Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 sierpnia 2020 r.
9:24

Lubelski poseł w telewizji: „W San Francisco są sklepy mięsne dla ideologii LGBT”

Autor: Zdjęcie autora sko
830 26 A A
Jan Kanthak
Jan Kanthak (fot. Archiwum)

Jan Kanthak w telewizji mówił o „ideologii LGBT”. Piotr Kraśko ostro zripostował: - Mamy w Polsce wiele wspaniałych programów podróżniczych, w których na pewno ta opowieść znajdzie swoje miejsce.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jan Kanthak z klubu PiS (formalnie należy do Solidarnej Polski) był w poniedziałek gościem TVN24, gdzie z m.in. Piotrem Kraśko rozmawiał o LGBT i dymisji łódzkiego kuratora oświaty.

Przypomnijmy, że Grzegorz Wierzchowski w TV Trwam, mówił o „wirusie LGBT”.

Kanthak w TVN24 mówił, że nie jest to oficjalny powód odwołania kuratora. Informacje o tym nazwał „manipulacjami".

Kraśko zaczął dopytywać lubelskiego posła o cechy „ideologii LGBT”.

- Środowiska LGBT mają swoje księgarnie, kina, swoje sklepy. Ja byłem kiedyś w San Francisco, w dzielnicy Cruz. I byłem świadkiem tego, jak wygląda ta dzielnica. Sklepy mięsne dla ideologii LGBT – mówił parlamentarzysta.

Dziennikarz na to: - Panie pośle, mamy w Polsce wiele wspaniałych programów podróżniczych, w których na pewno ta opowieść znajdzie swoje miejsce.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
_XD_ / 25 sierpnia 2020 r. o 09:34
+72
Pomijając że dzban, to on taki lubelski jak i prawnik. Że go na adiunkta nie chcieli przyjąć, bo błaźni się ilekroć otworzy usta. XD
Avatar
___K___ / 25 sierpnia 2020 r. o 09:46
+69
Może pan poseł wziąłby się do jakiejś sensownej roboty, zamiast bajdurzyć o sprawach, na których się nie zna. Kraj zrujnowany, a ci wciąż jakieś swojej obsesje seksualne wizualizują. Ludzie, którzy głosowali na PiS z przystawkami są równie winni stanu polskiej gospodarki. Rozpieprzyliście piękny kraj, a żeby tego nie było widać, to rozpętujecie kolejną wojenkę, tym razem na tle seksualnym. Jak was to tak boli, to rozliczcie księży-pedofilów. Tu jest dużo do zrobienia.
Avatar
Adam_z_Lublina / 25 sierpnia 2020 r. o 10:02
+57
PiS potrzebuje nowego wroga więc na siłę wymyśla jaką ideologię skłócając tym Polaków między sobą. Jest to obrzydliwe bo krzywdzi się tym nie tylko środowiska LGBT, ale tak naprawdę nas wszystkich ustawiając niepotrzebnie po jednej lub drugiej stronie barykady. PiS próbuje wmówić Polakom, że garstka dziewczyn i licealistów zagraża naszej kulturze, wartościom i 1000 letniej państwowości co jest po prostu niedorzeczne i śmieszne. A jedyna ideologia jaka może nam zagrażać, jak pokazała historia, jest ideologia pogardy, wykluczenia i nienawiści którą w swoich wypowiedziach propagują prawicowi prawicy tacy jak np. Czarnek, Tarczyński czy Terlecki.
PiS potrzebuje nowego wroga więc na siłę wymyśla jaką ideologię skłócając tym Polaków między sobą. Jest to obrzydliwe bo krzywdzi się tym nie tylko środowiska LGBT, ale tak naprawdę nas wszystkich ustawiając niepotrzebnie po jednej lub drugiej stronie barykady. PiS próbuje wmówić Polakom, że garstka dziewczyn i licealistów zagraża naszej kulturze, wartościom i 1000 letniej państwowości co jest po prostu niedorzeczne i śmieszne. A jedyna ideologia jaka może nam zagrażać, jak pokazała historia, jest ideologia pogardy, wykluczenia i nienawiśc... rozwiń
Avatar
RespiratorPISu / 25 sierpnia 2020 r. o 09:43
+57
Spójrzcie dzbany kogo wybraliście...........
