Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie chcą, ato dobre:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też nie chcę aby palili śmieciami i co z tego ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko. Ratusz przyjazny deweloperom Zbuduje im wiadukt lub tunel. Podprowadzi ciepło i wodę na koszt naszych opłat. Taka tradycja w tym mieście. A jaka Firma Architektoniczna obsługuje tego dewelopera? Tak tylko pytam z ciekawości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktorat z ekonomii jest niezbędny, by stawiać w mieście bloki, markety i stadiony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie chce obsranych chodników. Dymiacych kominow tez nie chce. Mieszkancy juz maja mieszkania, to co ich obchodza ze inni by tez chcieli miec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, co macie do gadania jak już wszystko postanowione.Na Paganiniego też się ludzie bulwersowałi i co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może w sąsiedniej gminie te bloki postawić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opinia ZDiM... to jakby małpę pytać. Taka sama mądrość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Urzędnicy przemyśleli" - dobry dowcip, ale się uśmiałam z rana! Urzędnikom nie płacą za myślenie, wbrew określeniu "praca umysłowa", tylko za jego pozory. Urzędnik wymyśla coś, co ładnie wygląda na papierku, a obywatel płaci potrójnie - w podatkach na jego pensję, w podatkach za koszty wymysłu i potem jeszcze życiowo, bo ponosi konsekwencje urzędniczego "geniuszu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież za chwilę się odkorkuje bo odejdzie ruch madek dowożących bombelki do szkoły, bo te przeniosą się na Berylową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też nie chcę aby palili śmieciami i co z tego ??
 To trzeba było nie głsować na Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było zagłosować na społeczników ekologów, jak Pan Filipowicz, Pietrasiewicz, Nosek i inni. "Macie takiego Prezydenta jakiego sobie wybraliście" L. WaŁęsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktorat z ekonomii jest niezbędny, by stawiać w mieście bloki, markety i stadiony?
 Jeżeli w mieście nie budować bloków, marketów i stadionów, to co budować. A może nic nie budować. Niech Lublin dalej będzie zapyziałym, śmierdzącym kresami miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaki problem przy dzisiejszej technologi wykonać symulację w oparciu o dane zebrane przez jeden miesiąc jak to wpłynie na płynność ruchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już łysy przyjaciel dewelo zajął się "przygotowaniem" terenu więc sprawa przesądzona. Teraz łysy działa z ukrycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i mózg się lasuje. Jak można być tak niemądrym. "Tu nie budujcie bo.. górki trawiaste" a tu nie: "Bo ja jadę i mi się zakorkuje". Egoizm pełną gębą. Wstyd mi za was ludzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pan Smaga przeniesie susełki z górek czechowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Świtek"- to do ciebie "OSŁY,CAPY I BARANY" nigdy nie łysieją,oraz wszyscy ci co się z łysych śmieją".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i mózg się lasuje. Jak można być tak niemądrym. "Tu nie budujcie bo.. górki trawiaste" a tu nie: "Bo ja jadę i mi się zakorkuje". Egoizm pełną gębą. Wstyd mi za was ludzie....
 A mi wstyd za kogoś takiego jak ty. Jak znam życie to mieszkasz daleko od tej inwestycji i osiedle to znasz tylko ze słyszenia. Jakbyś mieszkał tam to inaczej śpiewałbyś. A tak, jak taki zadufany ćwok rzucasz: "nie wiem, nie rozumiem, nie dotyczy mnie, ale... wypowiem się, a co!" (mniej wiecej w takim klimacie). Teraz to co jest tu planowane woła o pomstę do nieba. Nikt inwestycji nie przemyślał. Nikt jej nie konsultował. Zadziałał zwykły dewelo-biznes jakich dziesiątki w Lublinie. Kiedyś była tu spokojna okolica z niewadzącym nikomu Liftem. To co się planuje będzie dramatem, niedowiarki przekonają się o tym. Bo najlepiej wciskać gdzie się da blokowiska pod oknami domków i to najlepiej najbliżej ich otoczenia, a że przy okazji zakorkuje się już zakorkowaną ul. Roztocze to co z  tego... prawda dewelo-cwaniaki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy z uwagą patrzą na swoich radnych i ich działania w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...