Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski zakonnik oskarża nie tylko o. Rydzyka. Księża komentują słowa dominikanina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2018 r. o 08:14 Powrót do artykułu
brawo dla o.Ludwika za odwagę,nie boi się krytyki sługusów rydzyka,mdli mnie jak politycy właża bez wazeliny temu rydzykowi,ludzie nie chodzą do kościola bo nie chca słuchać księży polityków i tego jadu z rydzykowej tv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U Dominikanów tylko pierogi są dobre (choć nie tanie), reszta to ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapelusze z głów przed ojcem Wiśniewskim. Szkoda tylko, że kościelno-pisowscy szczekacze będą próbowali go zniszczyć. Dużo zdrowia i cierpliwości ojcze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Tygodniku Powszechnym publikują tylko zdrajcy podobnie jak w gazecie michnika. A ten Wiśniewski to kto, jakiś kolejny wirtualny autorytet KOD-u i innych sprzedawczyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dominikanie przeszli lustrację ? Polecam ksiązkę OFICER oraz KSIĄDZ - Sumlinskiego.... prawda was przerazi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooooooooooooo prawda w oczy kole co niektórych..... dziękuję o. Wiśniewski za te słowa. Niestety, ale to jest smutna prawda, co potwierdza się tez w komentarzach poniżej... Kościół powinien coraz głośniej i z odwagą prawdę głosić. Cóż, a za o. Rydzyka pozostaje tylko modlitwa żeby się opamiętał bo złą drogą kroczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wrześniu pluł Guzyński, teraz pluje Wisniewski ? jakies wytyczne otrzymali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielam w całości głos przedmówcy. Hipokryzja KK sięga zenitu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Księża wobec bezpieki" - mocno boląca lektura. Dlatego wycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedi "ojcowie" lansuja się w lewacki postubeckich stacjach radiowych i telewizyjnych, inni słuchają dzieła Rydzyka wspieranego jeszcze przez Jana Pawła 2 i miliony Polaków - kogo wybierasz Czytelniku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec taki mądry, to może powie coś o aktach filozofa i innych "zatroskanych" o owieczki kapusiach? Mało medialny temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie Kościoła zaczyna dostrzegać, że prawicowa przywiązanie do wartości chrześcijańskich jest bardzo płytka a wręcz pozorna. A prawicowa nienawiść i pogarda jest wręcz sprzeczna z Przykazaniem Miłości na której opiera się cała nauka Kościoła Katolickiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W Polsce, w tej mojej ziemi ojczystej, w której stale tkwię głęboko wrośnięty korzeniami mojego życia, mojego serca, mojego powołania” – podkreślał Jan Paweł II
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Podstawy patriotyzmu Jana Pawła II” - dr. Jan Jaworski - polecamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP2- "Patriotyzm oznacza umiłowanie tego, co ojczyste: umiłowanie historii, tradycji, języka czy samego krajobrazu ojczystego. Jest to miłość, która obejmuje również dzieła rodaków i owoce ich geniuszu. Próbą dla tego umiłowania staje się każde zagrożenie tego dobra, jakim jest ojczyzna. Nasze dzieje uczą, że Polacy byli zawsze zdolni do wielkich ofiar dla zachowania tego dobra albo też dla jego odzyskania" Pamięć i tożsamość, Kraków 2005 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jedi "ojcowie" lansuja się w lewacki postubeckich stacjach radiowych i telewizyjnych, inni słuchają dzieła Rydzyka wspieranego jeszcze przez Jana Pawła 2 i miliony Polaków - kogo wybierasz Czytelniku ?
 Nie manipuluj człowieku! Jan Paweł II i o. Rydzyk to dwie różne wizje Kościła Katolickiego. Sam Rydzyk tym mówił, jak wypominał Janowi Pawłowi, że "nie pobłogasławił powstania telewizji Trwam"! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP2: "...i „codziennie dziękuję, że jest w Polsce takie radio i się nazywa Radio Maryja”"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... Papież zapytał mnie wówczas m.in., kto przeszkadza Radiu Maryja. Powiedziałem: „Ojcze Święty – libertyni”. Myślałem o ideologii, bo stąd idzie ten atak, w pewnej chwili powiedziałem, że tu już nie ma dialogu, tu już nie wolno prowadzić dialogu, a oni mogą najwyżej zabić. Jan Paweł II kiwał głową, patrzył na mnie i mówił: „Oni mogą zamordować”. Takie rozmowy były prowadzone z Ojcem Świętym. Były i inne, zawsze dzięki sekretarzowi Papieża. Ojciec Święty powtarzał mi wielokrotnie: „Tylko się nie daj”" — mówi o. Rydzyk - wpolityce.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
29 listopada w czasie modlitwy „Anioł Pański” Papież powiedział: „Pozdrawiam także uczestników tej modlitwy przez Radio Maryja”. Czy powiedział coś poodbnego o rmf, zet, tokfm, trojce, plus czy puls ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propaganda nienawiści wobec wszystkich oponentów politycznych uprawiana przez polityków PiS jest sprzeczna z wartościami Kościoła Katolickiego. Każdy zaczyna to coraz wyraźniej dostrzegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...