Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Władza ma parcie na szkło. Jest pilotażowy odcinek, reporter to były rzecznik

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lutego 2019 r. o 08:20 Powrót do artykułu
Wszystko to, co było najbardziej skandaliczne w urzędzie miasta, przenosi się teraz na grunt województwa. To po prostu masakra!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny program! Burza w szklance wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niezłe czepialstwo! a program zrealizowany profesjonalnie i nie widzę tutaj żadnej zbędnej propagandy. skończmy może te tworzenie podziałów i budujmy mosty, bo jeśli ktoś się nadaje do jakiejś roboty to nie może być oceniany tylko przez pryzmat związków z tym czy tamtym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu DW nie pisze o swoich umowach z marszałkowskim? Takie wybiórcze dziennikarstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan razem z TV wschód wyprowadzał pieniądze z bialskich spółek, teraz będzie z wojewódzkich. Dariusz s to persona najniższego rzędu wielki krętacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co tyle hałasu??? Dobrze zrobiony program!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto wygra dwa konkursy ogłoszone przez Urząd Marszałkowski ( jedno stanowisko na PR w internecie - osobliwe...a drugie ds. obsługi medialnej). Kogo obstawiacie? Mogę się założyć że to Trampowski ze swoim kolegą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahaha, niektórych chyba boli odejście od władzy i drążą takie bezsensowne tematy, zajmijcie się lepiej swoją robotą\!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę władzę z parciem na szkło niż na wyciąganie dotacji przez PSL z Sosnowskim na czele. Może przypomnijcie sobie sprawy lokalnych grup działania jak np. BLGD. Sprawa przez nadzwyczajną kastę zamieciona pięknie gdzie sekretarka blgd dostawala 200 tysięcy na założenie salonu fryzjerskiego. Tam wszystko OK ale jak pis zrobił filmik to wielkie nieprawidłowości. Pluje na takie media!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze powiedziane! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś zna bliżej te"bialskie"realia to wie o co chodzi.Czy pan Michał ukończył....a właściwie zaczą studia?wieść niosła,że prawdopodobnie to było powodem "odejścia" z magistratu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym kultura osobista to jego pięta Achiliesa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze gościa widzę ale dobrze to prowadzi. nie trzeba do wszystkiego mieszać polityki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ręka rękę myje"!!!!"Kruk krukowi oka nie wykole"!!!!! "Sami Swoi"!!!! ect..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie masz czego żałować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi się program podoba, jest dynamiczny z dobrymi zdjęciami, fajne tematy, nie ma ***enia o polityce, wolę zające niż pseudo/polityczno/szambowe rozważania. Gazetkę, o której autor pisze w materiale widziałem, ale nie czytałem w całości bo się nie dało a kasa słyszałem przytulona przez dziennik niezła. Z tego co wiem to tej gazetki już nie będzie więc rozumię w pełni artykuł. Wszyscy jesteście tacy sami jak jest kasa to będziecie chwalić i podlizywać się jak jej brak to azymut zmienia się o 180 stopni. Program będę oglądał jak będzie zero polityki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maskara to jest ten artykuł, który powiela bezpodstawne plotki jak i o teraźniejszej jak i byłej współpracy Pana Trantaua. Program jak najbardziej ok, wykonany na należytym poziomie. Ale jak się nie ma czego napisać to najlepiej zrobić burze o byle co, i jakie to miliony zostały wyprowadzone. Czemu nikt nie napisze o tym ze ludzie bez kompetencji siadają na stołki w bialskich spółkach i jak Pan ML chęcią zemsty wszystkim z innymi poglądami politycznymi uprzykrza życie ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę bawił się w żadne polityki. Powiem tylko, ze dobrze się to ogląda! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co te krzyki, przecież PiS musi dać swoim zarobić, spłacić dług wyborczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać ręka rękę myje, to są układy w PiS! Kto mi powie, ze nie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...