Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Kolejne firmy chcą budować w ramach "lex deweloper". Gdzie mogą powstać bloki?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 maja 2019 r. o 06:39 Powrót do artykułu
No patrz Pan. Jak kupowałem mieszkanie, to dookoła było kilka bloków. Był też teren pod dużą szkołę w planie zagospodarowania. Był też kawałek ziemi, która mogła być przeznaczona na park (skwer - dla Japolana). DALEJ: jest problem, żeby przejść kawałek do lasu, bo albo teren budowy, albo teren prywatny. A z wózkiem po wertepach nie pojedziesz... PS: brajanki i dżesoki szukaj sobie w swojej rodzinie. To, jak Ty się wychowywałeś i w jakim błocie się bawiłeś, nie ma znaczenia. Znaczenie natomiast ma to, że deweloperzy naginają prawo budowlane do granic możliwości, byle jak najwięcej bloków postawić na jak najmniejszym terenie. A gdzie zapisy o zieleni miejskiej... gdzie strefy komfortu i relaksu. Japolan - co mnie interesuje jak wspaniały jest proboszcz? Może być i najwspanialszy na świecie - nie zmieni to sytuacji. A sytuacja jest taka, że zamiast szkoły z boiskiem (i być może basenem) będzie klocek na 450 dzieci (osiedle na 30 tys osób...) bez boiska. I jakie ma znaczenie czy piszę "park" czy "skwer"?  Oba są terenem rekreacyjnym z dużą ilością zieleni - więc jaki masz problem? Czepiasz się w ramach doskonalenia swoich umiejętności trollowania czy tak masz z wychowania - nie wiem czy tłuków czy nie - nie wnikam w rodzinne sprawy obcych mi ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Sławinkowskiej jest szkoła, do której uczęszcza półtora tysiąca dzieci. Czy ktoś zastanawia się nad tym jakie to stwarza zagrożenie dla nich samych. To jest chore! Niech ktoś w ratuszu wkońcu zacznie myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i ponowie z pisu co by tu jeszcze spie$rzyc, co by tu jeszcze spie$rzyc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może (bez)radna Suchanowska znowu błyśnie jak gwiazda na nieboskłonie i napisze w tej sprawie kolejny list.
Dość czepiania się sensownie działającej Radnej! Odnośnie do niedawnego listu otwartego: Od początku obawiałem się, że w Ratuszu tylko Pan Prezydent jego Zastępcy mogą być w stanie zrozumieć przesłanie tegoż listu - być może Autorka skierowała go tylko do Prezydenta Lublina, bo dobrze wie, z ludźmi jakiego formatu przyszło pracować Adresatowi?
 Dobra bez jaj. Nie śmiejmy się juz z radnej, w imieniu której wysłali  list, z którego ona niewiele i tak rozumie. Pis niech się najpierw zajmie burdelem we własnej formacji i tym jak podchodzą do planowania przestrzennego i przyrody w kraju ogółem, bo jak na razie to oni są wrogiem drzew nr 1 a potem niech się zajmują swoimi śmiesznymi populistycznymi hasłami, dzięki którem naganiają tylko Żukowi poparcia i w sumie to jakiś tam plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może (bez)radna Suchanowska znowu błyśnie jak gwiazda na nieboskłonie i napisze w tej sprawie kolejny list.
Dość czepiania się sensownie działającej Radnej! Odnośnie do niedawnego listu otwartego: Od początku obawiałem się, że w Ratuszu tylko Pan Prezydent jego Zastępcy mogą być w stanie zrozumieć przesłanie tegoż listu - być może Autorka skierowała go tylko do Prezydenta Lublina, bo dobrze wie, z ludźmi jakiego formatu przyszło pracować Adresatowi?
Dobra bez jaj. Nie śmiejmy się juz z radnej, w imieniu której wysłali  list, z którego ona niewiele i tak rozumie. Pis niech się najpierw zajmie burdelem we własnej formacji i tym jak podchodzą do planowania przestrzennego i przyrody w kraju ogółem, bo jak na razie to oni są wrogiem drzew nr 1 a potem niech się zajmują swoimi śmiesznymi populistycznymi hasłami, dzięki którem naganiają tylko Żukowi poparcia i w sumie to jakiś tam plus.
 A może tak prezydent Lublina zacząłby dbać o mieszkańców a nie o deweloperów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i ponowie z pisu co by tu jeszcze spie$rzyc, co by tu jeszcze spie$rzyc?
 Przecież w Lublinie rządzi PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i ponowie z pisu co by tu jeszcze spie$rzyc, co by tu jeszcze spie$rzyc?
Przecież w Lublinie rządzi PO.
