Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nowy dworzec autobusowy, a w pobliżu nowe drogi dojazdowe

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 20 maja 2020 r. o 16:05 Powrót do artykułu
Dewelosułtan za jednym POsunięciem dorżnie budżet miasta jak i komunikację obsługiwaną przez busiarzy, z której korzysta(ło) codziennie tysiące osób z podlubelskich wiosek, żeby dostać się do CENTRUM, a nie do miejsca gdzie zawracają wrony. Jego talent do destrukcji jest doprawdy imPOnujący. PS. W nagrodę za ten komentarz sPOdziewam się co najmniej 39 minusików od finansowanego przez oligarchię wazeliniarza dewelorozwoju o 50-ciu loginach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twórca pisowskiego hejt-bota który wyświetla się jako "kronikidewelorozwoju" nobla raczej nie dostanie :) ale przynajmniej pośmiać się można z tego specyficznego bełkotu wrzucanego pod wszystkie kolejne artykuły dotyczące Lublina :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już zameldował się czujny siepacz dewelorozwoju z agencji pana artura z wypchanym portfelem dysPOnujący 200+ adresami IP do minusikowania oraz 50+ loginami (wśród których mamy takie jak: ege_szege, BillyWhite, Klu, uwaga_na_trole_z_pis, lube102, Qba, miszczu, BVNHD, luigi, RyanGlo, Piter79, gargamel2, drwstrzas, lubelski_szaman, Coffe_Taste, Niemamloginu, Agent_Tomek, qwertyqaz, zLublina; lista będzie uzupełniana).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ode mnie to z dala na 3 metry, pisowska wywłoko. To nie ja biegam od artykułu do artykułu jak pier***nięty i to nie ja wszędzie wrzucam hejterskie wypociny. Wystarczy kliknąć 3 pierwsze lepsze z brzegu artykuły. Wszędzie są twoje wpisy, dosłownie wszędzie. I dziwnym trafem wszędzie krytykujesz. Przypadek? Nie sądzę. Po prostu jesteś opłaconym przez rządzącą partię hejterem Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk ma dobrą metodę - jest ostatnią kadencję więc zadłuży Lublin tak żeby jego następcy nic nie wybudowali przez 2 kadencje. Deficyt (bez koronawirusa) 57 185 681,91 zł Dług 1 628 043 120,91 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@zLublina... a nie wierzysz, że można sobie natworzyć kupę loginów? Ja mogę sobie adresiki porobić poprzez wzmacniacz internetu. Jest taka opcja. Strasznie pracochłonna. Mnie hawi, że ktoś sporo traci czasu, by móc wybrać kilkadziesiąt kciuków w dół. Dlatego ja osobiście deleworozwoju zachęcam do dalszej twórczości. Czasami ten gość od kciuków w dół zaczyna świrować i nawołuje do zblokowania oponenta. Ja wręcz csekam na czerwień pod moimi komentarzami, bo to oznacza, że zaangażowałem gostka. A raczej dwóch lub trzech. Teraz też liczę na serię łapek w dół. Zachęcam i zapraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk ma dobrą metodę - jest ostatnią kadencję więc zadłuży Lublin tak żeby jego następcy  nic nie wybudowali przez 2 kadencje. Deficyt (bez koronawirusa) 57 185 681,91 zł Dług 1 628 043 120,91 zł
 Za Pruszkowskiego nie było długów tylko co z tego, skoro miasto przypominało bardziej skansen niż prawdziwą metropolię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Hector... a w którym miejscu Lublina widzisz metropolię? Wskaż te miejsca to jak tylko przebrnę autem po dziurawych głównych arteriach owej "metropolii", to chętnie popodziwiam. To cóż takiego w Lublinie wyrosło, by to zobaczyć? Kurcze. Ludzie chyba nigdy nie ruszyli się z tego zadupia. Zobaczcie co u sąsiadów uchodzi za normę. A w Lublinie nie ma. Chociażby tunel pod ziemią, by odciążyć ruch przez centrum, parkingi (podziemne i piętrowe - należące do miasta), przy każdym dworcu głównym nawet miasteczka 10 tys. mają takie "cuda", a przy centrach miast obowiązkowo bezpłatny parking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...