Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Ceny mieszkań cały czas w górę. 11 proc. w ciągu roku

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 21 września 2021 r. o 13:52 Powrót do artykułu
Rozumiem, że te "analizy" oparte są na cenach ofertowych, ale i tak muszę przyznać, że nie doceniłem zapału leszczy marzących o "pewnych" zyskach z wynajmu i "pewnej" ochronie kapitału. Można się domyślać, jakiej trzęsawki dostaje dewelocwaniak od GCz, który zamroził na lata dziesiątki mln w "ugorze", patrząc bezradnie, jak K0nkurencja wyłapuje ostatnich jelonków. Ale może doktór dewelo-zdrówK0 jaK0ś uratuje ten planowany geszeft 700-lecia przed K0mpletną klapą?
Ty nie tyle nie doceniłeś, co po prostu gówno się znasz, a twoje debilne wpisy, to jedynie twoje pobożne życzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano     10   minut temuK0nkurencja wyłapuje ostatnich jelonków. Ale może doktór dewelo-zdrówK0 jaK0ś uratuje ten planowany geszeft 700-lecia przed K0mpletną klapą?
                                  Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 samochody zaparkowane na chodniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już? Koń wytrzepany? Ależ cię boli dupsko... :D Biedny głupku, liczą się regionalne i lokalne wskaźniki makroekonomiczne - gdzie Chiny a gdzie Lublin? Ty się lepiej módl, żeby rynek nieruchomości się nie załamał, bo jak się załamie to deweloperzy nie zginą - oni najwyżej sprzedadzą z 5% marżą zamiast 20%. Ale za to twoje oszczędności zrobią się gówno warte, a liczba nowo budowanych mieszkań drastycznie spadnie. Naucz się raz na zawsze, że na kryzysach nie tracą bogaci tylko biedacy i klasa średnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że te "analizy" oparte są na cenach ofertowych, ale i tak muszę przyznać, że nie doceniłem zapału leszczy marzących o "pewnych" zyskach z wynajmu i "pewnej" ochronie kapitału. Można się domyślać, jakiej trzęsawki dostaje dewelocwaniak od GCz, który zamroził na lata dziesiątki mln w "ugorze", patrząc bezradnie, jak K0nkurencja wyłapuje ostatnich jelonków. Ale może doktór dewelo-zdrówK0 jaK0ś uratuje ten planowany geszeft 700-lecia przed K0mpletną klapą?
Ty nie tyle nie doceniłeś, co po prostu gówno się znasz, a twoje debilne wpisy, to jedynie twoje pobożne życzenia.
A co on innego może pisać jak już od 10 lat czeka na spadki cen? Ludzie zdążyli już kupić, spłacić kredyty, sprzedać, kupić inne większe... a ten w kółko to samo. Na regiodom pisywał kiedyś, że już niedługo ceny m2 w Lublinie spadną do 3k/m2, bo to dopiero byłaby "uczciwa cena". :D No przypadek psychiatryczny. Wydaje mu się w tym schorowanym mózgu, że kogoś drażni podczas gdy wszystkich najwyżej śmieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że te "analizy" oparte są na cenach ofertowych, ale i tak muszę przyznać, że nie doceniłem zapału leszczy marzących o "pewnych" zyskach z wynajmu i "pewnej" ochronie kapitału. Można się domyślać, jakiej trzęsawki dostaje dewelocwaniak od GCz, który zamroził na lata dziesiątki mln w "ugorze", patrząc bezradnie, jak K0nkurencja wyłapuje ostatnich jelonków. Ale może doktór dewelo-zdrówK0 jaK0ś uratuje ten planowany geszeft 700-lecia przed K0mpletną klapą?
Ty nie tyle nie doceniłeś, co po prostu gówno się znasz, a twoje debilne wpisy (usuwane i wklejane ponownie), to jedynie twoje pobożne życzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już? Koń wytrzepany? Ależ cię boli dupsko... :D Biedny głupku, liczą się regionalne i lokalne wskaźniki makroekonomiczne -  gdzie Chiny a gdzie Lublin? Ty się lepiej módl, żeby rynek nieruchomości się nie załamał, bo jak się załamie to deweloperzy nie zginą - oni najwyżej sprzedadzą z 5% marżą zamiast 20%. Ale za to twoje oszczędności zrobią się gówno warte, a liczba nowo budowanych mieszkań drastycznie spadnie. Naucz się raz na zawsze, że na kryzysach nie tracą bogaci tylko biedacy i klasa średnia.
I komu deweloperzy będą sprzedawać te mieszkania? Samym sobie jak w Chinach? Ludzi w Lublinie ubywa, studentów też jest coraz mniej, Ukraińcy coraz częsciej wolą wyjechać na zachód Polski, gdzie zarobki i możliwości są dużo lepsze. Pisz sobie dalej te swoje propagandowe komentarze, może w końcu spłacisz za 40 lat kredyt na mieszkanie o ile nie mieszkasz w jakiejś śmierdzącej wynajętej norze za 1500 PLN miesięcznie.
