Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 września 2021 r.
13:35

Lublin. Ceny mieszkań cały czas w górę. 11 proc. w ciągu roku

Autor: Zdjęcie autora sko
11 39 A A
Zdjecie ilustracyjne
Zdjecie ilustracyjne (fot. Maciej Kaczanowski/archiwum)

Za metr nowego mieszkania w Lublinie trzeba zapłacić średnio ponad 7,6 tysięcy złotych. Na razie zmian na rynku nie widać.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Z najnowszego raportu Expandera i Rentier.io wynika, że aż w 11 miastach ceny są o ponad 10 proc. wyższe niż przed rokiem. W tym gronie jest też Lublin. – W tym roku nie było wakacyjnego „zastoju” na rynku mieszkaniowym. Sierpień był kolejnym miesiącem, w którym ceny rosły. Aż w 9 miastach odnotowaliśmy najwyższe stawki w historii – dodają analitycy.

Dodają, że jednym z takich miast jest Warszawa, gdzie mediana cen jest już bardzo blisko 12 tys. zł za m. kwadratowy. W raporcie wspomniano także Rzeszów i Gdynię, gdzie od stycznia ceny wzrosły odpowiednio aż o 14 proc. i 13 proc.

–  Ciekawa jest również sytuacja w Gdańsku. Tam w marcu mediana przebiła 10 tys. zł za m. kw., ale w kolejnych miesiącach spadki zepchnęły ją poniżej tego poziomu – czytamy.

Z kolei już drugi raz z rzędu spadają ceny w Katowicach i Białymstoku. W tym pierwszym jeszcze w czerwcu osiągnięty został poziom 7 tys. zł za m kwadratowy. W Białymstoku spadek wyniósł niecałe 2 proc.

Lublin plasuje się w połowie przedstawionej listy. Za metr lokalu trzeba tu zapłacić średnio 7 604 zł, czyli o 11 proc. więcej niż w styczniu tego roku i o 11 proc. więcej niż w sierpniu 2020 roku.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
___K___ / 21 września 2021 r. o 14:04
Rozumiem, że te "analizy" oparte są na cenach ofertowych, ale i tak muszę przyznać, że nie doceniłem zapału leszczy marzących o "pewnych" zyskach z wynajmu i "pewnej" ochronie kapitału. Można się domyślać, jakiej trzęsawki dostaje dewelocwaniak od GCz, który zamroził na lata dziesiątki mln w "ugorze", patrząc bezradnie, jak K0nkurencja wyłapuje ostatnich jelonków. Ale może doktór dewelo-zdrówK0 jaK0ś uratuje ten planowany geszeft 700-lecia przed K0mpletną klapą?
Ty nie tyle nie doceniłeś, co po prostu gówno się znasz, a twoje debilne wpisy, to jedynie twoje pobożne życzenia.
Ty nie tyle nie doceniłeś, co po prostu gówno się znasz, a twoje debilne wpisy, to jedynie twoje pobożne życzenia. rozwiń
Avatar
Mariolubelski / 21 września 2021 r. o 15:06
Już? Koń wytrzepany? Ależ cię boli dupsko... :D Biedny głupku, liczą się regionalne i lokalne wskaźniki makroekonomiczne - gdzie Chiny a gdzie Lublin? Ty się lepiej módl, żeby rynek nieruchomości się nie załamał, bo jak się załamie to deweloperzy nie zginą - oni najwyżej sprzedadzą z 5% marżą zamiast 20%. Ale za to twoje oszczędności zrobią się gówno warte, a liczba nowo budowanych mieszkań drastycznie spadnie. Naucz się raz na zawsze, że na kryzysach nie tracą bogaci tylko biedacy i klasa średnia.
