Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska skarbówka o Polskim Ładzie. Składa ważną obietnicę

Utworzony przez LLUbelak, 19 stycznia 2022 r. o 14:48 Powrót do artykułu
Polaki Lad dla mnie oznacza że nie warto latać za zleceniami, dorabiać się ciężką pracą, korzystać z posiadanej wiedzy - przynajmniej w legalny sposób bo i tak pisdzielce ciebie dojadą i oskubią żeby biedota dogoniła zachód i te mityczne Niemcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielam Twoją interpretację, LLUbelak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym januszą biznesu to zawsze coś przeszkadza. Jak kto się nie nadaje to zwinonć biznes i na etat jak uczciwe ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska Izba Administracji Skarbowej to okupant niszczący polskich przedsiębiorców. Zniszczyli wiele firm podobnie jak US w Puławach w inne im podległe. Większość firm uciekła do Warszawy i na Śląsk. Niech oni lepiej zamkną ryje. Choć w ich urzędach dochodziło do przestępstw i kradzieży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko taki idiota jak kaczor mogl wymyslec nowy lad 20 stycznia a ja dalej nie wiem jaki podatek zaplace za styczen Oby szlag trafil ten rzad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można ufać "tej władzy" i wierzyć w sprawiedliwość ??? Przez ostatnie 30 lat mój znajomy pracował na 2 lub 3 -etatach po 16-18 godz. dziennie z sobotami i niedzielami by zarobić na "porządną" emeryturę. A teraz władza równa go z nierobami i nie pracującą patologią ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...