Prawdopodobnie już sprzedają samym sobie, albo jakimś spókom-córkom, żeby podbić statystyki cen "transakcyjnych". Kwestię ordynarnego pompowania cen ofertowych pominę juz milczeniem,
Matołku, nie kombinuj, ty się kompletnie nie znasz, a próbujesz uchodzić za fachowca od nieruchomości. Jesteś zwyczajnym wieśniakiem, słoikiem, któremu się w życiu nie powiodło, mimo przeprowadzki do Lublina, i obarczasz winą za to wszystkich, tylko nie siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te, jasinol -  zegar tyka, a ty jeszcze nas nie "skasowałeś". Znowu uciąłeś sobie drzemkę? Twój forumowy best-friend dewelo-troll o 200+ fejkowych loginach będzie zawiedziony.
Ale ty jesteś głupi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już? Koń wytrzepany? Ależ cię boli dupsko... :D Biedny głupku, liczą się regionalne i lokalne wskaźniki makroekonomiczne - gdzie Chiny a gdzie Lublin? Ty się lepiej módl, żeby rynek nieruchomości się nie załamał, bo jak się załamie to deweloperzy nie zginą - oni najwyżej sprzedadzą z 5% marżą zamiast 20%. Ale za to twoje oszczędności zrobią się gówno warte, a liczba nowo budowanych mieszkań drastycznie spadnie. Naucz się raz na zawsze, że na kryzysach nie tracą bogaci tylko biedacy i klasa średnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już? Koń wytrzepany? Ależ cię boli dupsko... :D Biedny głupku, liczą się regionalne i lokalne wskaźniki makroekonomiczne -  gdzie Chiny a gdzie Lublin? Ty się lepiej módl, żeby rynek nieruchomości się nie załamał, bo jak się załamie to deweloperzy nie zginą - oni najwyżej sprzedadzą z 5% marżą zamiast 20%. Ale za to twoje oszczędności zrobią się gówno warte, a liczba nowo budowanych mieszkań drastycznie spadnie. Naucz się raz na zawsze, że na kryzysach nie tracą bogaci tylko biedacy i klasa średnia.
I komu deweloperzy będą sprzedawać te mieszkania? Samym sobie jak w Chinach? Ludzi w Lublinie ubywa, studentów też jest coraz mniej, Ukraińcy coraz częsciej wolą wyjechać na zachód Polski, gdzie zarobki i możliwości są dużo lepsze. Pisz sobie dalej te swoje propagandowe komentarze, może w końcu spłacisz za 40 lat kredyt na mieszkanie o ile nie mieszkasz w jakiejś śmierdzącej wynajętej norze za 1500 PLN miesięcznie.
Nie, po prostu jeżeli popyt spadnie, to zaczną budować mniej. Łódź jest miastem, które od 1989r najbardziej w Polsce się wyludniło. I co, ceny mieszkań tam spadły? Zobacz sobie łódzkie cenki nieruchomości to najpierw ci oko zbieleje a potem dostaniesz apopleksji ze złości i trzeba cię będzie wynosić w kaftanie plującego i wierzgającego xDDD Co zresztą i tak prędzej czy później cię nieuchronnie spotka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już? Koń wytrzepany? Ależ cię boli dupsko... :D Biedny głupku, liczą się regionalne i lokalne wskaźniki makroekonomiczne -  gdzie Chiny a gdzie Lublin? Ty się lepiej módl, żeby rynek nieruchomości się nie załamał, bo jak się załamie to deweloperzy nie zginą - oni najwyżej sprzedadzą z 5% marżą zamiast 20%. Ale za to twoje oszczędności zrobią się gówno warte, a liczba nowo budowanych mieszkań drastycznie spadnie. Naucz się raz na zawsze, że na kryzysach nie tracą bogaci tylko biedacy i klasa średnia.
I komu deweloperzy będą sprzedawać te mieszkania? Samym sobie jak w Chinach? Ludzi w Lublinie ubywa, studentów też jest coraz mniej, Ukraińcy coraz częsciej wolą wyjechać na zachód Polski, gdzie zarobki i możliwości są dużo lepsze. Pisz sobie dalej te swoje propagandowe komentarze, może w końcu spłacisz za 40 lat kredyt na mieszkanie o ile nie mieszkasz w jakiejś śmierdzącej wynajętej norze za 1500 PLN miesięcznie.
Prawdopodobnie już sprzedają samym sobie, albo jakimś spókom-córkom, żeby podbić statystyki cen "transakcyjnych". Kwestię ordynarnego pompowania cen ofertowych pominę juz milczeniem,
Cfelku, czemu piszesz nagle językiem AF o tym "pomijaniu już milczeniem"? :D Tak, sprzedają sami sobie własne mieszkania, płacąc przy tym wszystkie możliwe podatki. Ten boom na rynku to fatamorgana. Rozgryzłeś bez pudła "analytyku". A teraz wracaj już do tej łopaty, bo dół się sam nie wykopie. :) Chyba, że robisz frytki, jeździsz na taksie jak małpa za kółkiem, albo wciskasz ludziom niepotrzebne ubezpieczenia za gówno-prowizję? Tak czy inaczej - do roboty a nie pierdzieć w stołek i walić gruchę do rojeń o niskich cenkach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano     2  minuty temu Można mieć nadzieję, że upadek evergreed zwiastuje koniec eldorado dla wszystkich pazernych dewelocwaniaków i przy okazji dla całych stad naganiaczy, których pensje jak dotąd bezkarnie były wrzucane w cenę metra dla kupujących ten dewelo-badziew jelonków.
