Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Platforma krytykuje rząd. „Eksperyment gospodarczy”

Utworzony przez METATRON, 18 stycznia 2021 r. o 17:53 Powrót do artykułu
Niby Platforma udowodniła, że w czasie kryzysu Polska była zieloną wyspą. Ale proszę pamiętać, że czasy są inne, i poparcie inne. Ludzie głosują na PiS ponieważ jest większe rozdawnictwo. Rozumiem, że chcecie wyciągać rękę do przedsiębiorców, ale ta grupa w porównaniu z "Beneficjentami" rządu, jest mikra. Przedsiębiorcy jako wyborcy nie zapewnią Wam głosów, te są tam gdzie pieniądze, w rodzinach. Inna kwestia, że PiS jest rozrzutny, i że to pierwszy kryzys bez zielonej wyspy, taki na minusie. Ale kogo to obchodzi, gdy przelewy z MOPSu czy 500 złotowe zasiłki na każde dziecko ładniej szeleszczą w portfelach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak nieśmiało zapytam, czy czasem prezydent Lublinie nie uprawia polityki na koszt podatników?! Jeżeli w trakcie dzisiejszej konferencji prasowej PO był na urlopie wypoczynkowym lub okolicznościowym, to tego pytania nie było. Jeżeli natomiast udział w tej konferencji prasowej PO miał miejsce w trakcie wykonywania obowiązków służbowych, to proszę łaskawie panie prezydencie wziąć się do roboty, którą finansują... przedsiębiorcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Żuk zapewnił coś tym przedsiębiorcom oprócz pustego gadania? Może by tak zwolnił ludzi z opłat za parkowanie w mieście? Łatwiej byłoby dojechać do tego targu i innych sklepów gdyby tam gdzieś można było zaparkować. Zamiast tego tylko gada jaki to rząd straszny, że jest pandemia, ale jakoś nie zauważył, że tak samo jest za granicą. Tam PiS nie rządzi a knajpy i inne firmy też mają ciężko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to proszę łaskawie panie prezydencie wziąć się do roboty, którą finansują... przedsiębiorcy
Też bym podobnie wnioskował co do niezłomnego obrońcy błota na Górkach. Do uczciwej roboty się weż, kundlu ujadajacy do ostatniej kropli piany z pyska...A nie pod rotmistrza się fałszywie podszywać, w cudze piórka stroić, uczonego durnia z siebie robić......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to proszę łaskawie panie prezydencie wziąć się do roboty, którą finansują... przedsiębiorcy
  Też bym podobnie wnioskował co do niezłomnego obrońcy błota na Górkach. Do uczciwej roboty się weż, kundlu ujadajacy do ostatniej kropli piany z pyska...A nie pod rotmistrza się fałszywie podszywać, w cudze piórka stroić, uczonego durnia z siebie robić......
Będziesz mógł wnioskować do mnie osobiście, jak będę pełnić funkcję za przeproszeniem publiczną i finansowaną z tożsamych środków. Teraz możesz co najwyżej sprawdzić, czy czasem twojej aktywności nie potrzebuje rodzic, współmałżonek, dziecko, wnuk, albo przychówek innego gatunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak będę pełnić funkcję za przeproszeniem publiczną i finansowaną z tożsamych środków
Za przeproszeniem publicznie to na razie idiotę i pośmiewisko z siebie robisz. Chcesz konkurować z Monisią o tytuł błazna forum? A nie wydaje Ci się przypadkiem, że Napoleonem jesteś? Bo cały czas odnoszę takie wrażenie. Lecz się na nogi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak będę pełnić funkcję za przeproszeniem publiczną i finansowaną z tożsamych środków
Za przeproszeniem publicznie to na razie idiotę i pośmiewisko z siebie robisz. Chcesz konkurować z Monisią o tytuł błazna forum? A nie wydaje Ci się przypadkiem, że Napoleonem jesteś? Bo cały czas odnoszę takie wrażenie. Lecz się na nogi....
Dziękuję za komplementy. Moje kwestie zdrowotne sugeruję jednak zostawić tym, których sam sobie wybrałem, bo nawet tytuł naukowy nie daje ci prawa do  wchodzenia  w moje życie prywatne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje kwestie zdrowotne sugeruję jednak zostawić tym, których sam sobie wybrałem, bo nawet tytuł naukowy nie daje ci prawa do wchodzenia w moje życie prywatne
I vice versa. Popisałeś trochę bredni, poszczekałeś? Wystarczy. Nie licz na to, że wciągniesz mnie dalej w ten bełkot obłąkańca. Przepychanki z ciężkim idiotą nie sprawiają mi przyjemności, nie przynoszą satysfakcji. Nie będę Cię nakręcał do coraz większego jazgotu. Do robienia z siebie jakiegoś męczennika forum, ofiary ograniczania wolności. Nowego Winkelrieda, Mesjasza. Ofiarą losu, przegrywem życiowym i tak jesteś. Przestań więc stroić się w cudze piórka, przypinać cudze medale, podszywać się pod kogoś, kim nie jesteś i nigdy nie będziesz. Z Rotmistrzem Pileckim masz tyle wspólnego, co świnia z baletem. A gabinety psychiatryczne Napoleonów na pęczki codziennie widzą. Zmień lekarza, bo ten Cię oszukuje. I lecz się na nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edkowi Zgredkowi, trollowi forumowemu puszczają zwieracze. Z każdym wpisem czuć to coraz bardziej. Czyżby zbiór inwektyw się kończył? Bo o merytoryce nie wspomnę; tej nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z każdym wpisem czuć to coraz bardziej
Ciekawe zjawisko. Póki pokerka nie było - nic nie śmierdziało. Lecz się na nogi. A najpierw umyj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z każdym wpisem czuć to coraz bardziej
  Ciekawe zjawisko. Póki pokerka nie było - nic nie śmierdziało. Lecz się na nogi. A najpierw umyj...
 Stary, złodziejski, komuszy zwyczaj: nawet wypowiedzi kradniesz. To nie dziwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...