Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Czy prezes ważnego funduszu spycha ludzi poprzednika?

Utworzony przez Czytelnik1960, 25 stycznia 2022 r. o 08:59 Powrót do artykułu
3.5 tys złotych PODWYŻKI dla przewodniczącej to mało? przypomnę że najniższa krajowa w 2022 roku wynosi 3010 złotych brutto!! tyle ludzie nie zarabiaja a tu sama podwyzka! no tak ale to przewodniczaca Solidarnosci, ta instytucja zeszla na psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czy prezes ważnego funduszu spycha ludzi poprzednika?" - spycha do wody, spycha z tratwy, spycha spycharka? "Redaktor" tak sie silil na oryginalnosc, ze wydalil bzdeta. Na drugi raz nie napinac sie, nie natezac, a - moze - sie poprawi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może panie przewodniczące Solidarności w Funduszu lepiej pracują niż przewodniczący regionu pan Król i podwyżka im się należy . Pan przewodniczący ostatnio do odznaczeń nominował osobę zwolnioną za kradzieże paliwa w MPK . Uczciwych już zabrakło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktualnie Pan Grzywaczewski swoją osobą reprezentuje to co najgorsze w tej firmie. Lans na uchodźcach z Ukrainy zamiast praca w WFOŚIGW. Wystarczy przejrzeć profil na Facebook. Po co to stanowisko skoro jest dyrektor i jego zastępca. Powielanie obowiązków a taka osoba słaby nauczyciel akademicki nigdy nie powinien znaleźć się na tym stanowisku. Dobrze że wyjechałam z Polski bo jak widzę takie wydarzenia to mi się niedobrze robi, a dane mi było poznać tego człowieka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...