 Co ma lemingu PO do kolejnych bubli ustawowych rządu - módlcie sie do Sobonia, żeby nie zapanował zupełny chaos w zabudowie miejskiej, bo wszystko na to wskazuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może (bez)radna Suchanowska znowu błyśnie jak gwiazda na nieboskłonie i napisze w tej sprawie kolejny list.
Dość czepiania się sensownie działającej Radnej! Odnośnie do niedawnego listu otwartego: Od początku obawiałem się, że w Ratuszu tylko Pan Prezydent jego Zastępcy mogą być w stanie zrozumieć przesłanie tegoż listu - być może Autorka skierowała go tylko do Prezydenta Lublina, bo dobrze wie, z ludźmi jakiego formatu przyszło pracować Adresatowi?
Dobra bez jaj. Nie śmiejmy się juz z radnej, w imieniu której wysłali  list, z którego ona niewiele i tak rozumie. Pis niech się najpierw zajmie burdelem we własnej formacji i tym jak podchodzą do planowania przestrzennego i przyrody w kraju ogółem, bo jak na razie to oni są wrogiem drzew nr 1 a potem niech się zajmują swoimi śmiesznymi populistycznymi hasłami, dzięki którem naganiają tylko Żukowi poparcia i w sumie to jakiś tam plus.
A może tak prezydent Lublina zacząłby dbać o mieszkańców a nie o deweloperów?
 A może byc pis nie uchwalał ustaw podważających plan zagospodarowania, który zatwierdził prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chała pislamowi, chała Soboniowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i ponowie z pisu co by tu jeszcze spie$rzyc, co by tu jeszcze spie$rzyc?
Przecież w Lublinie rządzi PO.
Co ma lemingu PO do kolejnych bubli ustawowych rządu - módlcie sie do Sobonia, żeby nie zapanował zupełny chaos w zabudowie miejskiej, bo wszystko na to wskazuje.
  To Żuk zmienił partię i jest teraz w PIS? Niesamowite.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i ponowie z pisu co by tu jeszcze spie$rzyc, co by tu jeszcze spie$rzyc?
Przecież w Lublinie rządzi PO.
Co ma lemingu PO do kolejnych bubli ustawowych rządu - módlcie sie do Sobonia, żeby nie zapanował zupełny chaos w zabudowie miejskiej, bo wszystko na to wskazuje.
To Żuk zmienił partię i jest teraz w PIS? Niesamowite.
 Czego nie zrozumiałeś z newsów dzisiejszego dnia - chetnie ci wytłumacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i ponowie z pisu co by tu jeszcze spie$rzyc, co by tu jeszcze spie$rzyc?
Przecież w Lublinie rządzi PO.
Co ma lemingu PO do kolejnych bubli ustawowych rządu - módlcie sie do Sobonia, żeby nie zapanował zupełny chaos w zabudowie miejskiej, bo wszystko na to wskazuje.
To Żuk zmienił partię i jest teraz w PIS? Niesamowite.
Czego nie zrozumiałeś z newsów dzisiejszego dnia - chetnie ci wytłumacze.
 dziękuję nie skorzystam, nie potrzebuję rad nieudaczników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i ponowie z pisu co by tu jeszcze spie$rzyc, co by tu jeszcze spie$rzyc?
Przecież w Lublinie rządzi PO.
Co ma lemingu PO do kolejnych bubli ustawowych rządu - módlcie sie do Sobonia, żeby nie zapanował zupełny chaos w zabudowie miejskiej, bo wszystko na to wskazuje.
To Żuk zmienił partię i jest teraz w PIS? Niesamowite.
Czego nie zrozumiałeś z newsów dzisiejszego dnia - chetnie ci wytłumacze.
dziękuję nie skorzystam, nie potrzebuję rad nieudaczników.
 To się wypisz z pisu, dużo skorzystasz a szkoda zycia na taka egzystencje jaka prowadzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrzyżowanie Lędzian i Sławin to os. Szerokie raczej a nie Sławin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za tą ustawą. Nareszcie będę mógł postawić na swojej działce to co mi się podoba. Żadni neokomuniści, ekoterroryści, ekoszantażyści i lewackie ruchy miejskie nie będą mi dyktować ile pięter i w którym miejscu mam zbudować. Jedynymi ważnymi dokumentami do budowy jest projekt i warunki techniczne w oparciu o które ów projekt został sporządzony. To wszystko. Jeżeli to co wybuduję nie będzie komuś odpowiadać to nie kupi u mnie mieszkania. I to moje zmartwienie. Tak więc chcąc jak najkorzystniej sprzedać swój produkt muszę zapewnić odpowiednią jakość przestrzeni i infrastrukturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...