Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Mieszkańcy proszą o powstrzymanie wycinki drzew [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2019 r. o 07:07 Powrót do artykułu
Wycinką aż tyle drzew, gdyż niejaki pan Aleksander od polityki rowerowej wymusił na urzędnikach od dróg, że w ulicy Kalinowszczyzna mają być drogi rowerowe. Ale żeby się zmieściły to trzeba wyciąć prawie wszystkie drzewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie drzewa wyciąć w Lublinie kiedyś słynącym z zieleni potem zabetonować górki czechowskie i git
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzew szkoda, ale mieszkańcy najpierw zawracają gitarę żeby ulicę przebudować i zrobić więcej miejsc parkingowych a teraz w lament. Dorośli ludzie powinni wiedzieć że każda decyzja ma swoje konsekwencje. Trzeba myśleć i przewidywać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko na wniosek mieszkańców. Artykułów na ten temat mnóstwo, temat poruszany od dwóch lat regularnie. A się obudzili jak robotników z piłami spalinowymi zobaczyli... Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, skrzyknijcie się lepiej w internecie z petycją, żeby nową zieleń miasto posadziło w ramach zadośćuczynienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie drzewa wyciąć w Lublinie kiedyś słynącym z zieleni potem zabetonować górki czechowskie i git
 Chcesz zieleni to zapraszam na wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to takie straszne... pani Agnieszce trzeba relanium kupić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycinką aż tyle drzew, gdyż niejaki pan Aleksander od polityki rowerowej wymusił na urzędnikach od dróg, że w ulicy Kalinowszczyzna mają być  drogi rowerowe. Ale żeby się zmieściły to trzeba wyciąć prawie wszystkie drzewa.
 Nie kłam. Drzewa są wycinane pod parkingi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieliście dobra zmianę to macie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deweloprezydent Żuk za swoich rządów wydał zgodę na wycinkę większości drzewostanu w mieście.Cóż- Beton lubi beton.A Wy kochani sąsiedzi, mieszkańcy naszego coraz mniej zielonego miasta nauczcie się oddychać smogiem.Ja zostawiłem sobie mieszkanie ale wybudowałem się 50 km od Lublina i teraz wolę każdego dnia dojeżdżać do pracy niż truć się całą dobę.Panie Żuk-Park Saski też wyciąć i zabudować!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mamy dokumentację uzgodnioną z radą dzielnicy i odpowiadającą jej potrzebom, (...)"===Czyli "tyłochron" Ratusz ma. Ulica nie jest jednak własnością Rady Dzielnicy. Zasłanianie się tylko potrzebami Rady jest niezrozumiałe z punku widzenia logiki i zdrowego rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie mogli zrobić mniej miejsc parkingowych i ocalić drzewa. Ciekawe ile ich zostanie. Samochód za drzewo , upiornie to brzmi zwłaszcza teraz w kontekście smogu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo wybraliście łysą żydo-komunę to terz zamiast czystego powietrza bedziecie miec parkingi,a wkrótce potem podatek smogowy i maski na ryj ,żeby głośno nie krzyczeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabetenować wszystko niech ludzie duszą się w spalinach, chcieliście betoniarza to macie i proszę nie lamentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić Żuka oszusta bo wytnie park ludowy.tak właśnie rządzą peowcy dobro człowieka się nie liczy tylko własny interes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycinką aż tyle drzew, gdyż niejaki pan Aleksander od polityki rowerowej wymusił na urzędnikach od dróg, że w ulicy Kalinowszczyzna mają być  drogi rowerowe. Ale żeby się zmieściły to trzeba wyciąć prawie wszystkie drzewa.
Nie kłam. Drzewa są wycinane pod parkingi.
 Chodzi o to, że przed wprowadzeniem pasów rowerowych, wzdłuż ulicy, na miejscu tych pasów były parkowane samochody. I było O.K. Ruch rowerowy na tej ulicy jest znikomy i z powodzeniem odbywał się bez pasów rowerowych. Nie pamiętam choćby jednego wydarzenia z udziałem roweru na ul. Kalinowszczyzna, uzasadniającego likwidację możliwości takiego parkowania samochodów poprzez wyznaczenie pasów dla rowerów. Zatem opinia czytelnika nie jest - moim zdaniem - kłamstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisie już wznoszą lament :) większość dzielnicy chciała parkingi to mają. Sama jestem przeciwna wycinkom, ale decyduje większość, a nie garstka. Może warto docenić nasadzenia drzew np. z zielonego budżetu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko na wniosek mieszkańców. Artykułów na ten temat mnóstwo, temat poruszany od dwóch lat regularnie. A się obudzili jak robotników z piłami spalinowymi zobaczyli... Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, skrzyknijcie się lepiej w internecie z petycją, żeby nową zieleń miasto posadziło w ramach zadośćuczynienia.
Z wyliczeń naukowców Uniwersytetu Łódzkiego wynika podobno, że jeden stuletni buk wykonuje taką pracę, jak 1700 sadzonek drzew. Urealniając to szacunkowo do stanu wycinanych na Kalinowszczyźnie drzew i przyjmując nawet tylko jedną trzecią tej wydajności, znaczyłoby to około 567 sadzonek za jedno drzewo. A wię łącznie 61236 sadzonek. Już to widzę . . . :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego sobie wybraliscie gospodarza. Teraz dopiero wystawi pazurki a deweloperka rozpanoszy sie na dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyciac 100 dorodnych drzew aby zrobic parkingi dla smrodzacych samochodow to brzmi jak ponury zart. Historia rozliczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie drzewa wyciąć w Lublinie kiedyś słynącym z zieleni potem zabetonować górki czechowskie i git
 Ja pier*le czytaj wyraźnie gościu co jest napisane, że drzewa są wycinane na wyraźną prośbę rady dzielnicy Kalinowszczyzna i mieszkańców tej ulicy a nie dlatego że Ratuszowi się tak podoba.Chcą mieć nowe miejsca parkingowe będą mieli ale o drzewach mogą zapomnieć, a nie zjeść cukierka i mieć cukierka. A teraz to jest musztarda po obiedzie a swoje skargi możecie pisać i adresować na Berdyczów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...