Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Mieszkańcy dwóch ulic czekają na asfalt

Utworzony przez Monisia, 5 stycznia 2022 r. o 15:47 Powrót do artykułu
Dziad Jakubowicki znowu przyczesze kasiorkę od pisiorków, ale to nie P0wstrzyma jęczenia, jak to dewelo-samorząd został "P0zbawiony środków". PS. P0ciechę - będzie haratanK0 drzewisk P0d parkingi. PPS. Skąd te K0smiczne szacunki na 31 mln za kilkaset metrów wylanego asfaltu. Czyżby P0nownie akcja ubogacania K0goś z wielkiej Trójcy WyK0nawców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A! Jeszcze jedno. Wiem, że to ty, leniwa ścierK0 z agencji pato-pr przybloK0wałaś temat o wyburzaniu biurwowców na Leszczyńskiego. OdP0wiedz mi proszę, czy P0 wybudowaniu nowego pałacu dewelo-sułtanat zrezygnuje z najmowania chociaż 1 m2 P0wierzchni biurwowej od dewelo-buraczKÓw. Krótka piłka: TAK czy NIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jedno - to zwłaszcza do ścierki z dewelo-ratuszowej agencji pato-pr: spróbuj jeszcze raz naP0mknąć, jak to niby Dziad Jakubowicki "inwestuje", to będę za każdym razem wrzucać ten link: gazeta.jawnylublin.pl/lublin-na-trzecim-miejscu-pod-wzgledem-nakladow-inwestycyjnych-trzecim-od-konca/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, że obywatele czekają, żeby rządząca ich miastem Platforma Obywatelska wzięła się do roboty, za którą jej obywatele płacą? Przecież PO ma wyrąbane na to, co być powinno. Ich to wcale nie interesuje. Oni chcą tylko WŁADZY. Do żadnej pracy się nie nadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Smaga nie tylko mieszkańcy tych dwóch ulic czekają na asfalt ,z tego co wiem conajmniej kilkanaście ulic ma już plany przebudowy lub remontu i czekają na lepsze czasy (czytaj pieniądze).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...