Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Miasto chce rozpylić na ogródkach działkowych zapach niedźwiedzia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 listopada 2019 r. o 08:53 Powrót do artykułu
A nie lepiej wpuścić tam niedzwiedzia?Od razu zrobi się spokojniej :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej maja przekopane działki nic tylko sadzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może radny niech się sam odstrzeli. Co to jest za durna ludzka natura wszystko zniszczyć, wystrzelać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja p..........e, 21 wiek I nikt nie zaczyna od najprostszego rozwiązania czyli KWESTII SZCZELNEGO OGRODZENIA. To ROD odpowiada za to. Chyba że dziki chodzą z kombinerkami i nozycami do prętów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo niech działkowcy ( ultrasi działkowi ) zrobią sobie normalne spełniające swoją funkcję ogrodzenie za własne pieniądze a gwarantuję że nie trzeba będzie zabijać zwierząt i angażować ludzi za nasze pieniądze. Albo zlikwidować te tzw. działki ( zaorać buldożerem )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dla Was to śmieszna sprawa i wypisujecie te brednie bo nikt z Was nie ma tam działki. A ktoś wyłożył i zainwestował tam nie małe pieniądze więc dla niego to jest problem. Proszę miasto i całą resztę o poważne podejście do tematu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale taki zapach będzie przyciągał niedźwiedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do dzialkowca przyszedł dzik i mu trawę ryjem cyk... Czy większych problemów nie mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie czy ta Pani co wrosła w ziemię jeszcze tam rośnie? W panoramie powinni to pokazać. Co to za dziennikarstwo?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie przemarzla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam w imieniu swoim i wszystkich kolegów i koleżanki, ale na tych działkach są same znakomite kąski i nie możemy się oprzeć, chrum, a gdy idziemy głodni to nie widzimy Waszych siateczek chrum. Gdy tylko przyjdą pieniądze z 500+ naprawiamy Wam je chrum. A co do samych niedźwiedzi mamy z nimi sojusz chrum i jak je poczujemy to przyjdziemy w odwiedziny do nich chrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a kobieta ze strachu wrosła w ziemię" i tak rośnie po dziś dzień... Cdn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale taki zapach będzie przyciągał niedźwiedzie
 Raczej niedźwiedzice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedźwiedzica to też niedźwiedź (tak jak zakonnica to ksiądz samica)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za, chce mi sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuję natychmiastową likwidację skansenów komunizmu jakimi są ogródki działkowe. Ludzie dysponują gruntem którego nie kupili, na jesieni masowo palą liscie i smrodzą. Wszystkie ogrodki działkowe powinny zostać zamienione na parki i miejskie tereny rekreacyjne dostępne dla wszystkich mieszkańców a nie dla wybrańców PRL! sic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że lobby działkowiczów twardo minusuje mój wpis. Jak chcecie działeczki, kupcie grunt pod miastem i zróbcie sobie działeczki. DZIAŁKOWICZE SĄ DLA MIASTA I MIESZKAŃCÓW TYM, CZYM DZIKI SĄ DLA DZIAŁKOWICZÓW - SZKODNIKAMI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej wybudować tam jakieś "akademiki" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech rozpylą zapach bezrobotnego ministranta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidowac ogrodki dzialkowe i po sprawie. A pan Dominik dzis o dzikach napisal, super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...