                                  Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 3 minuty temu _K_undelku, dzielnie walczysz o zyski swoich Panów, obkładając mnie jadem i minusikami, ale dni dewelorozwoju są już policzone. Nawet doktór dewelo-ubogacania nie P0może, kiedy domek z kart zacznie się składać.
                                  Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
_K_undelku, dzielnie walczysz o zyski swoich Panów, obkładając mnie jadem i minusikami, ale dni dewelorozwoju są już policzone. Nawet doktór dewelo-ubogacania nie P0może, kiedy domek z kart zacznie się składać.
kronikidewelorozwoju - mistrz bezsensownego bełkotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisz sobie dalej te swoje propagandowe komentarze, może w końcu spłacisz za 40 lat kredyt na mieszkanie o ile nie mieszkasz w jakiejś śmierdzącej wynajętej norze za 1500 PLN miesięcznie.
Badania pokazują, że 99% tych, co na forach opowiadają się za wzrostami cen apartamĘtów to płatne naganiaczki.
Po pierwsze - jakie badania? Podaj źródło. Po drugie, ważniejsze - czy ktoś z nas optuje tu za wzrostem cen? Nie, stwierdzamy jedynie fakty i wykazujemy ci twoją indolencję w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chinach bańka deweloperska zaczyna już pękać: next.gazeta.pl/next/7,151003,27592063,wielki-deweloper-tonie-i-ciagnie-za-soba-azjatyckie-gieldy.html#s=BoxOpImg6 Tylko patrzeć jak to dotrze do Europy, Polski i Lublina. Miło będzie obserwować jak cwaniacy patodeweloperzy będą po kolei bankrutować.
Można mieć nadzieję, że upadek evergreed zwiastuje koniec eldorado dla wszystkich pazernych dewelocwaniaków i przy okazji dla całych stad naganiaczy, których pensje jak dotąd bezkarnie były wrzucane w cenę metra dla kupujących ten dewelo-badziew jelonków.
 Evergreed? Ten babol to pewnie efekt silnego pobudzenia. Ile razy się dzisiaj zmasturbowałeś w związku z problemami chińskiego dewelopera Evergrande? Pewnie już ręka boli, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11% profitu w rok, nigdzie tyle nie zarobi, chyba że gra na krypto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisz sobie dalej te swoje propagandowe komentarze, może w końcu spłacisz za 40 lat kredyt na mieszkanie o ile nie mieszkasz w jakiejś śmierdzącej wynajętej norze za 1500 PLN miesięcznie.
Badania pokazują, że 99% tych, co na forach opowiadają się za wzrostami cen apartamĘtów to płatne naganiaczki.
Po pierwsze - jakie badania? Podaj źródło. Po drugie, ważniejsze - czy ktoś z nas optuje tu za wzrostem cen? Nie, stwierdzamy jedynie fakty i wykazujemy ci twoją indolencję w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chinach bańka deweloperska zaczyna już pękać: next.gazeta.pl/next/7,151003,27592063,wielki-deweloper-tonie-i-ciagnie-za-soba-azjatyckie-gieldy.html#s=BoxOpImg6 Tylko patrzeć jak to dotrze do Europy, Polski i Lublina. Miło będzie obserwować jak cwaniacy patodeweloperzy będą po kolei bankrutować.
Można mieć nadzieję, że upadek evergreed zwiastuje koniec eldorado dla wszystkich pazernych dewelocwaniaków i przy okazji dla całych stad naganiaczy, których pensje jak dotąd bezkarnie były wrzucane w cenę metra dla kupujących ten dewelo-badziew jelonków.
kronikidewelorozwoju - mistrz bezsensownego bełkotu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że te "analizy" oparte są na cenach ofertowych, ale i tak muszę przyznać, że nie doceniłem zapału leszczy marzących o "pewnych" zyskach z wynajmu i "pewnej" ochronie kapitału. Można się domyślać, jakiej trzęsawki dostaje dewelocwaniak od GCz, który zamroził na lata dziesiątki mln w "ugorze", patrząc bezradnie, jak K0nkurencja wyłapuje ostatnich jelonków. Ale może doktór dewelo-zdrówK0 jaK0ś uratuje ten planowany geszeft 700-lecia przed K0mpletną klapą?
Ty nie tyle nie doceniłeś, co po prostu gówno się znasz, a twoje debilne wpisy (usuwane i wklejane ponownie), to jedynie twoje pobożne życzenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...