Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mi pasuje. Fajnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie aktywisci miejscy i teksty o deweloperach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te dzialki moze w końcu zagrają i powstanie coś sensownego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie aktywisci miejscy i teksty o deweloperach?
Pewnie zastanawiają się, gdzie jest kres tego szaleństwa, bo właśnie wczoraj okazało się, że zmiana studium dla Górek Czechowskich nie miała nic wspólnego ze zobowiązaniem potencjalnego dewelopera do urządzenia parku: pliki.lubelskialarmsmogowy.pl/Szywrotnawywrot_Lublin_2019.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A będą tam jakieś drzewa? Jeżdżę tam często rowerem i przy Bystrzycy drzew coraz mniej, wycinaja na potęgę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czuję, że zniknie ostatnie intymne miejsce w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będzie zmiana planów zagospodarowania przestrzennego i zabudowa tego terenu apartamentowcami akademikowymi TBV w zamian za obietnicę kwietnika za 1,23 PLN?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park już jest! Po co wciskać kolejne place zabaw w tych koncepcjach? Obsrane bachory i tak mają swoje place zabaw na osiedlach. Jeszcze tylko tego brakowało aby smarki drąc mordy zakłócały spokój i intymność takich miejsc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie a po co tam sracze? Przeca so krzoki i liście łopianu to se można dodetrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konsultacje społeczne w mieście antypartycypacji. Po co robić te konsultacje jak i tak nikt tutaj nie liczy się ze zdaniem mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł i lokalizacja. Nie mogę się doczekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOSTAWIC TO MIEJSCE W SPOKOJU!!! OD WIELU LAT WIADOMO ZE JEST TO MIEJSCE GDZIE MY GEJE MOZEMY SIĘ SPOKOJNIE SPOTYKAĆ!!! NIE ZABIERAJCIE NAM TEGO MIEJSCA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem zamiast budować nowy park na długiej i wąskiej przestrzeni miasto powinno zainwestować w teren wokół zalewu zemborzyckiego. Zagospodarować całą przestrzeń tak aby można było spokojnie wybrać się z rodziną, znajomymi nad zalew, rozłożyć się z grillem i kocem na trawie pod drzewem. Obecnie wystarczy przejść się wokół zbiornika i odechciewa się zatrzymać na 5 min. Alejki pamiętające czasy tow Gierka, wszechobecny nieporządek, o jakości wody nie wspomnę. Zamiast hejtować każdą wypowiedź wybierzcie się do Rzeszowa. Tam Park przy rzece jest piękny, porządek, ładne alejki, ludzie chętnie odpoczywają w parku. Uważam że u Nas mogłoby być podobnie. Zalew ma w sobie potencjał. Myślę że pół Lublina i okolice chętnie odpoczywałyby blisko nad zalewem, a nie wszyscy jesteśmy zmuszeni jechać za Łęczną nad jezioro. Warto nad tym pomyśleć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję od razu przyjąć nazewnictwo miejsc kluczowych w tym parku: idąc od strony Zalewu: tama L.Daniewskiego, wybrzeże Dobrych Deweloperów, plaża P.Popiela, bulwar T.Pituchy, skwer A.Ryfki, zaułek M.Orzechowskiej i tak dalej wzdłuż rzeki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proszę, żeby powstał park na Górkach Czechowskich. Wyłącznie park...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem zamiast budować nowy park na długiej i wąskiej przestrzeni miasto powinno zainwestować w teren wokół zalewu zemborzyckiego. Zagospodarować całą przestrzeń tak aby można było spokojnie wybrać się z rodziną, znajomymi nad zalew, rozłożyć się z grillem i kocem na trawie pod drzewem. Obecnie wystarczy przejść się wokół zbiornika i odechciewa się zatrzymać na 5 min. Alejki pamiętające czasy tow Gierka, wszechobecny nieporządek, o jakości wody nie wspomnę. Zamiast hejtować każdą wypowiedź wybierzcie się do Rzeszowa. Tam Park przy rzece jest piękny, porządek, ładne alejki, ludzie chętnie odpoczywają w parku. Uważam że u Nas mogłoby być podobnie. Zalew ma  w sobie potencjał. Myślę że pół Lublina i okolice chętnie odpoczywałyby blisko nad zalewem, a nie wszyscy jesteśmy zmuszeni jechać za Łęczną nad jezioro. Warto nad tym pomyśleć ...
 Co ty wypisujesz? Zostawcie okolice zalewu w sPOkoju! Pojedź nad Zalew tam w słoneczny ciepły weekend. Masa ludzi grilluje, leży na kocykach, wisi na hamakach itp. Szczególnie upodobałem sobie stronę od Dąbrowy gdzie są "cywilizowane" rozrywki typu Słoneczny Wrotków, Park Linowy, Pole Golfowe, Ośrodek Forest ale im dalej tym bardziej dziko i to własnie lubię bo jest tam mniej ludzi. Kiedyś widziałem tak jak jeden gruby typ z żoną pchał rower i mówi do niej, że to najpiękniejszy fragment Zalewu więc mogliby porobić parkingi a a jego żona na to: "własnie dlatego jest najpiękniejszy bo nie ma parkingów" Przyznał jej rację. I niech to będzie podsumowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propos agitacji wyborczej która cały czas widnieje w czołówce Ja na Jacka Burego nie głosuję i dobrze mi z tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto nie ma nic do zalewu, zalew jest pod zarządzaniem Wód Polskich i teren wokół ZALEWU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję od razu przyjąć nazewnictwo miejsc kluczowych w tym parku: idąc od strony Zalewu: tama L.Daniewskiego,  wybrzeże Dobrych Deweloperów, plaża P.Popiela, bulwar T.Pituchy, skwer A.Ryfki, zaułek M.Orzechowskiej i tak dalej wzdłuż rzeki
 Oczywiście nie należy zapominać o tzw. patronach uniwersalnych - Lech Kaczyński (najlepsiejszy prezydent) , jego brat Jarosław, no i może ten cały jp2. A no i może jakiś skwerek na cześć katastrofy smoleńskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto nie ma nic do zalewu, zalew jest pod zarządzaniem Wód Polskich i teren wokół ZALEWU.
 Miasto i tak prawie nic nie zrobiło z Zalewem jak był pod jego zarządem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...