Avatar
Mariolubelski / 21 września 2021 r. o 15:11
Rozumiem, że te "analizy" oparte są na cenach ofertowych, ale i tak muszę przyznać, że nie doceniłem zapału leszczy marzących o "pewnych" zyskach z wynajmu i "pewnej" ochronie kapitału. Można się domyślać, jakiej trzęsawki dostaje dewelocwaniak od GCz, który zamroził na lata dziesiątki mln w "ugorze", patrząc bezradnie, jak K0nkurencja wyłapuje ostatnich jelonków. Ale może doktór dewelo-zdrówK0 jaK0ś uratuje ten planowany geszeft 700-lecia przed K0mpletną klapą?
Ty nie tyle nie doceniłeś, co po prostu gówno się znasz, a twoje debilne wpisy, to jedynie twoje pobożne życzenia.
A co on innego może pisać jak już od 10 lat czeka na spadki cen? Ludzie zdążyli już kupić, spłacić kredyty, sprzedać, kupić inne większe... a ten w kółko to samo. Na regiodom pisywał kiedyś, że już niedługo ceny m2 w Lublinie spadną do 3k/m2, bo to dopiero byłaby "uczciwa cena". :D No przypadek psychiatryczny. Wydaje mu się w tym schorowanym mózgu, że kogoś drażni podczas gdy wszystkich najwyżej śmieszy.
A co on innego może pisać jak już od 10 lat czeka na spadki cen? Ludzie zdążyli już kupić, spłacić kredyty, sprzedać, kupić inne większe... a ten w kółko to samo. Na regiodom pisywał kiedyś, że już niedługo ceny m2 w Lublinie spadną do 3k/m2, bo to dopiero byłaby "uczciwa cena". :D No przypadek psychiatryczny. Wydaje mu się w tym schorowanym mózgu, że kogoś drażni podczas gdy wszystkich najwyżej śmieszy. rozwiń
Avatar
Mariolubelski / 21 września 2021 r. o 17:15
Już? Koń wytrzepany? Ależ cię boli dupsko... :D Biedny głupku, liczą się regionalne i lokalne wskaźniki makroekonomiczne - gdzie Chiny a gdzie Lublin? Ty się lepiej módl, żeby rynek nieruchomości się nie załamał, bo jak się załamie to deweloperzy nie zginą - oni najwyżej sprzedadzą z 5% marżą zamiast 20%. Ale za to twoje oszczędności zrobią się gówno warte, a liczba nowo budowanych mieszkań drastycznie spadnie. Naucz się raz na zawsze, że na kryzysach nie tracą bogaci tylko biedacy i klasa średnia.
Avatar
___K___ / 21 września 2021 r. o 16:24
Rozumiem, że te "analizy" oparte są na cenach ofertowych, ale i tak muszę przyznać, że nie doceniłem zapału leszczy marzących o "pewnych" zyskach z wynajmu i "pewnej" ochronie kapitału. Można się domyślać, jakiej trzęsawki dostaje dewelocwaniak od GCz, który zamroził na lata dziesiątki mln w "ugorze", patrząc bezradnie, jak K0nkurencja wyłapuje ostatnich jelonków. Ale może doktór dewelo-zdrówK0 jaK0ś uratuje ten planowany geszeft 700-lecia przed K0mpletną klapą?
Ty nie tyle nie doceniłeś, co po prostu gówno się znasz, a twoje debilne wpisy (usuwane i wklejane ponownie), to jedynie twoje pobożne życzenia.
Ty nie tyle nie doceniłeś, co po prostu gówno się znasz, a twoje debilne wpisy (usuwane i wklejane ponownie), to jedynie twoje pobożne życzenia. rozwiń
Avatar
Mariolubelski / 21 września 2021 r. o 17:19
Już? Koń wytrzepany? Ależ cię boli dupsko... :D Biedny głupku, liczą się regionalne i lokalne wskaźniki makroekonomiczne -  gdzie Chiny a gdzie Lublin? Ty się lepiej módl, żeby rynek nieruchomości się nie załamał, bo jak się załamie to deweloperzy nie zginą - oni najwyżej sprzedadzą z 5% marżą zamiast 20%. Ale za to twoje oszczędności zrobią się gówno warte, a liczba nowo budowanych mieszkań drastycznie spadnie. Naucz się raz na zawsze, że na kryzysach nie tracą bogaci tylko biedacy i klasa średnia.
