Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin na 15. miejscu w rankingu dużych polskich miast

Utworzony przez ~KOLEGA~, 21 czerwca 2009 r. o 19:48 Powrót do artykułu
4200zł. bardzo wiarygodna ocena Lublinia nie ma co, cena mieszkań np. na ul.Grażyny to 5500zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunikacja w Lublinie jest najgorsza w całej Polsce, znajomi z Warszawy ciągle powtarzają, że przywykli do warszawskich korków biorąc pod uwagę skalę Lublina to dla nich są najgorsze w kraju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury te porównania Lublina zinnymi miastami ,najpierw najpierw napiszcie jak znirzczono Lublin Fabrykę Samochodów,Odlewnię,Rzeżnię Cukrownię,Elektromontarz,Instal,Fabrykę Maszyn Rolniczych tak zmarnowano narze miast. Dalej porównywać 400 tys miasto z 150 tys to nonsens
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre i 15ste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi oczywiście o baseny szpitalne, pod każdym łóżkiem jeden. To całkiem niezły wynik w skali kraju. Z kaczkami chyba też można liczyć na sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem skad oni tyle basenow namnozyli w lbn a teatrow mamy malo a mamy byc podobno Europejska Stolica Kultury a teatr w budowie juz 35 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODSUMOWAĆ TEN ARTYKUŁ MOŻNA W JEDEN SPOSÓB:GOSPODARZ!!LUBLIN NIE MA GOSPODARZA!!!WSZYSTKO TO PARTACZE, DZIERŻAWCY, KTÓRZY TRATKUJĄ TO MIASTO I WOJEWÓDZTWO JAK POLE ŁUPÓW A NIE SWÓJ TEREN!!STĄD PRZEPAŚĆ JEST I BĘDZIE CO RAZ WIĘKSZA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4200 zł za metr kwadratowy w nowym mieszkaniu? ciekawe gdzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhahaha. Najlepszy dostęp do basenu. To żart nie wiadomo z jakiego kabaretu. Pokażcie mi basen w Lublinie, na który można wejść o dowolnej porze dnia bez wcześniejszej rezerwacji po wystaniu karnetu w kolejce i zobowiązaniu się, że będę tam chodził przez kwartał czy pół roku w ten sam dzień tygodnia o tej samej godzinie. Buihahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO MPWIK!!!!!!!!!!!!! NAJWYŻSZA CENA WODY W LUBLINIE. MOŻE CZAS OBNIŻYĆ SOBIE PENSJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam duże osobiste potrzeby.Fury,laski,kochanki,alkohol i jeszcze potrzebującą żonę.Więc za mało zarabiamy. Fachowiec z MPWIK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...