Avatar
michał Kiciński / 25 sierpnia 2020 r. o 10:43
+44
Z niego taki poseł Lubelski jak ze świni hipopotam .Przecież to spadochroniarz z Gdańska ,którego własna uczelnia sie wstydzi ,taki z niego adiunkt prawa .A zapomniałem wybrali go na posła inaczej myślący .
Avatar
Berretto / 25 sierpnia 2020 r. o 10:03
+24
Czyli mamy do czynienia z epicką walką ideologii patokatolickiej z ideologią LGBT! Kto zwycięży? Jaka będzie przyszłość tego uniwersum!?
Avatar
chemikinfo / 25 sierpnia 2020 r. o 13:18
+9
A kto to tego khantaka wybrał na posła! A zresztą to nie wina osła że wybrano go na POSŁA
Avatar
OPUSDEI / 25 sierpnia 2020 r. o 19:07
+7
Kanthak to pacynka, taki puppet, Partia wkłada w niego rękę i porusza grdyką, tak, że z tych złotych ust padają propagandowe formułki Partii, a żaden przejaw samodzielności się nie przeciśnie. Piękny niczym lalka Barbie. Podobnie mądry. Wstyd było głosować. Tylko jĄtrzy, spadochroniarz jeden. Co do LGBT, to partia PiS stosuje metodę o nazwie REORIENTACJA, ustawiając ludzi LGBT jako kozła ofiarnego, tylko po to aby eskalować konflikt wśród ludzi, tak aby nie zaczęli pytać się czemu ceny nagle rosną, i czemu Polska rekordowo się zadłuża i gdzie płyną pieniądze. Dlaczego PiS źle zarządza Polską?
Kanthak to pacynka, taki puppet, Partia wkłada w niego rękę i porusza grdyką, tak, że z tych złotych ust padają propagandowe formułki Partii, a żaden przejaw samodzielności się nie przeciśnie. Piękny niczym lalka Barbie. Podobnie mądry. Wstyd było głosować. Tylko jĄtrzy, spadochroniarz jeden. Co do LGBT, to partia PiS stosuje metodę o nazwie REORIENTACJA, ustawiając ludzi LGBT jako kozła ofiarnego, tylko po to aby eskalować konflikt wśród ludzi, tak aby nie zaczęli pytać się czemu ceny nagle rosną, i czem... rozwiń
Avatar
tadek68 / 26 sierpnia 2020 r. o 10:06
+6
Te sklepy a i owszem w gejowskiej dzielnicy. Dojna zmiana napuszcza na osoby homoseksualnne a sani zabawiają się za oceanem? Co on robił w tej dzielnicy?? Z torebką paradował?? Ktp szxzuje ludzi na ludzi to mu diabeł mózg wypala do reszty..
Avatar
TECZOWY_ZSL / 25 sierpnia 2020 r. o 15:00
+6
SODOMA - przypomnę wszystkim, też była "miastem bez homofobii"... i jak to się dalej u nich potoczyło ?!
Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że to przekaz biblijny, a nie fakty?
 Abraham był innego zdania :)
Avatar
___K___ / 30 sierpnia 2020 r. o 08:56
0
Kanthak to pacynka, taki puppet, Partia wkłada w niego rękę i porusza grdyką, tak, że z tych złotych ust padają propagandowe formułki Partii, a żaden przejaw samodzielności się nie przeciśnie. Piękny niczym lalka Barbie. Podobnie mądry. Wstyd było głosować. Tylko jĄtrzy, spadochroniarz jeden. Co do LGBT, to partia PiS stosuje metodę o nazwie REORIENTACJA, ustawiając ludzi LGBT jako kozła ofiarnego, tylko po to aby eskalować konflikt wśród ludzi, tak aby nie zaczęli pytać się czemu ceny nagle rosną, i czemu Polska rekordowo się zadłuża i gdzie płyną pieniądze. Dlaczego PiS źle zarządza Polską?
