Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak się nie umie parkować - a później biadoli, że zakazano.. Eh Polska.... Jacy to cudowni kierowcy: "Jeśli ktoś za daleko wjechał samochodem, pozostawiając mniej przestrzeni na chodniku, niż jest to wskazane w przepisach, to były to jednostkowe przypadki i wynikały ze starań, aby ścieżka rowerowa była dostępna." Wszystko robili dla pieszych, rowerzystów, autobusów - nic dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie przywrócono zlikwidowany przez wyznaczenie ścieżki rowerowej postój, który był tam jeszcze od lat 70-tych albo i wcześniej, początkowo bliżej wylotu ul. Wajdeloty, potem tuż za przystankiem (na zdjęciu widać jeszcze wąski chodnik zaraz za zatoką tuż przy jezdni umożliwiający dojście do taksówek). Ciekaw jestem czy na Al. Racławickich po remoncie też wrócą dwa - obecnie zlikwidowane - postoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ratusz by wysłał strażników miejskich na ul. Okopową, na przeciwko komisariatu milicji i prokuratury, bo tam również: Wielokrotnie nieprawidłowo są w tym miejscu zaparkowane pojazdy, które utrudniają korzystanie z przystanku końcowego linii 8 komunikacji miejskiej – tłumaczę Ja – Auta parkowane są również w nieprzepisowej odległości od skrzyżowania, często tuż NA nim. Ponadto część pojazdów stawiana jest bez zachowania minimalnej szerokości chodnika lub ograniczała bądź uniemożliwiała bezpieczne włączenie się do ruchu osobom wyjeżdżających spod budynku PKP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tak, zdarzało się, że jeden samochód więcej zaparkował w nocy, ale było to sporadycznie." Jakoś tak nie do końca wierzę w tą sporadyczność biorąc pod uwagę to co się dzieje wieczorami na wszystkich osiedlach należących do LSM. Mogę się założyć że parkowali tak nagminnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za bzdury. Ta zatoczka znajduje ZA przejściem dla pieszych i te samochody nie zasłaniały przejścia. Problemem są tam samochody, które nielegalnie parkują na chodniku PRZED przejściem i tym samym zasłaniają osoby wchodzące na przejście. Tam powinny zostać postawione słupki na chodniku przed przejściem i to poprawi bezpieczeństwo a nie likwidacja parkingu. Nieprawdą jest też, że te samochody blokowały pas dla rowerów. Jedynie co się czasami działo to samochody parkujące za znakiem końca parkingu i tym samym utrudniające wjazd autobusów na przystanek.
 Prawo jazdy to ty chyba w Laysach wygrałeś? Przepisy mówią o bezwzględnym zakazie parkowania w obrębie 10 metrów od każdego przejścia. Utrudniają widoczność pieszym zarówno ci przed przejściem jak i ci za przejściem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydujcie się co niektórzy, albo chcecie ograniczać ilość aut w mieście albo walczycie o miejsca parkingowe, bo póki co mam wrażenie, że co niektórzy udzielają się tylko po to by krytykować decyzje ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydujcie się co niektórzy, albo chcecie ograniczać ilość aut w mieście albo walczycie o miejsca parkingowe, bo póki co mam wrażenie, że co niektórzy udzielają się tylko po to by krytykować decyzje ratusza.
Skoro te decyzje są złe i utrudniają życie mieszkańcom to dlaczego mamy ich nie krytykowac? Co to cenzura panuje w Lublinie?
 Może powiedz mi dlaczego gdy ktoś zminusuje twoje komentarz to usuwasz je i wrzucasz ponownie? To chyba jest cenzura...hmm prawda w oczy kole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydujcie się co niektórzy, albo chcecie ograniczać ilość aut w mieście albo walczycie o miejsca parkingowe, bo póki co mam wrażenie, że co niektórzy udzielają się tylko po to by krytykować decyzje ratusza.
