Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin ma prawdziwy skarb. Czy zdołamy go ochronić?

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 16 stycznia 2022 r. o 15:20 Powrót do artykułu
Wreszcie panie smaga coś na temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APEL DO RATUSZA - NIE WYCINAJCIE TEGO POD BLOKI!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ bandyta szyszko na szczęście odłożył łyżkę las ma jakąś szansę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Można zaspokoić niegasnące zapotrzebowanie społeczeństwa na drewno". No i niegasnące zapotrzebowanie na kasę obecnego rządu, który przyrodę ma głęboko w nosie. Węglowe imperium PiS wsparte przez rabunkową gospodarkę leśną jest ciągle głodne pieniążków, potrzebnych do utrzymania 34% poparcia suwerena. Noi co Panowie pisowcy? Rżniemy i kopiemy? "Yes, owkors".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Później już tylko zmiana przeznaczenia terenu, co "rausz" przećwiczył na byłym poligonie w Górkach Czechowskich, gdzie jest nie tylko planowany „zespół przyrodniczo-krajobrazowy”, a rezerwat przyrody?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Da Wam PiS kapturka, wytną do łysa i pojedzie na meble i deski do Chin, USA, Szwecji..pniaki zostaną jak w innych lasach, których uże niet. Przyjdzie deweloperka Łysogrodzka i dokończy dzieła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czekaj, czekaj.... Szyszko. Tak. On nazywał się Szyszko. Taką stodołę miał za 600 000 złotówek a w środku truchła zwierząt na ścianach i głowy łosi i jeleni poucinane i na ścianach powieszone. Na podłogach zdarte skóry. No i ten Szyszko to on pokazał taki słoik na konferencji i powiedział że to "drukarz" i że trzeba rżnąc jak leci. Wszystko co się chce i prawo takie jest - Lex Szyszko. Teraz żadne drzewo nie jest pewne jutra.... Skąd wiem? Kiedyś ludzie siedzieli tutaj pod moimi gałęziami, w cieniu, pili piwo i gadali. A że o moich braciach było to zapamiętałem...."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka awantura o nic przecież Prezydent Żuk jest podobnie jak, funkcjonariusze pisowskich rębaczy, wielkim miłośnikiem drzewostanów wszelakich, potwierdza to oficjalny raport NiK ( na temat ok 19 tys drzew). Tak więc słosznie zajął siem tom walkom, na pewno to pomoże, będzie rezerwat ala Górki Czechowskie, POPiS ekologii i ... nowe blokkkiii...i nie pierwszy w historii przypadek ,,zawróconego" ekologa. Obecne elyty bazują na wartościach, a nawet mało kumaty kojarzy, że wyngiel i śniadki warte niemało i bitwy wszelakiej godne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.