I komu deweloperzy będą sprzedawać te mieszkania? Samym sobie jak w Chinach? Ludzi w Lublinie ubywa, studentów też jest coraz mniej, Ukraińcy coraz częsciej wolą wyjechać na zachód Polski, gdzie zarobki i możliwości są dużo lepsze. Pisz sobie dalej te swoje propagandowe komentarze, może w końcu spłacisz za 40 lat kredyt na mieszkanie o ile nie mieszkasz w jakiejś śmierdzącej wynajętej norze za 1500 PLN miesięcznie.
Nie, po prostu jeżeli popyt spadnie, to zaczną budować mniej. Łódź jest miastem, które od 1989r najbardziej w Polsce się wyludniło. I co, ceny mieszkań tam spadły? Zobacz sobie łódzkie cenki nieruchomości to najpierw ci oko zbieleje a potem dostaniesz apopleksji ze złości i trzeba cię będzie wynosić w kaftanie plującego i wierzgającego xDDD Co zresztą i tak prędzej czy później cię nieuchronnie spotka.
Nie, po prostu jeżeli popyt spadnie, to zaczną budować mniej. Łódź jest miastem, które od 1989r najbardziej w Polsce się wyludniło. I co, ceny mieszkań tam spadły? Zobacz sobie łódzkie cenki nieruchomości to najpierw ci oko zbieleje a potem dostaniesz apopleksji ze złości i trzeba cię będzie wynosić w kaftanie plującego i wierzgającego xDDD Co zresztą i tak prędzej czy później cię nieuchronnie spotka. rozwiń
Avatar
___K___ / 21 września 2021 r. o 16:26
Już? Koń wytrzepany? Ależ cię boli dupsko... :D Biedny głupku, liczą się regionalne i lokalne wskaźniki makroekonomiczne -  gdzie Chiny a gdzie Lublin? Ty się lepiej módl, żeby rynek nieruchomości się nie załamał, bo jak się załamie to deweloperzy nie zginą - oni najwyżej sprzedadzą z 5% marżą zamiast 20%. Ale za to twoje oszczędności zrobią się gówno warte, a liczba nowo budowanych mieszkań drastycznie spadnie. Naucz się raz na zawsze, że na kryzysach nie tracą bogaci tylko biedacy i klasa średnia.
I komu deweloperzy będą sprzedawać te mieszkania? Samym sobie jak w Chinach? Ludzi w Lublinie ubywa, studentów też jest coraz mniej, Ukraińcy coraz częsciej wolą wyjechać na zachód Polski, gdzie zarobki i możliwości są dużo lepsze. Pisz sobie dalej te swoje propagandowe komentarze, może w końcu spłacisz za 40 lat kredyt na mieszkanie o ile nie mieszkasz w jakiejś śmierdzącej wynajętej norze za 1500 PLN miesięcznie.
Prawdopodobnie już sprzedają samym sobie, albo jakimś spókom-córkom, żeby podbić statystyki cen "transakcyjnych". Kwestię ordynarnego pompowania cen ofertowych pominę juz milczeniem,
Matołku, nie kombinuj, ty się kompletnie nie znasz, a próbujesz uchodzić za fachowca od nieruchomości. Jesteś zwyczajnym wieśniakiem, słoikiem, któremu się w życiu nie powiodło, mimo przeprowadzki do Lublina, i obarczasz winą za to wszystkich, tylko nie siebie.