Skoro te decyzje są złe i utrudniają życie mieszkańcom to dlaczego mamy ich nie krytykowac? Co to cenzura panuje w Lublinie?
 Jak cię stać na samochód a nie stać na opłacenie abonamentu na parking pod Leclerciem, to sprzedaj auto i nie zawracaj gitary. Gdzie jest napisane, że każdemu mieszkańcowi przysługuje darmowe miejsce do parkowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za bzdury. Ta zatoczka znajduje ZA przejściem dla pieszych i te samochody nie zasłaniały przejścia. Problemem są tam samochody, które nielegalnie parkują na chodniku PRZED przejściem i tym samym zasłaniają osoby wchodzące na przejście. Tam powinny zostać postawione słupki na chodniku przed przejściem i to poprawi bezpieczeństwo a nie likwidacja parkingu. Nieprawdą jest też, że te samochody blokowały pas dla rowerów. Jedynie co się czasami działo to samochody parkujące za znakiem końca parkingu i tym samym utrudniające wjazd autobusów na przystanek.
Prawo jazdy to ty chyba w Laysach wygrałeś? Przepisy mówią o bezwzględnym zakazie parkowania w obrębie 10 metrów od każdego przejścia. Utrudniają widoczność pieszym zarówno ci przed przejściem jak i ci za przejściem.
 No i co jak bedą stały taksówki to bedą przezroczyste i nie bedą zasłaniać?
 Jest lekka różnica między jedną czy dwiema taksówkami ustawionymi równolegle do jezdni a sznurkiem samochodów zaparkowanych prostopadle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! Trzeba jak najbardziej uprzykrzać życie mieszkańcom komunistycznych osiedli. Dostali cwaniaczki mieszkania za darmo. Trzeba ich zmusić, żeby zaczęli brać udział w rozwijaniu miasta, kupując apartamenty i miejsca parkingowe od deweloperów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! Trzeba jak najbardziej uprzykrzać życie mieszkańcom komunistycznych osiedli. Dostali cwaniaczki mieszkania za darmo. Trzeba ich zmusić, żeby zaczęli brać udział w rozwijaniu miasta, kupując apartamenty i miejsca parkingowe od deweloperów.
 ze to niby mialo byc smieszne pisowski pasozycie? wez dewelo-Monisia idz moze ulice zamiatac jak sie nudzisz, w końcu bylby z ciebie jakis pozytek, i pomyslec tylko ze pieniadze z panstwowych spolek sa wyprowadzane m.in po to zeby oplacic wegetacje takich debili jak ty, ps szybko lec sie przelogowac i usuwac wczesniejsze posty pisane jako -dx-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydujcie się co niektórzy, albo chcecie ograniczać ilość aut w mieście albo walczycie o miejsca parkingowe, bo póki co mam wrażenie, że co niektórzy udzielają się tylko po to by krytykować decyzje ratusza.
Skoro te decyzje są złe i utrudniają życie mieszkańcom to dlaczego mamy ich nie krytykowac? Co to cenzura panuje w Lublinie?
Może powiedz mi dlaczego gdy ktoś zminusuje twoje komentarz to usuwasz je i wrzucasz ponownie? To chyba jest cenzura...hmm prawda w oczy kole?
 Nie ktoś tylko ty, czyli troll wykonujący swoje "usługi" dla lubelskiego ratusza. Co twój kierownik wkurza się jak jest za mało minusów?
 Moja hiP0teza jest taka, że _K_lepanie w łapki przez srom_K_a jest organizowane na P0trzeby kierownika sPÓłdzielni dewelo-tęcza, na wypadek kiedy kierownik raczy zajrzeć na forum, żeby zobaczyć co lud myśli o jego P0czynaniach. Taki odP0wiednik malowania trawy na zielono, czy "sP0ntanicznych" wieców P0parcia planów Partii. Chodzi o to, żeby w narcystycznej łepetynce kierownika nie zrodziły się żadne wątpliwości w zakresie słuszności przyjętej linii dewelo-rozwoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...