Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Coraz więcej zakażeń wirusem HIV. "Ludzie się nie badają"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 kwietnia 2019 r. o 09:37 Powrót do artykułu
Chyba wsadzają tam gdzie nie trzeba... cała tajemnica. A najwięcej to wiecie gdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napływ Ukrainek i wszystko jasne. Odsetek zarażonych na Ukrainie jest równy państwom afrykańskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czemu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo nie przyjmujecie pacjentów!!! Byłem w piątek żeby zapisać się do poradni chorób zakaźnych bo coś mi jest od ponad pół roku i żaden lekarz nie wie o co chodzi. Podejrzenie boleriozy - ale nie wiadomo... idę się zapisać do poradni chorób zakaźnych a Pani w okienku mi mówi że limit NFZ wyczerpany do końca roku, w czerwcu może ruszą zapisy na styczeń 2020r.!!! Pytam się więc co mam zrobić? A ona na to że mogę się poskarżyć w NFZ lub wyżej... A tu dzisiaj czytam bezczelny artykuł w lokalnej gazecie: ludzie się nie badają! A gdzie mają się badać - pytam się...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukrainki takie słodkie,urocze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogliby jeszcze rozpisać ile przypadków było w Lublinie, a ile w poszczególnych powiatach. I czy był jakiś np. powiat "wolny" od HIV, w którym w ubieglym roku nie wykryto żadnego zakażenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się puka w kakao to się ma "nowe doznania".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Portale z seksem grupowym, możliwość zapoznawania partnerów przez Internet. Syf, kila i mogiła. Kiedyś tego nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz wiecej Ukrainek, a przeczytajcie sobie jaki odsetech ich ma wirusa. A jeszcze Polacy jak glupie kozly, biora sobie takie za zony, ze niby gospodarne i wierne hahaha. Mam w najblizszym otoczeniu 4 kolegow i przyjaciela, ktorzy zwiazali sie z ukrainkami i jednego korzystajacego z wdziekow, kiedy maz wyjezdzal z synem. W przypadku tych, ktorzy byli w malzenstwie, wszystkie zakonczyly sie rozwodem, w dwoch przypadach zony bily mezow. Jeszcze tesciowa jednego z nich jeszcze przyjezdzala i mowila, ze jaki to problem jak facet dostaje. Ci koledzy to akurat nie zadne ulomki, po prostu nie potrafili oddac. Dzis kazdy musi placic alimenty nie tylko na dzieci, ale na owe zony, bo one maja przydupasow jednego za drugim, ale za maz sie nie pchaja po raz drugi. Chodzilo o zlapanie jednego jelenia, ktory zapewnilby pobyt staly, zwlaszcza ja sie wiza konczyla, a jeszcze utrzymywal. Ale faceci sa glupi. Inny jeszcze mieszka w uk, ma wlasna firme i zone Ukrainke ale nie tylko wlasna, ktora swoimi wdziekami dzieli sie z afrykanczykiem. Ten maz wierzy, ze niby to koniec z tym czarnym, bo tak ja kocha, ale ona mowila przyjaciolce, ktora znam, ze nie umie zrezygnowac z dobrego rzni@cia. A ze maz zapewnia wakacje i utrzymanie na poziomie to przy nim jest. On tez obudzi sie moze tez wowczas, jak hiv-a dostanie w prezencie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie obchodzi jakieś wasze referendum! Cisza referendalna! A tak a propos tematu to szanse aby normalny porządny człowiek zaraził się tym świństwem jest bliskie zera. Jak się podejmuje jakieś ryzykowne działania to trzeba się liczyć z takim efektem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Badanie na Hiv powinno być jednym z obowiązkowych badań  przy okresowych badaniach pracowników, obowiązkowym badaniem kobiet w ciąży,  przy przyjęciu  na studia, bilans zdrowia, przy przyjęciu i wypisie z zakładu karnego. Wszystkich przypadków na pewno się nie wyeliminuje (osoby samozatrudnione, nie pracujace, rolnicy, emeryci, ale ci to chyba rzadko choruja) ale znacznie ograniczy. Plus bardzo surowe kary za świadome zakażenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc wolałbym popełnić samobójstwo niż się leczyć. Tłumaczyć się rodzinie, zonie, dzieciom że muszę uważać plus te spojrzenia pań w aptece 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawy nie bagatelizuje, ale co to jest 50 przypadków na 2 milionowe województwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podać rozpiske z podziałem na powiaty i gminy, człowiek będzie wiedział, gdzie najbardziej uważać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ilu obywateli UA przebywających na Lubelszczyźnie jest zakażonych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jakie źródła zakażenia. Ile osób hetero, ile HOMO, ilu cpunow, ilu klientow prostytutek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zakazony kelner/kucharz może zarażać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z osobami pracującymi dajmy na to w Wawie, na Wyspach. Czy jak ktoś tam robił badania to wynik z automatu przesyła się na Lubelszczyznę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 w skali roku. To w skali 10 lat daje 500 osób. To są te osoby u których stwierdzono hiv bo zostały poddane testom. Ile jest osób naprawdę chorych nie wiadomo. Na pewno zdecydowanie więcej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast propagowac LGBT I inne masturbacje może lepiej skupić się na profilaktyce zdrowia wśród dzieci i młodzieży. Dożyliśmy czasów że dzieci mają umieć się masturbować zamiast uczyć się tabliczki mnożenia. Ważniejsze są ,,wartości " seksualne niż życia ludzkiego. Przecież to jest chore, nienormalne i po prostu słabe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...