Podaj przykład partii politycznej, w której statut dopuszcza postępowanie niezgodne z jej programem. Nawet w tych najbardziej liberalnych oczekiwana jest od członków akceptacja celów, formy działania i zasad określonych w statucie, regulaminach wewnętrznych oraz decyzjach władz Partii. W tej systemowej sytuacji poseł Jan Kanthak jest jednym z najbardziej niezależnych w grupie uzależnionych zapisami statutowymi zarejestrowanych w Polsce partii politycznych.     Wiesz, dlaczego mogę publicznie wyrazić taką opinię? Bo jestem bezpartyjny.
Ty raczej nie tyle jesteś bezpartyjny, co antypartyjny (w stosunku do określonej partii).
  Spróbuj, chociażby tylko założyć, że ktoś jest inny niż ty i nigdy nie był członkiem żadnej partii politycznej. Takich osób w wieku rówieśniczym, młodszych i starszych znam więcej niż tych, którzy są lub byli członkami partii politycznych. Przyjmij również, że nie oceniam tych, którzy są inni.
No i co z tego? Czy nie masz sympatii politycznych? Masz - to wynika z wielu twoich wypowiedzi na forum. A co do przynależności partyjnej - też nigdy nie byłem członkiem żadnego ugrupowania politycznego, ale jakie to ma znaczenie?
No i co z tego? Czy nie masz sympatii politycznych? Masz - to wynika z wielu twoich wypowiedzi na forum. A co do przynależności partyjnej - też nigdy nie byłem członkiem żadnego ugrupowania politycznego, ale jakie to ma znaczenie? rozwiń
Avatar
_XD_ / 28 sierpnia 2020 r. o 19:54
+2
SODOMA - przypomnę wszystkim, też była "miastem bez homofobii"... i jak to się dalej u nich potoczyło ?!
Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że to przekaz biblijny, a nie fakty?
Abraham był innego zdania :)
 Tak... Fikcyjna postać z książki na pewno nie zgodziłaby się ze stwierdzeniem że jest tylko wymysłem... Logicznie. XD
Avatar
_XD_ / 28 sierpnia 2020 r. o 19:52
+2
  Aborcja Jezusa     " w wykonaiu ekipy LGBT?  -        to dowód jak daleko może posunąć się destrukcyjna l     ewica w bezczeszczeniu uczuć religijnych katolików     . Pokazali to tęczowi psychole z LGBT,      trzy lata temu w Argentynie.      Aborcji na jakimś Rabinie czy Mhomecie nie pokażą lewaccy dranie, bo tamcie by ich skrócili o ....
 Zastanawia mnie czemu siedzisz tutaj, na forum gazety której nie lubisz i cały czas obrażasz jej redaktorów i czytelników, zamiast siedzieć już w tej Argentynie własnym ciałem broniąc tego abortowanego Jezusa? Nie jesteś prawdziwym katolikiem. XD
 Zastanawia mnie czemu siedzisz tutaj, na forum gazety której nie lubisz i cały czas obrażasz jej redaktorów i czytelników, zamiast siedzieć już w tej Argentynie własnym ciałem broniąc tego abortowanego Jezusa? Nie jesteś prawdziwym katolikiem. XD rozwiń
Avatar
LAS / 28 sierpnia 2020 r. o 07:39
+2
Kanthak to pacynka, taki puppet, Partia wkłada w niego rękę i porusza grdyką, tak, że z tych złotych ust padają propagandowe formułki Partii, a żaden przejaw samodzielności się nie przeciśnie. Piękny niczym lalka Barbie. Podobnie mądry. Wstyd było głosować. Tylko jĄtrzy, spadochroniarz jeden. Co do LGBT, to partia PiS stosuje metodę o nazwie REORIENTACJA, ustawiając ludzi LGBT jako kozła ofiarnego, tylko po to aby eskalować konflikt wśród ludzi, tak aby nie zaczęli pytać się czemu ceny nagle rosną, i czemu Polska rekordowo się zadłuża i gdzie płyną pieniądze. Dlaczego PiS źle zarządza Polską?