Matołku, nie kombinuj, ty się kompletnie nie znasz, a próbujesz uchodzić za fachowca od nieruchomości. Jesteś zwyczajnym wieśniakiem, słoikiem, któremu się w życiu nie powiodło, mimo przeprowadzki do Lublina, i obarczasz winą za to wszystkich, tylko nie siebie. rozwiń
Avatar
Mariolubelski / 21 września 2021 r. o 17:23
Już? Koń wytrzepany? Ależ cię boli dupsko... :D Biedny głupku, liczą się regionalne i lokalne wskaźniki makroekonomiczne -  gdzie Chiny a gdzie Lublin? Ty się lepiej módl, żeby rynek nieruchomości się nie załamał, bo jak się załamie to deweloperzy nie zginą - oni najwyżej sprzedadzą z 5% marżą zamiast 20%. Ale za to twoje oszczędności zrobią się gówno warte, a liczba nowo budowanych mieszkań drastycznie spadnie. Naucz się raz na zawsze, że na kryzysach nie tracą bogaci tylko biedacy i klasa średnia.
I komu deweloperzy będą sprzedawać te mieszkania? Samym sobie jak w Chinach? Ludzi w Lublinie ubywa, studentów też jest coraz mniej, Ukraińcy coraz częsciej wolą wyjechać na zachód Polski, gdzie zarobki i możliwości są dużo lepsze. Pisz sobie dalej te swoje propagandowe komentarze, może w końcu spłacisz za 40 lat kredyt na mieszkanie o ile nie mieszkasz w jakiejś śmierdzącej wynajętej norze za 1500 PLN miesięcznie.
Prawdopodobnie już sprzedają samym sobie, albo jakimś spókom-córkom, żeby podbić statystyki cen "transakcyjnych". Kwestię ordynarnego pompowania cen ofertowych pominę juz milczeniem,
Cfelku, czemu piszesz nagle językiem AF o tym "pomijaniu już milczeniem"? :D Tak, sprzedają sami sobie własne mieszkania, płacąc przy tym wszystkie możliwe podatki. Ten boom na rynku to fatamorgana. Rozgryzłeś bez pudła "analytyku". A teraz wracaj już do tej łopaty, bo dół się sam nie wykopie. :) Chyba, że robisz frytki, jeździsz na taksie jak małpa za kółkiem, albo wciskasz ludziom niepotrzebne ubezpieczenia za gówno-prowizję? Tak czy inaczej - do roboty a nie pierdzieć w stołek i walić gruchę do rojeń o niskich cenkach!
Cfelku, czemu piszesz nagle językiem AF o tym "pomijaniu już milczeniem"? :D Tak, sprzedają sami sobie własne mieszkania, płacąc przy tym wszystkie możliwe podatki. Ten boom na rynku to fatamorgana. Rozgryzłeś bez pudła "analytyku". A teraz wracaj już do tej łopaty, bo dół się sam nie wykopie. :) Chyba, że robisz frytki, jeździsz na taksie jak małpa za kółkiem, albo wciskasz ludziom niepotrzebne ubezpieczenia za gówno-prowizję? Tak czy inaczej - do roboty a nie pierdzieć w stołek i walić gruchę do rojeń o n... rozwiń
Avatar
Jasin / 21 września 2021 r. o 14:04
Napisano     10   minut temuK0nkurencja wyłapuje ostatnich jelonków. Ale może doktór dewelo-zdrówK0 jaK0ś uratuje ten planowany geszeft 700-lecia przed K0mpletną klapą?
                                  Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
                                  Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd? rozwiń
Avatar
___K___ / 21 września 2021 r. o 16:27
Te, jasinol -  zegar tyka, a ty jeszcze nas nie "skasowałeś". Znowu uciąłeś sobie drzemkę? Twój forumowy best-friend dewelo-troll o 200+ fejkowych loginach będzie zawiedziony.
Ale ty jesteś głupi...
