16 stycznia 2015 o 08:50
0

A dokąd można dolecieć z Lublina? I z jakich miast do Lublina przylatują?

Już dawno fachowcy stwierdzili, że Lubelskie Lotnisko bez Cargo jest po prostu niewypałem. NO i tak jest

Jacy fachowcy i jakie Cargo?Sądzę, że jest to tylko i wyłącznie tw opinia.Był projekt na terminal Cargo w Białej Podlaskiej ,przy naprawdę niewielkich nakładach lecz został w zarodku odrzucony przez Milera i spółkę tylko dlatego że miał szansę wypalić i nie będzie ciepłych posadek dla notabli czyli nikt z tego nic nie będzie miał tylko jakaś tam polska gospodarka co jest pojęciem tak abstrakcyjnym jak np czarna dziura.

Jacy fachowcy i jakie Cargo?Sądzę, że jest to tylko i wyłącznie tw opinia.Był projekt na terminal Cargo w Białej Podlaskiej ,przy naprawdę niewielkich nakładach lecz został w zarodku odrzucony przez Milera i spółkę tylko dlatego że miał szansę wypalić i nie będzie ciepłych posadek dla notabli czyli nikt z tego nic nie będzie miał tylko jakaś tam polska gospodarka co jest pojęciem tak abstrakcyjnym jak np czarna dziura.

rozwiń
Avatar
BudŻet / 15 stycznia 2015 o 22:24
0

co tam lotnisko, obwodnica - wszystko powinno iść na pomniki smoleńskie i popiersia prezesa, ehhh lubelski ciemnogrodzie nie dorosłeś jeszcze do cywilizacji

zadaniem lotniska podobnie jak dróg nie jest na siebie zarabiać, ale ułatwiać podróżowanie i przyciągać inwestorów

Jeżeli zadaniem lotniska nie jest na siebie zarabiać, to jaka jest rola organów jego operatora?

Znaczy się, że rada nadzorcza i zarząd mają brać pieniądze i mówić, że nadzorowana przez nich spółka akcyjna nie ma przynosić zysków, a tylko generować straty?

Sprawdź w Kodeksie handlowym do jakiego celu powołuje się spółki prawa handlowego i przestań przeciwstawiać sobie różne społecznie cele, bo gdyby PLL byłby właściwie zarządzany, to nie tylko na pomniki by zostało z już ponad 100 milionów strat tej spółki z udziałem lokalnych samorządów.

Twierdzenie, że zadaniem lotniska nie jest zarabianie na siebie i właściciela nie jest frywolnością, a społeczna nieodpowiedzialnością, bo  jako przedsięwzięcie gospodarcze

nie mieści się w zadaniach własnych samorządu terytorialnego.

Jak chcesz łożyć na nieodpowiedzialność organów tej spółki z marszałkiem województwa i prezydentem naszego miasta włącznie, to płać z własnej kieszeni, a nie usprawiedliwiasz niegospodarności środków publicznych.

Jeżeli zadaniem lotniska nie jest na siebie zarabiać, to jaka jest rola organów jego operatora?

Znaczy się, że rada nadzorcza i zarząd mają brać pieniądze i mówić, że nadzorowana przez nich spółka akcyjna nie ma przynosić zysków, a tylko generować straty?

Sprawdź w Kodeksie handlowym do jakiego celu powołuje się spółki prawa handlowego i przestań przeciwstawiać sobie różne społecznie cele, bo gdyby PLL byłby właściwie zarządzany, to nie tylko na pomniki by zostało z już ponad 100 milionów strat tej spółki z u... rozwiń

Avatar
Gość / 15 stycznia 2015 o 20:51
0

A dokąd można dolecieć z Lublina? I z jakich miast do Lublina przylatują?

Już dawno fachowcy stwierdzili, że Lubelskie Lotnisko bez Cargo jest po prostu niewypałem. NO i tak jest

Możesz podac nazwiska tych fachowców, którzy w regionie rolniczym widzą przyszłośc przed cargo lotniczym? :o  Ziemniaków, buraków, zboża i węgla nie wozi się samolotami.

Avatar
gen / 15 stycznia 2015 o 18:10
0

A dokąd można dolecieć z Lublina? I z jakich miast do Lublina przylatują?

Już dawno fachowcy stwierdzili, że Lubelskie Lotnisko bez Cargo jest po prostu niewypałem. NO i tak jest

Cargo to max. 1 - 2 % wszystkich transportów towarów.

Firmy nie chcą przewozić swoich jabłek, węgla i maszyn samolotami.

Teraz towary przewozi się TIR-ami między krajami (nawet z Europy do Azji), bo samolotami jest dużo drożej.

Cargo to mrzonka i to nie uzdrowi lotniska w Świdniku.

Cargo to max. 1 - 2 % wszystkich transportów towarów.

Firmy nie chcą przewozić swoich jabłek, węgla i maszyn samolotami.

Teraz towary przewozi się TIR-ami między krajami (nawet z Europy do Azji), bo samolotami jest dużo drożej.

Cargo to mrzonka i to nie uzdrowi lotniska w Świdniku.

rozwiń
Avatar
zenek / 15 stycznia 2015 o 17:30
0

A dokąd można dolecieć z Lublina? I z jakich miast do Lublina przylatują?

Już dawno fachowcy stwierdzili, że Lubelskie Lotnisko bez Cargo jest po prostu niewypałem. NO i tak jest

Avatar
Gość / 15 stycznia 2015 o 16:21
0

Czy to nie jest tak, że te 2 mln. mają wesprzeć finansowo lotnisko? Bo co i komu reklamować, jak ruchu nie ma, bo połączeń brak? Lotnisko, to niewypał, to przejaw megalomanii władz miasta i część propagandy sukcesu.

Ci, którzy podejmowali decyzje o tej inwestycji powinni być rozliczeni za niegospodarność i odpowiadać swoim prywatnym majątkiem, ponieważ bezpośrednio przyczynili się do tego, że każdy mieszkaniec woj. lubelskiego stał się biedniejszy, zubożały jego dzieci, pogorszyły się warunki życia staruszków.

co tam lotnisko, obwodnica - wszystko powinno iść na pomniki smoleńskie i popiersia prezesa, ehhh lubelski ciemnogrodzie nie dorosłeś jeszcze do cywilizacji

zadaniem lotniska podobnie jak dróg nie jest na siebie zarabiać, ale ułatwiać podróżowanie i przyciągać inwestorów

co tam lotnisko, obwodnica - wszystko powinno iść na pomniki smoleńskie i popiersia prezesa, ehhh lubelski ciemnogrodzie nie dorosłeś jeszcze do cywilizacji

zadaniem lotniska podobnie jak dróg nie jest na siebie zarabiać, ale ułatwiać podróżowanie i przyciągać inwestorów

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 77 13

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 21 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 3

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!