Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A od kiedy będzie węgiel? I po ile?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądry polak po szkodzie! Węgiel kupuje się na wiosnę lub wczenym latem gdy jest najtańszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie znaliście definicji powiedzenia "Himalaje hipokryzji", to właśnie poznaliście. Już tłumaczę: mam kilka kotów, ale od dostawiania im miseczek, ilość karmy w miseczkach się nie zwiększa. Panie Redaktorze, mam potrójny żal do Pana: raz: że Pan to puszcza; 2. że Pan im wierzy; 3. że Pan powoduje, że Czytelnicy w skuteczność takiej pomocy wierzą. Bo choćby ten z bożej łaski rząd, dał nie wiem ile dodatków i nie wiem jak bardzo ułatwił złożenie dokumentów - to węgla po prostu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogadajcie z Timmermansem, będzie wam cieplej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogadajcie z Timmermansem, będzie wam cieplej
PiSowki propagandzisto - a co ma do tego Timmermans? Czy to on samotnie nałożył embargo na ruski węgiel na cztery miesiące wcześniej, nim zrobiła to Unia, nie zapewniwszy krajowi zapasów? Tak, wiem, do czego pijesz: rzekomo to Unia nam nakazała odejście od węgla. Ale nie nakazała nam odejścia już, i nie nakazała odejścia od ruskiego węgla. Zalecała nam inwestycje w OZE i nawet dała na to mnóstwo kasy, ale PiSowcy woleli to rozdać swoim często niepracującym wyborcom w ramach 500+ i innych zapomóg kupując sobie w ten sposób głosy, zanim inwestować w OZE. OK, OZE nie musi i nie może jeszcze zastąpić innych źródeł energii, ale może nas wspomóc. Ale PiSmani tego nie rozumieją i nie rozumieją tego też ich wyborcy, którzy tak naprawdę nie rozumieją niczego. I ty jesteś tego doskonałym przykładem, poker.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oo sobie napalicie w piecu tą makulaturą z nadrukiem nbp... będzie wam cieplej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Narodzie - zrozum - tej zimy węgla i gazu może nie być lub mogą być przerwy w dostawach. Rząd Polski - szykuje teraz NOWE "przepisy o zarządzaniu kryzysowym i ochronie ludności" - po to by w przypadku protestów wprowadzić tylnymi drzwiami STAN WOJENNY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Narodzie - zrozum - tej zimy węgla i gazu może nie być lub mogą być przerwy w dostawach. Rząd Polski - szykuje teraz NOWE "przepisy o zarządzaniu kryzysowym i ochronie ludności" - po to by w przypadku protestów wprowadzić tylnymi drzwiami STAN WOJENNY !
 Drogi Narodzie, nie daj się ogłupiać przez wrogą Polsce, grupę propagandystów, którym bardzo spieszy się do przejęcia władzy. Oczywiście bez żadnej odpowiedzialności, żadnej wizji i żadnej dbałości o Polskę. Tydzień temu był wrzask, że nie ma umowy na gaz z Norwegii, wcześniej, że węgiel jest z Rosji sprowadzany.... Bolszewia wespół z Niemcami jest zainteresowana podsycaniem strachu wśród Polaków. Ale nie damy się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Narodzie - zrozum - tej zimy węgla i gazu może nie być lub mogą być przerwy w dostawach. Rząd Polski - szykuje teraz NOWE "przepisy o zarządzaniu kryzysowym i ochronie ludności" - po to by w przypadku protestów wprowadzić tylnymi drzwiami STAN WOJENNY !
Drogi Narodzie, nie daj się ogłupiać przez wrogą Polsce, grupę propagandystów, którym bardzo spieszy się do przejęcia władzy. Oczywiście bez żadnej odpowiedzialności, żadnej wizji i żadnej dbałości o Polskę. Tydzień temu był wrzask, że nie ma umowy na gaz z Norwegii, wcześniej, że węgiel jest z Rosji sprowadzany.... Bolszewia wespół z Niemcami jest zainteresowana podsycaniem strachu wśród Polaków. Ale nie damy się!
