Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Jak dostać decyzję o warunkach zabudowy

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 5 lutego 2022 r. o 10:25 Powrót do artykułu
W mieście dzieje się istny cyrk z tematami inwestycji deweloperskich. Wszystkie firmy z poza lokalnego układu które chciały by tu inwestować zderzają się ze ścianą lokalnych urzędów a następnie dostają propozycję nie do odrzucenia od lokalnych biznesmenów. I tak np. w przypadku szkoły na Spokojnej która nagle się spaliła jak i w przypadku Jutrzenki gdzie inwestror z poza regionu odbił się od ściany na radzie miasta , nagle pojawia się oskarżony o płatną protekcję Piotr. K , najlepszy kolega urzędującego Krzysztofa Ż, i przejmuje inwestycje od skapitulowanych inwestorów z poza układu a inwestycje nagle nabierają tempa i dotychczasowe problemy urzędowe znikają. Formalnie wszystko jest w porządku ale zgnilizna tego układu śmierdzi aż po Jakubowice .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mieście dzieje się istny cyrk z tematami inwestycji deweloperskich.  Wszystkie firmy z poza lokalnego układu które chciały by tu inwestować zderzają się ze ścianą lokalnych urzędów a następnie dostają propozycję nie do odrzucenia od lokalnych biznesmenów. I tak np. w przypadku szkoły na Spokojnej która nagle się spaliła jak i w przypadku Jutrzenki gdzie inwestror z poza regionu odbił się od ściany na radzie miasta , nagle pojawia się oskarżony o płatną protekcję Piotr. K ,  najlepszy kolega urzędującego Krzysztofa Ż,  i przejmuje inwestycje od skapitulowanych  inwestorów z poza układu a inwestycje nagle nabierają  tempa i dotychczasowe problemy urzędowe znikają.  Formalnie wszystko jest w porządku ale zgnilizna tego układu śmierdzi aż po Jakubowice .
 Przepraszam a gdzie dopisek "Post sponsorowany przez Biuro Propagandy PIS"? Świeżutkie konto ale przekaz ten sam co zawsze - deweloperka, układ, itp itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W związku z przekazanym 28.Lo.2021' r jednolitym Wystąpienia pokontrolnego dotyczącego kontroli nr Pl2ll074 pt' ,,Zachowanie i zwiększanie terenów zielonych w miastach", realizując obowiązek wynikający Z art' 62 ustawy o NlK informuję o sposobie realizacji zawartych w tym dokumencie wniosków. "Ad 3. Zapewnianie Radzie Miasta kompleksowych i rzetelnych informacji na temat funkcji przyrodniczych nieruchomości proponowanych do zbycia przypisywanych im W obowiązujących i opracowywanych dokumentach planistycznych (w tym wykładanych do publicznego wglądu) i skoordynowanie pracy poszczególnych wydziałów Urzędu w tym względzie. Zobowiązałem Dyrektora Wydziału Gospodarowania Mieniem Urzędu Miasta Lublin do uzupełnienia projektów uchwał w sprawie zbycia nieruchomości kierowanych na sesje Rady Miasta Lublin o stosowne informacje nt. funkcji przyrodniczych nieruchomości, tak aby zapewnić radnym pełną wiedzę na ten temat. odnosząc się do kwestii skoordynowania pracy poszczególnych wydziałów Urzędu w powyższym zakresie, wskazać należy, iż Wydział Gospodarowania Mieniem Urzędu Miasta Lublin merytorycznie współpracuje z innymi odpowiedzialnymi komórkami, w tym Wydziałem Architektury i Budownictwa Urzędu Miasta Lublin, Wydziałem Planowania Urzędu Miasta Lublin oraz Zarządem Dróg i Mostów w Lublinie. Zwrócę uwagę Dyrektorów tych komórek aby czuwali nad respektowaniem wzajemnie podejmowanych ustaleń dot. Zbywanych nieruchomości". Mając powyższe na uwadze Wnoszę o przyjęcie informacji o sposobie realizacji przedmiotowych wniosków pokontrolnych. Prezydent Miasta Lublin dr Krzysztof Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...