Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska posłanka PiS chce zakazać organizacji Halloween w szkołach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 listopada 2017 r. o 09:13 Powrót do artykułu
PIS chce zrobić z Polski największy ciemnogród w tej części świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym w końcu zakazał w szkołach czarnej mafii, tyle szkody wyrządzają głupie te ich zabobony. W domu niech rodzice mówią dzieciom co chcą ale w publicznej szkole głoszenie kłamstw powinno być karane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas zdelegalizować piSS jako partię działającą na szkodę Polski ( nie mylić z wolską klaksteina).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na stanowczy rozdział państwa Polskiego od obcych placówek Watykanu okradających i drenujących nas Polaków od pokoleń niczym rak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła powinna być świecka, prawda pani piso poseł? Ile było by oszczędności na etatach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drugs are bad mkay, because are bad mkay...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masłowska lecz się na nogi bo na łeb już za póżno !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję jeszcze aby zakazana była sprzedaż dyń! Zastanawiam się jak trzeba się nudzić żeby wymyślić coś takiego jak ta kobieta? Może niech zajmie się czymś pożytecznym a nie głupotami! Żal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOOOOOOO widać, ze Kościół PIERWSZA KLASA! Wszystkie dewotki z 1 klasy, hihihihihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy PiSu zdobywając sobie 18,5% poparcia w wyborach uzurpują sobie prawo do stanowieniu o każdym aspekcie życia Polaków. Doszło już do tego, że chcą za nas decydować w co i kiedy mogą się bawić nasze dzieci. Pytam się : Jakim prawem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłanka nie musi się przebierać i tak wszystkich straszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chciała zakazu apeli w szkole i przymusowego chodzenia do kina na beznadziejne polskie produkcje. I jeszcze zakaz nauczania religii, bo ona też nic nie daje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już jej się całkiem w tym głupim moherowym łbie poprzestawiało. Ale zawsze była durnowata - dobra zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Ja myślę, że największą korzyścią dla Polski byłoby gdyby PiS wydał ustawę zakazującą im sprawować władzę!!! Zdecydowanie poprę taką inicjatywę!!!  p.s. ja sama zdecyduję czy moje dzieci mają uczestniczyć i w czym, a dla Halloween- mówię TAK, podobnie jak dla Wszystkich Świętych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W łeb się ......j! Odgórny to bolszewizm był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyże powinny zniknąć z szkół które znajdują się w kraju wolnym wyznaniowo. Dość narzucania nam swoich ,,mądrości'' przez pijaków, przestępców i innych pedofilów oraz zła wszelakiego pod przykrywką kościoła !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łby zakute!!! To NIE jest żadne święto, tylko zwyczaj - całkowicie inna kategoria!!! - tak jak zabawa sylwestrowa, karnawał, zapusty czy jakie tam jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Masłowska ma tę przewagę nad pozostałymi uczestnikami dyskusji o Halloween, że ona na tę zabawę NIE MUSI SIĘ PRZEBIERAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz księżom od tornistrów naszych dzieci !! Precz politykom od usługiwania klechom ! Precz z inkwizycją!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadek Mróz czy ŚWIĘTY MIKOŁAJ , co wolicie zakute łby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...