W jednym, poker, masz rację: bolszewia straszy naród. Kaczor straszył nas już chyba wszystkim, łącznie z pasożytami w jelitach uchodźców. Może i słusznie się bał - krążą wszak pogłoski, że on w okolice jelita grubego, to lubi... Ale do rzeczy: pokaż, jakąż to odpowiedzialność za cokolwiek ponoszą PiSiory. Jakąż to mają wizję. Próbowałem w TVP Info obejrzeć konferencję Matołusza. Wszystko, co usłyszałem, to jaka Platforma jest zła. Wizja PiSu: uwalić Platformę. Powiedz, jak się objawia ta PiSowska dbałość o Polskę. W tej wielkiej inflacji? W rozpieprzeniu praktycznie gotowego do realizacji przetargu na śmigłowce? W braku części i uzbrojenia do F-16? Weź mnie nie rozśmieszaj, PiSowski propagandysto. PiS doprowadził kraj do ruiny i trzeba mieć potężną wadę wzroku, żeby tego nie zauważyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Narodzie - zrozum - tej zimy węgla i gazu może nie być lub mogą być przerwy w dostawach. Rząd Polski - szykuje teraz NOWE "przepisy o zarządzaniu kryzysowym i ochronie ludności" - po to by w przypadku protestów wprowadzić tylnymi drzwiami STAN WOJENNY ![/quote] Drogi Narodzie, nie daj się ogłupiać przez wrogą Polsce, grupę propagandystów, którym bardzo spieszy się do przejęcia władzy. Oczywiście bez żadnej odpowiedzialności, żadnej wizji i żadnej dbałości o Polskę. Tydzień temu był wrzask, że nie ma umowy na gaz z Norwegii, wcześniej, że węgiel jest z Rosji sprowadzany.... Bolszewia wespół z Niemcami jest zainteresowana podsycaniem strachu wśród Polaków. Ale nie damy się!
W jednym, poker, masz rację: bolszewia straszy naród. Kaczor sytraszył nas już chyba wszystkim, łącznie zpasożytami w jelitach uchodźców. Może i słusznie się bał - krążą wszak pogłoski, że on w okolice jelita grubego, to lubi... 
[quote] -K- tylko kanalia może posunąć się do takiego wpisu. Tfu!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtórzę: tylko -K- analia może tak pisać! Ten odstęp w wyrazie "kanalia" nie jest mój, ale doskonale oddaje treść mojego sądu o autorze wpisu. Tfu! Brzydzę się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtórzę: tylko -K- analia może tak pisać! Ten odstęp w wyrazie "kanalia" nie jest mój, ale doskonale oddaje treść mojego sądu o autorze wpisu. Tfu! Brzydzę się.
 Ten "poker" wylizujący "naczelnikowi" naczelny przewód, źle przyjął wiadomość o innych gościach w tym miejscu. "Tfu! Brzydzę się."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtórzę: tylko -K- analia może tak pisać! Ten odstęp w wyrazie "kanalia" nie jest mój, ale doskonale oddaje treść mojego sądu o autorze wpisu. Tfu! Brzydzę się.
Mogę być według ciebie kanalią, zwisa mi twoja opinia. Pamiętaj jednak, że twój kaczy idol różne dziwne rzeczy mówił na współobywateli i jakoś ci to nie przeszkadzało. Podwójna moralność, matołku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtórzę: tylko -K- analia może tak pisać! Ten odstęp w wyrazie "kanalia" nie jest mój, ale doskonale oddaje treść mojego sądu o autorze wpisu. Tfu! Brzydzę się.
Mogę być według ciebie kanalią, zwisa mi twoja opinia. Pamiętaj jednak, że twój kaczy idol różne dziwne rzeczy mówił na współobywateli i jakoś ci to nie przeszkadzało. Podwójna moralność, matołku?
Nie rozpędzaj się, towarzyszu (K)łamczuch. Nie odrobiłeś pracy domowej, kibel wciąż czeka. Nie myśl że o tobie zapomnę. O nie, myślę o tobie między jednym sraniem a drugim :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...