Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Kierowcy przerwali pracę, wrócili do zajezdni. Miasto wzywa przewoźnika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 października 2018 r. o 21:08 Powrót do artykułu
Warbus dziadostwo w czystej formie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech 20 ludzi złoży wypowiedzenie albo pójdzie na zwolnienie i warbus pozamiatany oni zapominają że te nowe autobusy prowadzą ludzie i mają rodziny i zobowiązania. Nie dość że płacą śmieszne pieniądze to jeszcze zalegają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie słyszałem żeby ktoś z Urzędu Miasta przeprosił klientów MPK za to że ci spóźnili się w różne miejsca. Być może nawet ponieśli z tego tytułu straty materialne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i kolejny raz wyru.hali nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warbus warbus, tak to już bywa , każdy chce żeby było ok. Dla miasta nowe auta ,czasami przewoźnik ma poślizg a i kierowcy chcą żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto dba o swój interes, i to się chwali ,przewoźnik bierze za to pieniądze. Sprawa jest prosta ,ma wykonywać zadania , terminowo i tym taborem co trzeba. To są wewnętrzne sprawy warbusa , i szczerze mówiąc nie powinno nas to obchodzić. Warbus ma płacone, warbus powinien płacić kierowcom. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie zrobi się luźniej.Zawalidrogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dobrze rządził przez kilka lat że zaraz nie bedziemy mieli komunikacji miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta MPK by dało radę ?? Czym ?? Chyba tymi 30 beużytecznymi trolejbusami które codziennie stoją na zajezdni. Bo autobusów MPK ma raczej za mało skoro wynajmuje od prywatnych przewoźników te zaczynające się na 18XX !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza komunikacja w Polsce , Lublin jest wizytówką, warbus bierze kasę za usługę niech płaci kierowcom. Dlaczego ja o tym czytam. Jak kierowca nie dostanie kasy to warbus nie pojedzie , zrobi to MPK lub ktoś inny , proste jak budowa cepa. Pieniądze ,usługa ,wykonanie satysfakcja klienta. Trochę marketingu hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL - to PARTIA *URwA - Kaszaniak to SYN MINISTRA W RZADZIE PRL, PAWLAcz, Kłamacz PIECHCIUNsKI BURY - TO ZSLOWSCY LEWACY , BYLI W KOALICJI Z SLD I PLATFORMĄ - zwykle polityczne *rwy - tylko pis trzyma tych ruskich kacapów na dystans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak podczas przetargu nie sprawdza się firmy tylko wygrywa najtańszy dziad trans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda firma dba o zyski,a nie o poprawę jakości usług.Dobrze kierowcy zrobili,mimo uciążliwości!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunikacja miejska w Lublinie jest w opłakanym stanie. Kilkunastu prezesów zamiast nowych autobusów. Bardzo nędzne wynagrodzenia dla kierowców i mechaników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość traktowania kierowców w woj. lubelskim jak parobków! W warszawie czy Wrocławiu nikt by im nie przyszedł do pracy za taką stawkę jaką dali u nas. Nie zgadzajcie się na pracę za najniższą stawkę, zarabiają na nas krocie. Mam nadzieję że wezmą się też niedługo za mpk i naszych "januszów biznesu" od busów bo też mają za uszami, pamiętacie co zrobili z polskim busem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irex wcale nie lepszy, znowu by ściągnęli 20 paro letnie gruzy ze Śląska 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klientów MPK nie musi przepraszac bo MPK jeździło. To Warbus nie jeździł. A nad tymi PRZEWOŹNIKAMI stoi zarządca zwany ZTM. Zastanawi mnie ile to czasu musi jeszcze upłynąć żeby takie cepy nauczyły się w końcu to odróżniać. Wszytskiemu winne MPK. Gościu PRL się skończył dawno temu, wyjdź z lasu albo nie uzywaj internetu i nie osmieszaj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tęsknie za czasami kiedy oprócz mpk istniała prywatna komunikacja miejska. Przynajmniej ceny biletów były uczciwe, było więcej kursów a autobusy zatrzymywały się na każdym przystanku bo zależało im na kliencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ZTM powinno wybierać przewoźnika z bazą a nie polem za stodołą.Dziś staneli bo nie placą kierowcom,jutro staną bo zatrą się silniki z powodu niewymieniania olejów od nowosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie słyszałem żeby ktoś z Urzędu Miasta przeprosił klientów MPK za to że ci spóźnili się w różne miejsca. Być może nawet ponieśli z tego tytułu straty materialne.
 Jakie MPK? Nie słyszałem, zeby ktos z pisu przeprosil za twoją ignorancje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...