Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Będzie strajk w szpitalu? Związkowcy chcą podwyżek. "To kompromisowa propozycja"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 września 2018 r. o 14:34 Powrót do artykułu
Sanitariusze gotowi !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital to nie tylko lekarz i pielęgniarka, my też tam pracujemy. STRAJK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
farmaceuci na bank ida na referendum:_)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Dyrektorze wszyscy chcemy godnie żyć i zarabiać ! Koleżanki i koledzy pamietajmy o tym w referendum !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia macie racje i nie poddajcie ,bo szpital to nie tylko lekarze i pielęgniarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapominajmy kto wychował te BIAŁE KITLE - to super uczelnia zwana Uniwersytetem Medycznym na czele z super rektorem , mógłby się podzielić swoją pensją a na 10-ciu by starczyło tzw. "odpadów medycznych"jak to ładnie ujęła jedna z "tych pań" Gdzie etyka - pewnie rektor nie zna tego słowa , woli mieć niewolników a nie pracowników ! Dla zainteresowanych to w tym szpitalu robi się więcej kierowników niż pracowników, wystarczy wejść na stronę internetową szpitala i przeliczyć działy i jednostki administracyjne, dodać po min 2 a czasami 5 kierowników na jednostkę i wyjdzie niezły kabaret, Kier. Kliniki + zastępca (min ) Oddziałowa + zastępca (min) gdzie nie gdzie po 3 + nadbudowa w postaci Naczelnej Pielęgniarki itp. Tak się żyje kitlom ! I tak by rozłożyć funkcjonowanie szpitala wystarczy szczegółowo wypełniać idiotyczne procedury wymyślone przez kadrę kierowniczą, w ten sposób byle g… będzie leżeć przez tydzień. Dyrekcji współczuję , bo bałaganu narobił poprzedni dyr. Szpital to nie tylko KITLE Bez innych zawodów szpital w ogóle by nie działał, wstyd i hańba, wyzysk!!!! Każdemu należy się godziwe wynagrodzenie,taka polityka to okradanie biednych ,niższy personel podwyżek nie miał przez wiele lat a, Panie Pielęgniarki co chwilę, ale szpital to tylko w pewnym stopniu one, wszyscy powinni zastrajkować. W tym szpitalu to dopiero mamy kominy płacowe ! Nie bójcie się zwolnień już w SPSK1 zrobili eksperyment i zlikwidowali dział techniczny , a przez to zdewastowali szpital na kilka lat, w SPSK4 też był eksperyment z firmą sprzątającą i co – wróciły salowe !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie chce strajkować, każdy chce normalnie pracować ale skoro Pan dyrektor proponuje mi 130 zlotych podwyżki A pielęgniarce 1000 mimo że ja też jestem zawodem medycznym to pierwsza się ustawię w kolejce do urny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje tyle lat i nie pamiętam jeszcze strajku kogoś innego niż pielęgniarki czy lekarze dlatego bardzo się cieszę że w końcu być może uda się przeprowadzić legalny strajk całej reszty. Dyrektor wciąż mówi że nie ma już pieniędzy ale może już czas przyznać się do błędu że nie proponuje się nie mając kasy jednym wszystkiego a innym niczego. Porozumienie z pielegniarkami to nie tylko błąd ale też to co dyrekcja mówi że tego nie robi- mówią wszyscy ciągle że ministerstwo nas podzieliło ale czy podziałem nie jest też to co robi szpital czyli dawanie im 1000 zlotych A nam jakiś resztek z pielegniarskiego stolu ? Jak dla mnie związki powinny podziękować dyrekcji za propozycję i robić to referendum jak najszybciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...