Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Nie znaleźli szczątków ofiar na górkach czechowskich

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 24 listopada 2021 r. o 19:58 Powrót do artykułu
No patrzcie się, nikt nic nie znalazł? No kto by się spodziewał xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty Monisia jaki podstawiony troll nie możesz wyrażać się troszkę grzeczniej, czy szef nie nauczył Cię żadnej kultury osobistej? Masz za zadanie bronić górek to broń, ale zwracaj się jak człowiek, a nie bydło.
Ścierko tebewałowa, powiedz proszę, kto niby mnie "podstawił"? Drzewa, chomiki, czy ci, którzy zostali wykończeni na GCz? PS. Cfelkowe teksty, które piszą tu za mamonę od dewelo-bydła, sprawiają, że zwracam.
 Jak więc wytłumaczysz to, że jesteś aktywna w komentarzach 24/h, gdzie normalni ludzie o tej godzinie raczej pracują? A i zanim stwierdzisz, że w takim razie ja również jestem trollem skoro się udzielam - uprzedzę Cię, jestem już dziś po pracy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd, ścierko tebewałowa, "wiedziałaś od początku" że "ipn nic nie znajdzie"? Macki twoich Panów dewelo-buraczków sięgają do tej instytucji?
  Może deweloper przekopał teren wcześniej i usunął wszystkie kości żeby później nie mieć problemów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty Monisia jaki podstawiony troll nie możesz wyrażać się troszkę grzeczniej, czy szef nie nauczył Cię żadnej kultury osobistej? Masz za zadanie bronić górek to broń, ale zwracaj się jak człowiek, a nie bydło.
Ścierko tebewałowa, powiedz proszę, kto niby mnie "podstawił"? Drzewa, chomiki, czy ci, którzy zostali wykończeni na GCz? PS. Cfelkowe teksty, które piszą tu za mamonę od dewelo-bydła, sprawiają, że zwracam.
 To urojenia Sułtana lub/i kłamstwa dewelopera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, skoro nie możecie udowodnić swoich racji drodzy aktywiści to pozostało Wam tylko życzyć powodzenia w dalszym wymyślaniu teorii spiskowych. Osobiście podziwiam Was, że macie na to czas i chęci. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jednak monisiowi wyrośnie konkurencja w postaci mieszkań pod wynajem? Ojoj. Smuteczek. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy to trochę uspokoi "aktywistów" czy dalej będą forsować burzenie placów zabaw i ścieżki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teren został zbadany i dobrze, mam nadzieję, że teraz nikt już nie będzie się sprzeciwiał budowie tam parku i placów zabaw dla dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, skoro nie możecie udowodnić swoich racji drodzy aktywiści to pozostało Wam tylko życzyć powodzenia w dalszym wymyślaniu teorii spiskowych. Osobiście podziwiam Was, że macie na to czas i chęci. :)
Jakie to niby swoje racje mieli udowadniać aktywiści? To, że w Górkach Czechowskich przeprowadzano masowe egzekucje i grzebanie ofiar potwierdzał wielokrotnie IPN na podstawie akt państwowych i zeznań świadków. To, że kolejny raz niczego nie znaleziono w miejscach odległych od robót inwestycyjnych  TBV   Investment , o niczym nie świadczy, bo tak samo było na  " Łączce " , Reducie Ordona, czy dziesiątkach innych miejsc. Znamienne, że odwierty prowadzono niemal 700 metrów od miejsca, w  którym  rok wcześniej znaleziono szczątki ludzkie i niewiele bliżej od jednej ze zbiorowych mogił w okolicach  " placu zabaw".  Podziwiać trzeba tych, którzy milczą, a innym płacą za pisanie i mówienie tego, co kiedyś będzie objęte infamią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to było do przewidzenia, park w końcu dojdzie do skutku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję, że teraz aktywiści odczepią się już od placu zabaw i nie będą protestować przy budowie kolejnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd, ścierko tebewałowa, "wiedziałaś od początku" że "ipn nic nie znajdzie"? Macki twoich Panów dewelo-buraczków sięgają do tej instytucji?
  Może deweloper przekopał teren wcześniej i usunął wszystkie kości żeby później nie mieć problemów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty Monisia jaki podstawiony troll nie możesz wyrażać się troszkę grzeczniej, czy szef nie nauczył Cię żadnej kultury osobistej? Masz za zadanie bronić górek to broń, ale zwracaj się jak człowiek, a nie bydło.
Ścierko tebewałowa, powiedz proszę, kto niby mnie "podstawił"? Drzewa, chomiki, czy ci, którzy zostali wykończeni na GCz? PS. Cfelkowe teksty, które piszą tu za mamonę od dewelo-bydła, sprawiają, że zwracam.
 To urojenia Sułtana lub/i kłamstwa dewelopera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...