Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Lewica dzieli miejsca na listach. Kto na jedynkach, zabraknie liderki Wiosny?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 sierpnia 2019 r. o 16:29 Powrót do artykułu
Nowe rozdanie w wiosnie pawlowska na jedynce. Demokracja i uczciwosc to ich hasla wyborcze jedna mobinguje dzieci ,a szef matke napier..ala . To jest jezyk milosci wedlug wiosny. Ale w kolo wszedzie nienawisc i faszysci :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu będą mobingowac młodych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mobbing, masowe odejścia działaczy i w nagrodę miejsce na jedynce listy. Taka to jest nowa jakość polityki... Czy Pan Biedroń w ogóle wie co tu się dzieje? Czy z Brukseli za daleko na Lubelszczyznę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest propozycja Lewicy, to już lepszy Hajdar - tez lewica, tylko drogo sie sprzedal schetynie XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewica 4,3% wynik wyborów szkoda czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oficer dewelo-sułtana dostał zadanie spenetrowania lewicy? Trudno się w tym wszystkim POłapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że to będą ostatnie wybory lewactwa w Polsce :) czas na normalność:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konsolidacja sił do walki z faszyzmem jest konieczna pomimo, iż w naszym regionie nie znajdzie zrozumienia. Kraina biedoty spowodowanej niską kulturą codziennego bytu i haniebnie niskim poziomem wyksztalcenia zawsze zagłosuje na tych, którzy obiecują dać. Oni po prostu nie rozumieją, że darmowych obiadów nie ma, a ktoś za to musi zapłacić. oczywiście zapłacą wszyscy pracujący z nielicznymi beneficjentami różnych zasiłków włącznie. osobiście jestem zbulwersowany tym i namawiam wszystkie koleżanki i kolegów z pracy do 7 dniowego strajku! Sami musimy zawalczyć o swoje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ten Gawkowski widzi w Pawłowskiej ze ja tak popiera? rodzina czy jakis inny uklad>?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiosna w Lubelskim z Pawłoską 30 osob Wiosna w Lubelskim bez Pawłoskiej 600 osób SLD Z HAIDAREM 700 osób SLD BEZ HAIDARA 699 osób Ciekawe co oni na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis to syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jędraszewskiego Biedron chce odwołać, ale najpierw powinien odwołać Pawłoską!!!! Przepraszam konkurs do kogo należą cytaty "Tęczowa zaraza" i "bo kto k... tęcze kazał malować??? a ja nic nie wiem, per... dzieciarnia?"- czyje to cytaty ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co oni chca zrobić z naszych dzieci?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedzialem o kogo chodzi, wklepałem w google nazwisko Pawłowska, a tam pierwszy link: 'jakim cudem ona ku*wa nie wie, że pier*olona dzieciarnia organizuje jakieś ku*wa malowanie tęczy' No mega kandydatka na jedynkę, jak przegrać wybory już na 60 dni przed głosowaniem :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis to syf
 to mówię ja - pełowski szambonurek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś przez determinację w dążeniu do celu gubi szacunek do drugiego człowieka to nie powinno być dla niego miejsca na lewicy. Opis Pani Pawłowskiej na Facebooku to "Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko trudne do wykonania". Czyli jak typowa socjopatka, wymusza działanie strachem utrzymując ciągłe poczucie winy. Jeżeli ktoś pokroju Pawłowskiej myśli, że przeszłość go nie dopadnie: to jest w błędzie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma 500 plus dla emerytów mających co najmniej 35 lat pracy to ssssssssspieprzać od koryta. Dociera do "mózgownic"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurna mamuśka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sasin z Warszawy, Haidar z Białej, Pawłowska z Lublina - mieszkańcy Chełma i Zamościa będą skakać z radości ile ludzi chce ich reprezentować. Żenada z takim systemem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Monikę Pawłoską powinna startować z PISu, to idealna dla Niej partia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...