Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kanthak to pacynka, taki puppet, Partia wkłada w niego rękę i porusza grdyką, tak, że z tych złotych ust padają propagandowe formułki Partii, a żaden przejaw samodzielności się nie przeciśnie. Piękny niczym lalka Barbie. Podobnie mądry. Wstyd było głosować. Tylko jĄtrzy, spadochroniarz jeden. Co do LGBT, to partia PiS stosuje metodę o nazwie REORIENTACJA, ustawiając ludzi LGBT jako kozła ofiarnego, tylko po to aby eskalować konflikt wśród ludzi, tak aby nie zaczęli pytać się czemu ceny nagle rosną, i czemu Polska rekordowo się zadłuża i gdzie płyną pieniądze. Dlaczego PiS źle zarządza Polską?
  Podaj przykład partii politycznej, w której statut dopuszcza postępowanie niezgodne z jej programem. Nawet w tych najbardziej liberalnych oczekiwana jest od członków akceptacja celów, formy działania i zasad określonych w statucie, regulaminach wewnętrznych oraz decyzjach władz Partii. W tej systemowej sytuacji poseł Jan Kanthak jest jednym z najbardziej niezależnych w grupie uzależnionych zapisami statutowymi zarejestrowanych w Polsce partii politycznych.     Wiesz, dlaczego mogę publicznie wyrazić taką opinię? Bo jestem bezpartyjny.
 Ty raczej nie tyle jesteś bezpartyjny, co antypartyjny (w stosunku do określonej partii).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te sklepy a i owszem w gejowskiej dzielnicy. Dojna zmiana napuszcza na osoby homoseksualnne a sani zabawiają się za oceanem? Co on robił w tej dzielnicy?? Z torebką paradował?? Ktp szxzuje ludzi na ludzi to mu diabeł mózg wypala do reszty..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kanthak to pacynka, taki puppet, Partia wkłada w niego rękę i porusza grdyką, tak, że z tych złotych ust padają propagandowe formułki Partii, a żaden przejaw samodzielności się nie przeciśnie. Piękny niczym lalka Barbie. Podobnie mądry. Wstyd było głosować. Tylko jĄtrzy, spadochroniarz jeden. Co do LGBT, to partia PiS stosuje metodę o nazwie REORIENTACJA, ustawiając ludzi LGBT jako kozła ofiarnego, tylko po to aby eskalować konflikt wśród ludzi, tak aby nie zaczęli pytać się czemu ceny nagle rosną, i czemu Polska rekordowo się zadłuża i gdzie płyną pieniądze. Dlaczego PiS źle zarządza Polską?
 Podaj przykład partii politycznej, w której statut dopuszcza postępowanie niezgodne z jej programem. Nawet w tych najbardziej liberalnych oczekiwana jest od członków akceptacja celów, formy działania i zasad określonych w statucie, regulaminach wewnętrznych oraz decyzjach władz Partii. W tej systemowej sytuacji poseł Jan Kanthak jest jednym z najbardziej niezależnych w grupie uzależnionych zapisami statutowymi zarejestrowanych w Polsce partii politycznych.     Wiesz, dlaczego mogę publicznie wyrazić taką opinię? Bo jestem bezpartyjny.
Ty raczej nie tyle jesteś bezpartyjny, co antypartyjny (w stosunku do określonej partii).
  Spróbuj, chociażby tylko założyć, że ktoś jest inny niż ty i nigdy nie był członkiem żadnej partii politycznej. Takich osób w wieku rówieśniczym, młodszych i starszych znam więcej niż tych, którzy są lub byli członkami partii politycznych. Przyjmij również, że nie oceniam tych, którzy są inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Aborcja Jezusa     " w wykonaiu ekipy LGBT?  -        to dowód jak daleko może posunąć się destrukcyjna l     ewica w bezczeszczeniu uczuć religijnych katolików     . Pokazali to tęczowi psychole z LGBT,      trzy lata temu w Argentynie.      Aborcji na jakimś Rabinie czy Mhomecie nie pokażą lewaccy dranie, bo tamcie by ich skrócili o ....
 Zastanawia mnie czemu siedzisz tutaj, na forum gazety której nie lubisz i cały czas obrażasz jej redaktorów i czytelników, zamiast siedzieć już w tej Argentynie własnym ciałem broniąc tego abortowanego Jezusa? Nie jesteś prawdziwym katolikiem. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SODOMA - przypomnę wszystkim, też była "miastem bez homofobii"... i jak to się dalej u nich potoczyło ?!
Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że to przekaz biblijny, a nie fakty?
Abraham był innego zdania :)
 Tak... Fikcyjna postać z książki na pewno nie zgodziłaby się ze stwierdzeniem że jest tylko wymysłem... Logicznie. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kanthak to pacynka, taki puppet, Partia wkłada w niego rękę i porusza grdyką, tak, że z tych złotych ust padają propagandowe formułki Partii, a żaden przejaw samodzielności się nie przeciśnie. Piękny niczym lalka Barbie. Podobnie mądry. Wstyd było głosować. Tylko jĄtrzy, spadochroniarz jeden. Co do LGBT, to partia PiS stosuje metodę o nazwie REORIENTACJA, ustawiając ludzi LGBT jako kozła ofiarnego, tylko po to aby eskalować konflikt wśród ludzi, tak aby nie zaczęli pytać się czemu ceny nagle rosną, i czemu Polska rekordowo się zadłuża i gdzie płyną pieniądze. Dlaczego PiS źle zarządza Polską?
Podaj przykład partii politycznej, w której statut dopuszcza postępowanie niezgodne z jej programem. Nawet w tych najbardziej liberalnych oczekiwana jest od członków akceptacja celów, formy działania i zasad określonych w statucie, regulaminach wewnętrznych oraz decyzjach władz Partii. W tej systemowej sytuacji poseł Jan Kanthak jest jednym z najbardziej niezależnych w grupie uzależnionych zapisami statutowymi zarejestrowanych w Polsce partii politycznych.     Wiesz, dlaczego mogę publicznie wyrazić taką opinię? Bo jestem bezpartyjny.
Ty raczej nie tyle jesteś bezpartyjny, co antypartyjny (w stosunku do określonej partii).
  Spróbuj, chociażby tylko założyć, że ktoś jest inny niż ty i nigdy nie był członkiem żadnej partii politycznej. Takich osób w wieku rówieśniczym, młodszych i starszych znam więcej niż tych, którzy są lub byli członkami partii politycznych. Przyjmij również, że nie oceniam tych, którzy są inni.
No i co z tego? Czy nie masz sympatii politycznych? Masz - to wynika z wielu twoich wypowiedzi na forum. A co do przynależności partyjnej - też nigdy nie byłem członkiem żadnego ugrupowania politycznego, ale jakie to ma znaczenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...