Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
podajcie nazwisko tego artysty komornika dla przestrogi
45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacytuje: "Czworo naukowców z KUL to niejedyni nowi sędziowie SN z Lublina. W SN znaleźli się także profesorowie Tomasz Demendecki i Janusz Niczyporuk z UMCS, a także sędzia sądu apelacyjnego Marek Siwek. Prof. Demendecki, cywilista, jest również komornikiem przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód," źródło: wyborcza.pl
28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego taki bydlak jest wykładowcą akademickim - czego nauczy - jak popełniać przestępstwa - teraz widać kogo powołano do SN
24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego pełnomocnikiem jest prawdopodobnie K.Popik koleżanka z wydziału - też ma wiele "za uszami"
20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekonałem się jak działają komornicy za sprawą kolegi ze studiów. Jego mama jest radcą prawnym. Całe domy z majątkiem, nawet osobistymi zdjęciami są sprzedawane za bezcen. Idzie sobie taki synek przed zlicytowaniem i wybiera co mu się podoba w domu i zagarnia dla siebie.
37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się przekonałem co to za szajka, kiedy dostałem pismo od komornika o zapłacie 450 zł za zaległość w kwocie 30 zł z 2012 roku dla MPK !! Jakie 30 zł???? z 30 złotych zrobiłoby się kilka tysięcy więcej gdybym tylko zignorował pismo, ale zapłaciłem od razu bo wiem, że nie miałbym opcji aby się bronić. A do tej pory zastanawiałem się jak można doprowadzić do stanu, że komornik wchodzi na konto... a tu proszę, dobrze zarabiającemu Inżynierowi, który ma wyrobioną historię w BIK (przezornie), bez żadnych zaległości i zobowiązał przychodzi komornik i wpieprza kilkaset zł opłat za 30 zł długo niewiadomego pochodzenia.
22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój... żeby to mini warte było 40 tys. trzeba by było zapłacić za tą restaurację 39,5
-3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokuratura zgarnęła po aresztowaniu zabójcy jego klucze od mieszkania bo miała sprawdzać. Sprawdzała 6 m-cy kawalerkę. Wtedy oddała klucze matce aresztowanego. Zginęło kilka rzeczy i... A no w momencie przejęcia kawalerki do sprawdzenia w cywilizowanym kraju w obecności matki oskarżonego Prokuratura winna sporządzić protokoł co znajdowało się w kawalerce. A Prokuratura miała to w nosie. Po co wg Nich. A jak właściciel stwierdził brak kilku rzeczy to.... cisza. Kiedy instytucje nadrzędne zaczną normalnie spełniać swe role a nie na łapu capu.
22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komornicy wielkie kozaki ciekawe co by zrobil jakby jemu auto zajumali z pod nosa uto i zapewne dosc pierwszej mlodosci za to ze lata jak domokrazca po ludziach
10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ten chłop jest na przegranej...
6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wincenty mógł ruszyć rączkami i sprawdzić co jest w środku zamiast oczekiwać że ktoś to zrobi za niego i jeszcze mu przyniesie pieniążki.
5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dłużnik nie wiedział, co jest w garażu? Stał zardzewiały złom to wywieźli na złom.
5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opinia biegłego , chyba takiego co biega od pokoju do pokoju ze szklankami i czajnikami .
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wielki humbuk i sprawa złomu bez wartosci, co wiecej słyszałem, że nawet nie ma dowodu, że ten złom był w garażu  w trakcie eksmisji. Ten Pan komornnik to bardzo szlachetny i porzadny człowiek, bardzo ludziom i studentom życzliwy, ale Toatalna opozycja różnych cebulaków w lokalnym świecie prawniczym, się na niewgo uwziłęła z ZAWIŚCI, bo młodym zdolny, przebojowy
3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zastanawia jedno, skoro był taki cenny dlaczego właściciel go nie sprzedał i nie spłacił swoich długów? Praca komornika jest niewdzięczna. Znam osobiście takich "cwaniaków" co jawnie mówią, że nie zamierzają swoich długów spłacać. Czy to nie szukanie sensacji na siłę?