Avatar
Jasin / 23 września 2021 r. o 16:11
Napisano dzisiaj o 08:05 I komu deweloperzy będą sprzedawać te mieszkania? Samym sobie jak w Chinach? Ludzi w Lublinie ubywa, studentów też jest coraz mniej, Ukraińcy coraz częsciej wolą wyjechać na zachód Polski, gdzie zarobki i możliwości są dużo lepsze. Pisz sobie dalej te swoje propagandowe komentarze, może w końcu spłacisz za 40 lat kredyt na mieszkanie o ile nie mieszkasz w jakiejś śmierdzącej wynajętej norze za 1500 PLN miesięcznie
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd? rozwiń
Avatar
___K___ / 23 września 2021 r. o 08:58
_K_undelku, dzielnie walczysz o zyski swoich buraczanych Panów, obkładając mnie desperacK0 jadem i minusikami, ale dni dewelorozwoju są już policzone. Nawet doktór dewelo-ubogacania nie P0może, kiedy domek z kart zacznie się składać. Szefunio agencji pr będzie zmuszony wywalić cię na bruk, co oznacza konieczność powrotu na ojcowiznę.
  Nie walczę o niczyje zyski. Walczę z debilnymi wpisami przez ciebie zamieszczanymi.
Avatar
stop_propagandzie / 23 września 2021 r. o 08:05
Już? Koń wytrzepany? Ależ cię boli dupsko... :D Biedny głupku, liczą się regionalne i lokalne wskaźniki makroekonomiczne -  gdzie Chiny a gdzie Lublin? Ty się lepiej módl, żeby rynek nieruchomości się nie załamał, bo jak się załamie to deweloperzy nie zginą - oni najwyżej sprzedadzą z 5% marżą zamiast 20%. Ale za to twoje oszczędności zrobią się gówno warte, a liczba nowo budowanych mieszkań drastycznie spadnie. Naucz się raz na zawsze, że na kryzysach nie tracą bogaci tylko biedacy i klasa średnia.
 I komu deweloperzy będą sprzedawać te mieszkania? Samym sobie jak w Chinach? Ludzi w Lublinie ubywa, studentów też jest coraz mniej, Ukraińcy coraz częsciej wolą wyjechać na zachód Polski, gdzie zarobki i możliwości są dużo lepsze. Pisz sobie dalej te swoje propagandowe komentarze, może w końcu spłacisz za 40 lat kredyt na mieszkanie o ile nie mieszkasz w jakiejś śmierdzącej wynajętej norze za 1500 PLN miesięcznie
 I komu deweloperzy będą sprzedawać te mieszkania? Samym sobie jak w Chinach? Ludzi w Lublinie ubywa, studentów też jest coraz mniej, Ukraińcy coraz częsciej wolą wyjechać na zachód Polski, gdzie zarobki i możliwości są dużo lepsze. Pisz sobie dalej te swoje propagandowe komentarze, może w końcu spłacisz za 40 lat kredyt na mieszkanie o ile nie mieszkasz w jakiejś śmierdzącej wynajętej norze za 1500 PLN miesięcznie rozwiń
Avatar
stop_propagandzie / 23 września 2021 r. o 08:04
W Chinach bańka deweloperska zaczyna już pękać: next.gazeta.pl/next/7,151003,27592063,wielki-deweloper-tonie-i-ciagnie-za-soba-azjatyckie-gieldy.html#s=BoxOpImg6 Tylko patrzeć jak to dotrze do Europy, Polski i Lublina. Miło będzie obserwować jak cwaniacy patodeweloperzy będą po kolei bankrutować.
Avatar
Jasin / 22 września 2021 r. o 15:37
Napisano 3 minuty temu _K_undelku, dzielnie walczysz o zyski swoich buraczanych Panów, obkładając mnie desperacK0 jadem i minusikami, ale dni dewelorozwoju są już policzone. Nawet doktór dewelo-ubogacania nie P0może, kiedy domek z kart zacznie się składać. Szefunio agencji pr będzie zmuszony wywalić cię na bruk, co oznacza konieczność powrotu na ojcowiznę.
