Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dewelocwaniaka zaczyna pilić, ponieważ symptomy pękania bańki kupowania na wynajem stają się coraz bardziej ewidentne i wkrótce cały ten chytry plan spekulacji na gruntach może spalić na panewce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po wakacjach proszę Państwa wszyscy wykiwani przez wiarołomnych POlityków idziemy do wyborów! "Gdzież jest prezydent, co na rzezie drzewa te wyprawia? (...) Zmarszczył brwi, - i tysiące toporów wnet leci; Podpisał, - tysiąc ptaszków opłakuje dzieci"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wam przeszkadzają jakieś bliki. 99,9% z was nigdy nie zrobiło nawet jednego kroku po ich terenie, a tak niby wam będzie ich brakowało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurde chyba Tbv zainwestował w żuka podczas kampani i chce teraz spłacenia kredytu, Żuk trwoni publiczne pieniądze na referendum a tak naprawdę wiadomo o co mu chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego się spodziewać po betonowym Żuku. On tylko tnie i betonuje. TRAGEDIA i FARSA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temat zostanie "załatwiony" przed wakacjami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macki osmiornicy powinny wystawac z ratusza. Jezeli wladza sprzeciwi sie woli mieszkancow to nie wiem jak to sie zakonczy dla prezydenta i jego dworu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deweloper ciśnie to i plan trzeba uchwalić . Marionetki nic więcej o nich nie można powiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież po prawej stronie są już bloki? Te mieszkańcom nie przeszkadzają? Hipokryzja. Sami się pobudowali na górkach, a teraz problem mają że inni też tam zamieszkają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korupcja!!! Odwplac tego skorumpowanego betoniarza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech mi ktos wytlumaczy jak to mozliwe ze caly ratusz dzialajac "bezinteresownie" tak szoruje na kolanach przed wypchanymi potrfelami? Przeciez z tego idzie smrod na pol Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu straszycie betonem. Ciekawe gdzie dziennikarze z dziennika mieszkają, w szałasach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uuu, to będzie grubo...trzeba będzie podrążyć temat powiazan ekipy Zuka z tbv, finansowaniem kampanii samorządowej, wspólną dewelopersko-ratuszową trollerką w internecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedobrze mi się robi, jak znowu zaczynacie wałkowac teren górek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego się lublinianie spodziewaliście od człowieka ze Świdnika? Tam każdy zakompleksiony frustrat życzy Lublinowi jak najgorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym się zapytać co Wam przeszkadza zabudowa Górek Czechowskich blokami do spółki z parkiem który obiecał deweloper że taki wielki sprzeciw ? O co halo ? Bo jak na mój rozum to bardzo dobrze że ktoś chce uporządkować ten teren gdzie tylko dziada z babą brak. Nie wiem czy chodzi o to że nie będziecie mieli gdzie flaszki bezkarnie zrobić lub psa wypędzić bez smyczy. Bo mam wrażenie że najbardziej do powiedzenia mają ci którzy mieszkaja w sąsiedztwie Górek a innym mieszkańcom z tego co zauważyłe z innych części LBN to to spływa. Więc proszę o argumenty w czym problem. Bo że minusy potraficie stawiać to już dawno zauważyłem ale widać Ci co stawiają minusy, mają gó....do powiedzenia skoro mnie mają argumentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przezydent Zuk ewidentnie ma jakiś dlug do spłacenia TBV...tylko czemu chce spłacać go z majątku i dobra publicznego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpisać REFERENDUM W SPRAWIE ODWOŁANIA ŻUKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, niech miasto sie rozwija i rozbudowuje. A tym mieszkańcom Lublina, którzy mieszkają w tym miejscu a którym przeszkadzają bloki to proponuje przeprowadzkę na wieś. Podpieranie się referendum przy 13% frekwencji to kpina, gdyby chodzili od mieszkania do mieszkania w całym Lublinie przeciwnicy zabudowy tego terenu polegliby z kretesem. Brawo dla p. Żuka za odważna, rozwoją decyzję. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, niech miasto sie rozwija i rozbudowuje. A tym mieszkańcom Lublina, którzy mieszkają w tym miejscu a którym przeszkadzają bloki to proponuje przeprowadzkę na wieś. Podpieranie się referendum przy 13% frekwencji to kpina, gdyby chodzili od mieszkania do mieszkania w całym Lublinie przeciwnicy zabudowy tego terenu polegliby z kretesem. Brawo dla p. Żuka za odważna, rozwoją decyzję.
 Aha, czyli decyzja już podjęta...zmiana studium to będzie tylko formalnośc...dobrze wiedziec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 29

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...