 Podaj przykład partii politycznej, w której statut dopuszcza postępowanie niezgodne z jej programem. Nawet w tych najbardziej liberalnych oczekiwana jest od członków akceptacja celów, formy działania i zasad określonych w statucie, regulaminach wewnętrznych oraz decyzjach władz Partii. W tej systemowej sytuacji poseł Jan Kanthak jest jednym z najbardziej niezależnych w grupie uzależnionych zapisami statutowymi zarejestrowanych w Polsce partii politycznych.     Wiesz, dlaczego mogę publicznie wyrazić taką opinię? Bo jestem bezpartyjny.
Ty raczej nie tyle jesteś bezpartyjny, co antypartyjny (w stosunku do określonej partii).
  Spróbuj, chociażby tylko założyć, że ktoś jest inny niż ty i nigdy nie był członkiem żadnej partii politycznej. Takich osób w wieku rówieśniczym, młodszych i starszych znam więcej niż tych, którzy są lub byli członkami partii politycznych. Przyjmij również, że nie oceniam tych, którzy są inni.
  Spróbuj, chociażby tylko założyć, że ktoś jest inny niż ty i nigdy nie był członkiem żadnej partii politycznej. Takich osób w wieku rówieśniczym, młodszych i starszych znam więcej niż tych, którzy są lub byli członkami partii politycznych. Przyjmij również, że nie oceniam tych, którzy są inni. rozwiń
Avatar
tadek68 / 26 sierpnia 2020 r. o 10:06
+6
Te sklepy a i owszem w gejowskiej dzielnicy. Dojna zmiana napuszcza na osoby homoseksualnne a sani zabawiają się za oceanem? Co on robił w tej dzielnicy?? Z torebką paradował?? Ktp szxzuje ludzi na ludzi to mu diabeł mózg wypala do reszty..
Avatar
___K___ / 26 sierpnia 2020 r. o 09:51
+4
Kanthak to pacynka, taki puppet, Partia wkłada w niego rękę i porusza grdyką, tak, że z tych złotych ust padają propagandowe formułki Partii, a żaden przejaw samodzielności się nie przeciśnie. Piękny niczym lalka Barbie. Podobnie mądry. Wstyd było głosować. Tylko jĄtrzy, spadochroniarz jeden. Co do LGBT, to partia PiS stosuje metodę o nazwie REORIENTACJA, ustawiając ludzi LGBT jako kozła ofiarnego, tylko po to aby eskalować konflikt wśród ludzi, tak aby nie zaczęli pytać się czemu ceny nagle rosną, i czemu Polska rekordowo się zadłuża i gdzie płyną pieniądze. Dlaczego PiS źle zarządza Polską?
  Podaj przykład partii politycznej, w której statut dopuszcza postępowanie niezgodne z jej programem. Nawet w tych najbardziej liberalnych oczekiwana jest od członków akceptacja celów, formy działania i zasad określonych w statucie, regulaminach wewnętrznych oraz decyzjach władz Partii. W tej systemowej sytuacji poseł Jan Kanthak jest jednym z najbardziej niezależnych w grupie uzależnionych zapisami statutowymi zarejestrowanych w Polsce partii politycznych.     Wiesz, dlaczego mogę publicznie wyrazić taką opinię? Bo jestem bezpartyjny.
 Ty raczej nie tyle jesteś bezpartyjny, co antypartyjny (w stosunku do określonej partii).
