Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
miałem podobna sytuację w jednym z miasteczek na lubelszczyźnie, na wywłaszczonej działce spółdzielnia nie pobudowała nic i podjęła uchwałę o sprzedazy działki, kiedy zgodnie z prawem zwróciłem się o zwrot działki to zmienili uchwałę i zaczeli budować, po dojechaniu do pierwszego pietra zbankrutowałi i rozpoczęty budynek wraz z działką przejął wykonanwca jako zapłatę za wykonane roboty, nikomu włos z glowy nie spadła, tak wygladaja demokratyczne rządy prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błąd w tytule artykułu. Autorze tego artykułu stacja sanepidu przy ul. Pielęgniarek nie mieści się na Czubach tylko na osiedlu Konstantynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogłoby państwo oddać pieniądze za zabrane działki albo przynajmniej znaleźć inwestorów na ich zagospodarowanie bo to wszystko trwa tyle lat i cisza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze...prywata to prywata i basta....popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta gazeta to ściema. Ta gazeta to jeden z ostatnich przyczółków nieprzyjaznych ludziom z Polski. Ta Pani może tylko i wyłącznie ubiegać się o odszkodowanie, które to odszkodowanie Miasto tubtin bardzo chętnie zapłaci w wysokości pewnie jakichś 25% normalnej ceny, której ta Pani będzie się domagać w sądach. Hmmm - chyba, że ta Pani ma dobrego prawnika i wyrwie 125% ceny za - jakby to ładnie napisać - bardzo dobre działanie naszych wspaniałych urzędników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie? Można było zwrócić działki na Czechowie, a teraz dosprzedać jeszcze kawałek ziemi w przetargu ograniczonym do sąsiada, to równie dobrze można i trzeba na Czubach. Szkoda, tylko że nikt się nie upomina o parcelę pod "ratuszem", bo tam również nie zrealizowano celu wywłaszczenia, w postaci siedziby dla dobrego gospodarza naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jesziwę oddali. Nawet chyba mimo wypłacenia odszkodowania w czasach PRLu. Dlaczego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybitni pismacy ukrywający się pod ksywami: jsz, drs nie mają odwagi podpisać się pod swoimi wypracowaniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze niech żąda bo nie długo przechwyci to kościół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze niech żąda zwrotu bo kościołowi oddadzą za 10% wartości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.