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem ile to auto było warte i nigdy się nie dowiemy. Wiem natomiast, że pan Wincent olał tema i teraz udaje zdziwionego. Tatuś byłby z niego dumny. Nic nie zrobił wcześniej, to myśli, że teraz powojuje. Szkoda kasy.
4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odgrzewany kotlet. Pojazd zabytkowy zgodnie z prawem to: "WEDLE USTAWY PRAWO O RUCHU DROGOWYM POJAZD, KTÓRY NA PODSTAWIE SPECJALNYCH PRZEPISÓW ZOSTAŁ WPISANY DO REJESTRU ZABYTKÓW RUCHOMYCH LUB ZNAJDUJE SIĘ W WOJEWÓDZKIEJ EWIDENCJI ZABYTKÓW, A TAKŻE POJAZD WPISANY DO INWENTARZA MUZEALIÓW ZGODNIE Z ODRĘBNYMI PRZEPISAMI". Tak więc niech się pan Wicuś i dziennikarzyna nie ośmieszaja i na przyszłość niech Wicuś uczciwie spłaca długi. Z foto wynika że to co tam było to faktycznie był złom nie zabytek. Założę się, że ten trup nie miał nawet aktualnej rejestracji, ubezpieczenia ani przeglądu technicznego, choćby z tego względu, że jak widać by£ zdekompletowany. Takich "zabytków" to na złomowiskach jest w......uj. Teraz każdy krętacz, który nie raczy swoich długów płacić skamle, że mu za długi kupę antyków zabrali. W ogóle ten Wicu kolekcjoner ma jakieś dowody, że rzeczywiście cokolwiek zabytkowego w tym garażu było oprócz złomu i śmieci ? Czy tylko tak sobie pier....li jak babka z Alzheimerem, a może świadomie kłamie ? Bo jeżeli tak to ta prokuratura jeszcze mu powinna doje...ć za wprowadzanie w błąd organów państwowych.
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro gościu miał rzekomo garaż pełen zabytkowych wartościowych przedmiotów to dlaczego nic nie sprzedał, żeby spłacić długi ? Z nieswojego garażu chciał nadal korzystać ale płacić nie miał ochoty ? Facet najprawdopodobniej to zwykły naciągacz i kłamczuszek cwaniaczek cebulaczek. Ci co tak o bydlakach piszą to się powinni wstrzymać do wyjaśnienia, bo jak się okaże że komornik był ok to jeszcze im się do doopy dobierze za zniesławienie ha ha ha
3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zastanawia jedno, skoro był taki cenny dlaczego właściciel go nie sprzedał i nie spłacił swoich długów? Praca komornika jest niewdzięczna. Znam osobiście takich "cwaniaków" co jawnie mówią, że nie zamierzają swoich długów spłacać. Czy to nie szukanie sensacji na siłę?
 To jest szukanie sensacji na siłę bo niejaki pan Szydłowski już nie tak dawno pisał to samo. Niczego nowego do tej pory nie wyjaśniono więc jaki jest sens powtórnego pisania czy przepisywania tego samego artykulu ? A może pan Szydłowski jest ziomkiem innych komorników panów P i M and company którzy od dawna są w konflikcie z cześcią kolegów z lubelskiej branży, od kiedy ci uczciwsi zaczęli im kłopoty sprawiać to stare wygi P, M i  reszta kombinują jak by im dowalić, za wyciąganie przekrętów.  Niech pan Szydłowski  nam tu opisze kombinacje kumpli P, T and company. To dopiero byłby materiał. 
7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komornicy wielkie kozaki ciekawe co by zrobil jakby jemu auto zajumali z pod nosa uto i zapewne  dosc pierwszej mlodosci za to ze lata jak domokrazca  po ludziach
 Zacznij płacić alimenty to nie będziesz miał kłopotów z komornikami proste jak plecy anioła
3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.