 Ty raczej nie tyle jesteś bezpartyjny, co antypartyjny (w stosunku do określonej partii). rozwiń
Avatar
LAS / 26 sierpnia 2020 r. o 07:17
0
Kanthak to pacynka, taki puppet, Partia wkłada w niego rękę i porusza grdyką, tak, że z tych złotych ust padają propagandowe formułki Partii, a żaden przejaw samodzielności się nie przeciśnie. Piękny niczym lalka Barbie. Podobnie mądry. Wstyd było głosować. Tylko jĄtrzy, spadochroniarz jeden. Co do LGBT, to partia PiS stosuje metodę o nazwie REORIENTACJA, ustawiając ludzi LGBT jako kozła ofiarnego, tylko po to aby eskalować konflikt wśród ludzi, tak aby nie zaczęli pytać się czemu ceny nagle rosną, i czemu Polska rekordowo się zadłuża i gdzie płyną pieniądze. Dlaczego PiS źle zarządza Polską?
  Podaj przykład partii politycznej, w której statut dopuszcza postępowanie niezgodne z jej programem. Nawet w tych najbardziej liberalnych oczekiwana jest od członków akceptacja celów, formy działania i zasad określonych w statucie, regulaminach wewnętrznych oraz decyzjach władz Partii. W tej systemowej sytuacji poseł Jan Kanthak jest jednym z najbardziej niezależnych w grupie uzależnionych zapisami statutowymi zarejestrowanych w Polsce partii politycznych.  Wiesz, dlaczego mogę publicznie wyrazić taką opinię? Bo jestem bezpartyjny.
  Podaj przykład partii politycznej, w której statut dopuszcza postępowanie niezgodne z jej programem. Nawet w tych najbardziej liberalnych oczekiwana jest od członków akceptacja celów, formy działania i zasad określonych w statucie, regulaminach wewnętrznych oraz decyzjach władz Partii. W tej systemowej sytuacji poseł Jan Kanthak jest jednym z najbardziej niezależnych w grupie uzależnionych zapisami statutowymi zarejestrowanych w Polsce partii politycznych.  Wiesz, dlaczego mogę publicznie wyrazić taką opinię? Bo jestem b... rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 25 sierpnia 2020 r. o 19:56
+3
Aleksander Kwaśniewski: "Nie poszedłbym na protest LGBT w sprawie 'Margot'. Radykalizacja jest niedobra"
Avatar
OPUSDEI / 25 sierpnia 2020 r. o 19:07
+7
Kanthak to pacynka, taki puppet, Partia wkłada w niego rękę i porusza grdyką, tak, że z tych złotych ust padają propagandowe formułki Partii, a żaden przejaw samodzielności się nie przeciśnie. Piękny niczym lalka Barbie. Podobnie mądry. Wstyd było głosować. Tylko jĄtrzy, spadochroniarz jeden. Co do LGBT, to partia PiS stosuje metodę o nazwie REORIENTACJA, ustawiając ludzi LGBT jako kozła ofiarnego, tylko po to aby eskalować konflikt wśród ludzi, tak aby nie zaczęli pytać się czemu ceny nagle rosną, i czemu Polska rekordowo się zadłuża i gdzie płyną pieniądze. Dlaczego PiS źle zarządza Polską?
Kanthak to pacynka, taki puppet, Partia wkłada w niego rękę i porusza grdyką, tak, że z tych złotych ust padają propagandowe formułki Partii, a żaden przejaw samodzielności się nie przeciśnie. Piękny niczym lalka Barbie. Podobnie mądry. Wstyd było głosować. Tylko jĄtrzy, spadochroniarz jeden. Co do LGBT, to partia PiS stosuje metodę o nazwie REORIENTACJA, ustawiając ludzi LGBT jako kozła ofiarnego, tylko po to aby eskalować konflikt wśród ludzi, tak aby nie zaczęli pytać się czemu ceny nagle rosną, i czem... rozwiń
Avatar
marian123123 / 25 sierpnia 2020 r. o 17:51
-4
Ten kantak to icek jakiś