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd? rozwiń
Avatar
___K___ / 22 września 2021 r. o 15:07
W Chinach bańka deweloperska zaczyna już pękać: next.gazeta.pl/next/7,151003,27592063,wielki-deweloper-tonie-i-ciagnie-za-soba-azjatyckie-gieldy.html#s=BoxOpImg6 Tylko patrzeć jak to dotrze do Europy, Polski i Lublina. Miło będzie obserwować jak cwaniacy patodeweloperzy będą po kolei bankrutować.
Można mieć nadzieję, że upadek evergreed zwiastuje koniec eldorado dla wszystkich pazernych dewelocwaniaków i przy okazji dla całych stad naganiaczy, których pensje jak dotąd bezkarnie były wrzucane w cenę metra dla kupujących ten dewelo-badziew jelonków.
Tak, a ludzie - pod twoim wpływem - porzucą marzenia o własnym mieszkaniu i przeniosą się do szałasów. Ty jesteś naprawdę głupi.
Tak, a ludzie - pod twoim wpływem - porzucą marzenia o własnym mieszkaniu i przeniosą się do szałasów. Ty jesteś naprawdę głupi. rozwiń
Avatar
___K___ / 22 września 2021 r. o 15:05
_K_undelku, dzielnie walczysz o zyski swoich buraczanych Panów, obkładając mnie jadem i minusikami, ale dni dewelorozwoju są już policzone. Nawet doktór dewelo-ubogacania nie P0może, kiedy domek z kart zacznie się składać. Szefunio agencji pr będzie zmuszony wywalić cię na bruk, co oznacza konieczność powrotu na ojcowiznę.
 Nie walczę o niczyje zyski. Walczę z debilnymi wpisami przez ciebie zamieszczanymi.
Avatar
___K___ / 22 września 2021 r. o 15:05
Dalej na stanowisku, ścierK0 deweloperska? Nie ma wyjścia - trzeba desperac_K_0 próbować zaganiać jelonków na apartamĘty, bo jak nie, to dewelocfaniaczki nie będą miały za co utrzymywać naganiackiego trolerstwa i KÓłeczK0 się zamknie.
Czy ty naprawdę myślisz, że ktoś przeczyta twoje debilne wpisy i stwierdzi - "mam w ***, nie kupuję mieszkania, bo kronikidewelorozwoju uważa, że to głupi pomysł i nabijanie kabzy deweloperom"?
Avatar
___K___ / 22 września 2021 r. o 15:03
W Chinach bańka deweloperska zaczyna już pękać: next.gazeta.pl/next/7,151003,27592063,wielki-deweloper-tonie-i-ciagnie-za-soba-azjatyckie-gieldy.html#s=BoxOpImg6 Tylko patrzeć jak to dotrze do Europy, Polski i Lublina. Miło będzie obserwować jak cwaniacy patodeweloperzy będą po kolei bankrutować.
Zapewne nie przez przypadek w kolejnych dniach będziemy mieli wysyp podobnych naganiackich "analiz" sponsorowanych przez cwaniactwo. Mam nadzieję, że DW jest choć na tyle sprytny, że za takie publikacje pobiera opłaty od naganiaczy.
Tak samo od lat zapewniasz, że boom mieszkaniowy się skończy. I co?
Tak samo od lat zapewniasz, że boom mieszkaniowy się skończy. I co? rozwiń
Avatar
Jasin / 22 września 2021 r. o 15:02
Napisano  [b] około minutę temu  [/b] Można mieć nadzieję, że upadek evergreed zwiastuje koniec eldorado dla wszystkich pazernych dewelocwaniaków i przy okazji dla całych stad naganiaczy, których pensje jak dotąd bezkarnie były wrzucane w cenę metra dla kupujących ten dewelo-badziew jelonków.
Przelogowanko, hej przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd? 3
Przelogowanko, hej przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd? 3 rozwiń