Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin chce być większy. Zmienią się granice miasta?

Utworzony przez GRZESIEK, 30 stycznia 2011 r. o 21:46 Powrót do artykułu
Super zobaczcie na Warszawę zawsze tereny przyłączane do dużego miasta zyskują - komunikacja, kanalizacja, sklepy, oby prezydent dotrzymał słowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem tą chamką z pobliskiej gminy. Jak zwykle dziwię się wpisom różnych mniej inteligentnych osób. Super Lubelacy !!!!. A ja nie wiem dlaczego mam płacić wyższy podatek, sprawy urzędowe załatwić w magistracie. Jest mi dobrze tak jak jest. Mam wodociąg, kanalizację, odśnieżoną drogę i chodniki, autobusy, sklepy.... Sprawy załatwiam w gminie, nie czekam miesiącami na decyzje. I jeszcze jedno najważniejsze, jako mieszkanka wsi, prowadząc działalność gospodarczą mam większe możliwości otrzymania dofinansowania ze środków unijnych, bo niestety mieszkańcom miasta one się nie należą. I co ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest prosta nie chcą się przyłączyć to odciąć ich od pracy w lublinie (pensje szybko wzrosną), od szpitali gdzie siedzi cała lubelska wieś, od szkół, z dróg znikną rejestracje z wołek krasników i miasto odżyje od korków. Spadną ceny mieszkań.Pobierać opłaty za wjazd do miasta, za jazde ekspresówką. Coś za coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.itvl.pl/news/lublin-bedzie-wiekszy...- komentarz Ratusza w tej sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
internauta_kosmonauta napisał:
Bardzo dobra decyzja UM. Tylko w taki sposób wszyscy mieszkańcy mogą skorzystać. Jeśli mieszkańcy np. Jastkowa chętnie zarabiają w Lublinie, powinni równie chętnie płacić w nim podatki
Skoro zarabiają to i płacą podatki, trudno Ci to zrozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostro napisał:
Sprawa jest prosta nie chcą się przyłączyć to odciąć ich od pracy w lublinie (pensje szybko wzrosną), od szpitali gdzie siedzi cała lubelska wieś, od szkół, z dróg znikną rejestracje z wołek krasników i miasto odżyje od korków. Spadną ceny mieszkań.Pobierać opłaty za wjazd do miasta, za jazde ekspresówką.Coś za coś
OSTRO przy Abramowickiej. Nie pozwalajcie mu klikać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcy okolicznych wsi wykazują coś co się nazywa mega prywatą chcą płacić jak najmniej a korzystać jak najwięcecj. Doić lublin, robić korki, zajmowac szpitalne łóżka, czy zabierać prace zaniżając stawki jest super...jak trzeba oddać miastu co jego to chętnych nie ma to krzyk. Budujcie drogi tylko najdalej ode mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
mieszkańcy okolicznych wsi wykazują coś co się nazywa mega prywatą chcą płacić jak najmniej a korzystać jak najwięcecj. Doić lublin, robić korki, zajmowac szpitalne łóżka, czy zabierać prace zaniżając stawki jest super...jak trzeba oddać miastu co jego to chętnych nie ma to krzyk. Budujcie drogi tylko najdalej ode mnie
szpitale podlegają pod powiat albo województwo tumanie. Więc mieszkancy wsi placąc podatki nawet u siebie mają prawo i to w 100% korzystać z "waszego" szpitala. Co za nieuki są na tym forum, pewnie wyborcy tuska cudotwórcy Idąc tym tokiem rozumowania - placisz podatki w Lublinie - masz zakaz wyjezdzania poza Lublin do innych miast, bo tam już nie placisz podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karolina napisał:
Super zobaczcie na Warszawę zawsze tereny przyłączane do dużego miasta zyskują - komunikacja, kanalizacja, sklepy, oby prezydent dotrzymał słowa
chyba nie wiesz co piszesz. np. taka białołęka po przyłączeniu do Warszawy nie zyskała NIC a tylko straciła. A czemu? Powód prosty. Białołęka jako gmina miała spore pieniądze które sama zarabiała, lecz gdy przyłączyli ją do Warszawy cale dochody poszły na reszte Warszawe a w zamian nie dostali nic. Zero nowych szkół, ulic, kanalizacji, itp. Nie jest tak kolorowo jak się wydaje. UM Warszawy rozdziela pieniądze na wszystkie dzielnice, a wiadomo - ktoś dostanie mniej, ktoś więcej. Rece precz od Elizówki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier***e co za downy są na tym forum!!! ,i tak wiadomo że Lublin powiększy granice na 100% bo to stolica województwa ,a jej można wszystko!! więc nie wiem po co ten cały spór o podatki i ch*** wie co!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy ewentualnym poszerzeniu, warto pomyślec logicznie. Dobrze byłoby uniknąć takich sytuacji jak przy Kraśnickiej. Lewa strona miejska, prawa wiejska. Kto wyłoży pieniądze na remont ulicy? Oczywiście miasto z korzyścią dla gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN BĘDZIE DZIELNICĄ ŚWIDNIKA!!! TO POSTANOWIONE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam jestem za, moze zrobia mi autobus i oszczedze na benzynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karr napisał:
Jestem za powiększeniem granic miasta ,co tam jakieś gminy sryny !! W końcu Lublin to stolica województwa więc wydaje mi sie że pobliskie gminy powinny z nim współracować, no ale tylko my Lubelacy to rozumiemy bo inne chamki ze wsi to nie mogą tego ogarnąć!!!
CZEMU CHAMKI ????? PRZECIEZ WIEKSZOSC MIESZKANCOW TERENOW WIEJSKICH TO PRZYBYSZE Z MIASTA - SAM SIEBIE OBRAZASZ HEHEHHEHE!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e no wy kófa! mam pomysł- niech wszyscy z Lublina jadą d o Wrocławia Warszawy czy Poznania tam się dużo lepiej żyje na kij nam w być w Lublinie . Co do rozszerzenia widzieliście mapę no chociażby Wrocławia ile nie zabudowanych przestrzeni na zachodzie miasta, jak pomiędzy Lublinem a Świdnikiem . A to że osiedlacie się na obrzeżach miast to zrozumiałe każdy dąży do jak największych przychodów i jak najmniejszych wydatków, ale tym samym przyspieszacie proces rozprzestrzeniania się miast, bo miasto bez ludzi nie funkcjonuje. Tak więc są trzy głowne opcje: zanik miast i powstanie ciągłości zabudowy, poszerzenie granic, podział miast na miasta-dzielnice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taka warsiawa jest duzia i nikt nie nazieka KÓFA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co za różnica Jastków czy Lublin? Stawki podatków w Jastkowie są bandyckie np 7zł/m2 garaż! To są jaja ! Jeśli ktoś chce tu zamieszkać to radzę się 3 razy zastanowić!!!! Gmina nie inwestuje w ekologię! Wyjazd na trasę Warszawską to ruska ruletka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.dziennikwschodni.pl/nie-bedzie-autobusow-ztm-do-jakubowic-czy-dysa-t47385/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko Lublina jest. budują już trolejbusy do świdnika już niedługo Lublin będzie większy i to bardzo dobra decyzja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik chamstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...